IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 7th June 2007, 14:01
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Потвърждавам
Отговори с цитат
  #32  
Стар 2nd July 2007, 08:46
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

аз съм 177 висока и сам 55кг.Динев ми каза 4е ще ми сложи 350сс но то4но един ден преди операцията като се видяхме каза 390сс.добре 4е сложих тях.като излязох от упоика тои ми кказа-можеше и още.кожата ми въобще не бе6е опъната в смисал 4е липсваше периода с разпъването на кожата което беше супер за мен.слагаите колкото може пове4е
Отговори с цитат
  #33  
Стар 2nd July 2007, 09:47
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elinor
слагаите колкото може пове4е
Този съвет може и да е добър в твоя случай, но не и за всяка жена - тези, които нямат никаква жлеза, нито кожа, ако те послушат, току виж, се сдобият с гърди, покрити изцяло със стрии.
А и при подмускулното "колкото може повече" пък, хич не е добра идея.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 2nd July 2007, 11:12
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

Мила незнам ти как го разбираш това но явно е погрешно.Естественно че жена с ръст 165 не може да иска да и сложат 600сс цици.говоря за това че когато отидеш на преглед доктора ти казва до колко максимум може да сложиш.това имам в предвид.да предпочетеш наи големия размер които ти ПРЕПОРЪЧА той.защото ако аз бях сложила 350 сега нямаше да приличам на нищо.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 2nd July 2007, 11:29
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Това също е по твоя вкус, има доста жени, които държат на максимално естествения вид на гърдите си и предпочитат по-малките размери. А на консултациите с различни доктори, често могат да се чуят съвсем различни мнения относно кубатурата. Все пак много зависи от метода на поставяне - при подмускулното се губят 50-100сс, в зависимост от тонуса на мускула и мекотата на имплантите.
Иначе 390сс е чудесен кубик, честито и със здраве да си ги носиш!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 2nd July 2007, 12:49
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Между другото да кажа, че м/у имплант с размер 350сс и 390сс визуално нямам никаква ,ама никаква разлика
Честито и от мен!
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 2nd July 2007, 13:10
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

Мерси! между имплант 350 и 390 има разлика 1 0.5 см височина на импланта и 0.5 см ширина.наистина не е много но маи си има значение .тежат си доста .и има голямо значение дали импланта ще е с висок профил.моите са с широка основа-13см. и не изглеждат толкова големи.Всеки си има своите виждания .аз лично имах в предвид че ако не се сложи достатачно голям имплант за да се изпълни излишната кожа той ще увисне много по-бързо от по-големия защото няма да може да се обере кожата а не жените да стават секс бомби.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 2nd July 2007, 14:00
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Ще се включа в тема за увеличаване на бюст, което за мен е новост, тъй като тя не ме е вълнувала. Чета колко много момичета се оперират и колко много още им предстои. В момента съм на 33, и бюстът ми е доста едър и добре оформен, при положение, че преди години не беше точно така. Просто с годините тялото на жента естествено се "налива" и момичешките форми се превръщат в женски. Всяка по-зряла жена тук ще ви го каже. Съвсем ествествено се увеличават и гърдите. Знам, че може би искате гърди сега и веднага, но след време по естествен начин ще ви станат по-големи. Е, разбира се, след раждане и кърмене няма да остане много стегнат. Мисълта ми е, като въпрос към всички вас, защо просто не почакате, операцията не е само пари, а какво ще стане след време? И моля не ми казвайте, че това си е мое мнение, защото не е . Това е биология. Ако никой не ви го е казвал досега, ще се радвам да разколебая някого да се оперира толкова млад. Аз без операция се радвам на страхотен бюст, и то е по споменатите причини. А големите гърди винаги много се открояват, мъжете моментално разбират кое е коригирано. И не им харесва, питала съм много от тях. Ваша воля, не се стърпях да го спеделя. Иначе, съм за операциите, с две ръце, когато няма друг начин.
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #39  
Стар 2nd July 2007, 14:08
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

Кити аз в момента съм на 32 години и си направих увеличаване на гърдите преди три месеца защото си останаха все така малки както и на 20 години и старшно съжалявам че съм чакала 10 години
Отговори с цитат
  #40  
Стар 2nd July 2007, 14:21
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Възможно е...Не знам, може би аз в случая имам късмет, ама знае ли човек...аз сега като се гледам, ако бях сложила и силикон преди години, когато си мислех, че са ми недостатъчни, сега не знам какво щях да правя... ( Не е смешно! )
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: увеличаваненабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:51.