IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 30th August 2007, 22:22
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

Евелина, това кога се е случило? И ти за каква интервенция си отишла при него? Какво стана след това? Разкажи повече, моля те!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 30th August 2007, 22:43
Аватара на borislavka
borislavka borislavka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 73
По подразбиране

Аз също се интересувам от развитието на случая на Евелина. искам да си правя ринопластика при Евстатиев и вече взех да се плаша.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 31st August 2007, 17:02
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Евелина май говори за фейслифтинг . И лошото е , че грешки там наистина могат да станат , но са и непоправими . А на всеки може да трепне ръката .
Отговори с цитат
  #54  
Стар 1st September 2007, 00:20
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evelina2004
Много внимавайте с Евстатиев. Той осакати лицето ми завинаги - преряза лицеви нерви, които не могат да се възстановят, ..... Предупреждавам ви да внимавате. С друго не мога да помогна....
A стига бе...
Много съжалявам... Няколко негови колеги лекари ми го похвалиха преди да отида там... Може би и на най-добрите се слу4ва, кой знае...
Можеш ли да ни кажеш пове4е, макар да ти е тежко от вси4ко това
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #55  
Стар 3rd September 2007, 15:39
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Някой,може ли да ми каже как мога да се свържа с доц. Евстатиев, защото на телефона, който е даден никой не отговаря,Благодаря.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 6th October 2007, 21:35
Kerasia Kerasia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Моля ако сте доволни от услугите на д-р Евстатиев по отношение корекция на гърди пишете плс! И аз съм решила да се променям
Отговори с цитат
  #57  
Стар 4th April 2008, 22:24
Jana_I_Dark Jana_I_Dark не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 1
По подразбиране ринопластика

здравейте на всички.Моля да ми кажетре какво мислите за доц.Евстатиев. В понеделник сам на операция на носа при него и много се притеснявам.Дали има някакви опасности по сериозни и дали може да не се сабудя от упойката много ме е страх но вообше не си харесвам носа и незнам какво да правя
Отговори с цитат
  #58  
Стар 4th April 2008, 23:09
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Jana_I_Dark, просто се успокой. Всичко ще бъде наред След ринопластика няма болка, само дискомфорт.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 5th April 2008, 12:25
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

За упойката не се тревожи, не е страшна. И аз като теб се притеснявах как ще се събудя, дали въобще ще се събудя и др. глупости. Просто се събуждаш малко замаян и това е, аз дори не повръщах. Нито си им първата, нито последната, правят почти всеки ден такива, това им е работата.
Единственно съм забелязала, че оперираните при него са доста посинени.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 22nd May 2008, 08:22
silver_girl silver_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 4
По подразбиране въпрос

здревейте!
Ще си правя ринопластика при доц. Евстатиев. Избрах него защото мисля че е много добър, особено в тази област. Другата причина е че цената на тази операция при него е двойно по-ниска отколкото при Николай Георгиев и Емил Георгиев.
Аз от години се интересувам как мога да си направя ринопластика и къде, но забелязах че след шоуто "Пълна промяна" тези двама докотори вдигнаха цените на ринаплостиката двойно.......
Надявам се всичко при Евстатиев да мине добре и искам да питам тези които са се оперирали при него, колко бързо след операцията ще мога да се върна на работа, колко време се носи гипс и се стои в клиниката, какво представлява тази упойка за 200 лв??
Много ще съм благодарна ако някой ми опише стъпките за възтановяването след рилопластика.
__________________
sun
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцЕвстатиевquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:56.