IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th June 2007, 14:19
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

Ама ти бонано малко си ми странен
Ама то като ти загледах и другите постове си някакъв нормален ама като почнеш на сериозно и ме изумяваш с тези изрази
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th June 2007, 23:44
Аватара на bonano
bonano bonano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 183
По подразбиране

Интересно защо фалшивите хора много държът да се обграждат и обличат с истински маркови предмети и дрехи, сякаш искат да компенсират своята собствена фалшива природа с истинска манифактура.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th June 2007, 23:50
Аватара на bonano
bonano bonano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 183
По подразбиране

Да, ама, не !!!
Оригиналната манифактура не може да замени фалшивата човешка природа. Деее, да беше така, щеше да е добре и нямаша на всяка крачка да срещаме фалшиви двукраки, модифицирани и зомбирани, искащи да минат за хора, но не се получава. Изтъкани са от всичко възможно фалшиво, а за действията им пък да не говорим. Просто няма празно. И очите им, и погледите им, и дори тембърът на гласовете им са фалшиви и стържещи ухото.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th June 2007, 11:22
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Значи аз не съм фалшива! Бонано, има нещо вярно, но не смятам, че се отнася за всички, които харчат луди пари.
А за късите поли и потници ясно.
__________________
Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben Angst und sind allein
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th June 2007, 20:07
Аватара на bonano
bonano bonano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lori
Значи аз не съм фалшива! Бонано, има нещо вярно, но не смятам, че се отнася за всички, които харчат луди пари.
А за късите поли и потници ясно.
въобще не съм си помислил че си фалшива, най-вече ти.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st June 2007, 10:07
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Как ли да го приема... Ако разполагах с повечко пари, сигурно и аз бих купувала скъпи (и маркови) неща, защо не. Ама и сега си се чувствам добре! А на морето се чувствам най-добре - по цял ден по бански и най-много къси гащи и тениска отгоре! И не защото имам тяло на модел, просто тази свобода...
__________________
Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben Angst und sind allein
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st June 2007, 19:13
Аватара на bonano
bonano bonano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 183
По подразбиране

Тълкуванието на думата мода е "временен стил в облеклото". Ако човек постави акцента върху думата стил, няма да гледаме такива смехотворни и кичозни примери по улиците. Защото изпълването със съдържание на думата стил, изисква индивидуалност, а не стадно мислене. А може би точно, защото индивидуалността не е още оформена при тинейджърите, виждаме точно в тяхно лице най-изразено пристрастяването към модните теденции.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 21st June 2007, 22:53
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

Да съгласна съм със това Боано,но мога да ти кажа че за мен няма мода има неща които просто ми харесват които са в мой стил и си ги нося.Да влиая се до някаква степен от модата но всички дрехи които си нося са си лично мои модели които са ми шити от мама(ама това е друг въпрос).Та мисълта ми беше че има модни линий които никой не е казал да се спазват,просто носиш това което ти харесва а не това което ти предлагат дизайнерите просто те ти го предлагат а не те карат да го купуваш
Това си е мое мнение а знам и че има мн различни от моето.Споделяйте ги
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd June 2007, 09:34
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Има и друг момент - модата е това, което продават в момента в магазините, в повечето случаи. Аз не си купувам неща, които не ми харесват и не ми отиват, но пък и не мога да избягам от общата тенденция... Няма как просто. Абе то има, ама на мен никой не ми шие, и не ми се занимава да си търся... Например никой не може да ме накара да нося от така модерните дънки със стесняващи се крачоли (не знам как се казват точно), по никакъв начин - не ми отиват и не ми харесват. Наскоро една позната, с която се виждам рядко, беше супер учудена, че съм с дънки с широки и дълги крачоли - не са старовремски в никакъв случай, просто това е моят модел. Даже ми каза: "Ама то продават ли се още такива??!" Е не, аз съм си ги правила! Лятото нося супеер плитки дънки и панталони, но не защото е много модерно, а защото по ми отива на фигурата. Днес съм с едни такива Мадок - много яки - плитки и с хлабави и леко широки крачоли. Понякога като се отплесна и няма спиране...
__________________
Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben Angst und sind allein
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd June 2007, 10:23
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bonano
Тълкуванието на думата мода е "временен стил в облеклото". Ако човек постави акцента върху думата стил, няма да гледаме такива смехотворни и кичозни примери по улиците. Защото изпълването със съдържание на думата стил, изисква индивидуалност, а не стадно мислене. А може би точно, защото индивидуалността не е още оформена при тинейджърите, виждаме точно в тяхно лице най-изразено пристрастяването към модните теденции.
Много съм съгласна с това!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХАОС
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:31.