IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #861  
Стар 28th November 2010, 19:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_sm
Цитирай:
Първоначално написано от foggy
Но повярвай ми ако ти беше казал в прав текст че го боли гъза че операцията е неуспешна както на мен Джамбазов щеше да се чувстваш много по-зле.
Така ти е казал, или просто те е убеждавал нещо от сорта, че е успешна и си е твой проблем, щом не признаваш?
ех,надали е казал-БОЛИ МЕ ГЪЗА
Със сигурно е видял кофти резултата,но много малко хора признават грешките си,заради 0гр0мното си самочувствие.
емил георгиев поне си призна с думите-ох,ти си ми първия такъв случай /което разбира се не беше вярно/
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #862  
Стар 18th December 2010, 12:56
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Ултра моят нос също беше различен на места,беше по-крив и надут в дясно..,имах много сраствания.Ноздрите също ми се различаваха,но сега са си ок.Хич не се стресирай от сега
Кога си била оперирана точно? И колко време след операцията окончателно спаднаха отоците?
Аз съм вече на около 3 месеца. Точно на входа на едната си ноздра от горната страна е пълно с тъкан, която никога не е била там. Другата е абсолютно нормална, както си беше преди (нещо като голям цикатрикс). Това ме притеснява дали ще се оправи изобщо. Ти казваш, че си имала сраствания, може ли да обясниш малко повече и също дали са изчезнали...
Също още на десетия ден се виждаше, че от едната страна върха ми е по-дълъг с 1-2 мм. Така си беше и преди операцията и имахме уговорка това да бъде обрано. и като цяло върха да бъде прибран с около 4 мм. Засега не виждам тези промени. Все още носът ми много се подува сутрин и е така няколко часа поне. После спада, но не така, както е бил преди операцията.
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #863  
Стар 18th December 2010, 13:13
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
chaoslady, когато отидох на 10-ия ден да ми махне конците ме попита дали майка ми ме харесва след операцията. Майка ми ме харесваше и преди операцията, защото ми е майка. Аз тогава му казах, че аз не се харесвам особено и че носът ми е голям и той каза, че щял да спада. И Грозданов, който също присъстваше на разговора, каза че ще се прибере с 1 мм., което както разбираш не променя особено нещата.

Грешката си е моя, че му се доверих, а не е трябвало.

Здравей Ultra,

Мисля си, че все пак а малко рано да се говори за краен резултат.
За съжаление процесът на възстановяване при тази операция е доста продължителен...
Говорих с едно момиче, което до края на първата година е била добре, след това и се е появило хлътване на гърба на носа, така че... ще трябва да се чака...


МОЯТ СЪВЕТ КЪМ ВСИЧКИ , КОИТО ЖЕЛАЯТ ДА СЕ ОПЕРИРАТ Е ДА НЕ БЪРЗАТ!
ПО-ДОБРЕ ДА ИЗЧАКАТ ДА ВИДЯТ КАКВИ щЕ СА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ НАШИТЕ ОПЕРАЦИИ, КОИТО ВЕЧЕ СМЕ ГИ НАПРАВИЛИ ПРЕЗ 2010-та.
СЪЩО ТАКА Е ДОБРЕ ДА СЕ ПИТАТ ЗА СНИМКИ И РЕЗУЛТАТИ САМО ХОРА, ПРИ КОИТО Е МИНАЛ ПЕРИОДЪТ ОТ 1 ГОДИНА.
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #864  
Стар 18th December 2010, 18:49
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

А аз да те нещо питам lqto. Какво стана с дишането ти, оправи ли се този проблем?
Отговори с цитат
  #865  
Стар 18th December 2010, 20:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lqto
Кога си била оперирана точно? И колко време след операцията окончателно спаднаха отоците?Ти казваш, че си имала сраствания, може ли да обясниш малко повече и също дали са изчезнали...
Също още на десетия ден се виждаше, че от едната страна върха ми е по-дълъг с 1-2 мм. Така си беше и преди операцията и имахме уговорка това да бъде обрано. и като цяло върха да бъде прибран с около 4 мм. Засега не виждам тези промени. Все още носът ми много се подува сутрин и е така няколко часа поне. После спада, но не така, както е бил преди операцията.
2 юни,ако не се лъжа/6 месеца направих/.Никой не може да ти каже колко точно време са спадали отоците,защото при всеки е индивидуално.Моите лично спадаха много бързи,защото се тъпча с билкови добавки.
Срастванията бяха в дясната част на носа,които Йорданов и Грозданов са махнали по време на операцията.Та и за това в дясно бях най-надута,но сега всичко е съразмерно и няма кривини.
Съжалявам,че не си получила това,което си искала,оплачи му се на него.Тук и да мъдрим и да се чудим-СМИСЪЛ НЯМА.УСПЕХ.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #866  
Стар 18th December 2010, 22:48
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

2 юни,ако не се лъжа/6 месеца направих/.Никой не може да ти каже колко точно време са спадали отоците,защото при всеки е индивидуално.Моите лично спадаха много бързи,защото се тъпча с билкови добавки.
Срастванията бяха в дясната част на носа,които Йорданов и Грозданов са махнали по време на операцията.Та и за това в дясно бях най-надута,но сега всичко е съразмерно и няма кривини.
Съжалявам,че не си получила това,което си искала,оплачи му се на него.Тук и да мъдрим и да се чудим-СМИСЪЛ НЯМА.УСПЕХ.[/quote]

Здравей,

И твоят ще се променя още...

ВСЪЩНОСТ, ИМА ЛИ ИЗОБЩО НЯКОЙ В ТОЗИ ФОРУМ, КОЙТО ДА Е БИЛ ОПЕРИРАН ОТ Д-Р ЙОРДАНОВ ПРЕДИ ГОДИНА ИЛИ ПОВЕЧЕ ???
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #867  
Стар 19th December 2010, 00:03
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

lqto, значи и при теб докторът не е намалил носа както сте говорили. Явно не обича да реже много.

Също така е хубаво, когато някой има по-голям нос и иска само естетическа корекция да види снимки на хора оперирали се при съответния хирург за първи път, в случая Йорданов, а не да се подлъгва от снимки на такива, които са си правили реоперация при него, защото при тях вече веднъж е бил смален носа преди втората операция.

Аз се обърнах към него за естетическа корекция, проблеми с дишането нямах. Колкото и да спада един нос на дължина няма как да се прибере, ако тя не е намалена по време на операцията.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #868  
Стар 19th December 2010, 06:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lqto
Здравей,И твоят ще се променя още...

ВСЪЩНОСТ, ИМА ЛИ ИЗОБЩО НЯКОЙ В ТОЗИ ФОРУМ, КОЙТО ДА Е БИЛ ОПЕРИРАН ОТ Д-Р ЙОРДАНОВ ПРЕДИ ГОДИНА ИЛИ ПОВЕЧЕ ???
На къде да се променя носа ми повече,при мен нямаше корекции на кости,само хрущяли и сраствания.По-малък няма на къде,нито по-тесен-ъбсурд Така си е перфектен за мен.
И да,разбира се,че има хора,оперирани преди повече от година,но мисля не пишат вече.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #869  
Стар 19th December 2010, 06:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Колкото и да спада един нос на дължина няма как да се прибере, ако тя не е намалена по време на операцията.
Логично
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #870  
Стар 19th December 2010, 13:45
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Ами щом съм го написала, значи е факт и е логично.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:08.