IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th December 2014, 16:51
RoyalFlush RoyalFlush не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 6
По подразбиране Препоръка за дерматолог с София?

Здравейте, много ще се радвам ако някой от вас ми препоръча добър дерматолог в София. Става въпрос за това, че по принцип имам сенки под очите (генно), но напоследък започват да стават много тежки и това не ми харесва. Хората постоляно си мислят, че съм изморен, защото имам такъв вид нон стоп. Причините са ми донякаде ясни - ген, лож режим на спане и т.н, но все пак искам да бъда прегледан от професионалист, които може да ми даде някакви съвети за дори и малко подобрение. Моля помагайте!!: )) Благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th December 2014, 15:18
atreides atreides не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Здравей, препоръчвам ти д-р Петрана Каляшева. Много добър лекар с дългогодишен стаж и опит.
Имах щастието да попадна при нея със сериозен здравословен проблем и незагубих време и пари да ходя при други лекари. Постави ми правилна диагноза и лечението даде ефект. Това са координатите на кабинета.
Адрес
Медицински център „Дерма София”
София, бул. България 118, ул. Бяло поле 3, Бизнес център „Комфорт”, ет. 2, офис 6
Телефон
+359 886 888 668
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th December 2014, 16:08
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Здравейте, все едно аз съм писала за д-р Каляшева. Рядко срещан професионалист на международно ниво. Само да допълня, че за разлика от други кабинети сама взима и дава пробите на лаборатория, като не взима допулнително пари за тази услуга.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПрепоръказадерматологСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:12.