IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 8th March 2011, 20:44
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз не бих могла да живея отделно от децата си, по-точно ако се наложи по не знам каква причина може и да мога, но да съм щастлива не може да става и дума при мен в такъв случай
Отговори с цитат
  #192  
Стар 8th March 2011, 20:49
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Габи,кой гледа малкия докато вие сте в чужбина?
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #193  
Стар 8th March 2011, 21:05
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Е, тя е казвала - други хора. Съгласна съм, че е безкрайно тъжно така - на мои близки се е наложило да са разделени от децата си... трудно е, най-меко казано. Но се случва.
Отговори с цитат
  #194  
Стар 8th March 2011, 21:08
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз затова казах, че ако се наложи ( преди да оставя децата ми да гладуват) бих го направила...но това би ме направило много нещастна.
Отговори с цитат
  #195  
Стар 8th March 2011, 21:19
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Е, тя е казвала - други хора. Съгласна съм, че е безкрайно тъжно така - на мои близки се е наложило да са разделени от децата си... трудно е, най-меко казано. Но се случва.
Може и да е казвала,но аз съм пропуснала,затова и попитах
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #196  
Стар 9th March 2011, 03:53
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
аз не бих могла да живея отделно от децата си, по-точно ако се наложи по не знам каква причина може и да мога, но да съм щастлива не може да става и дума при мен в такъв случай
Пини,ти изглежда наистина ми четеш постовете на верев.Аз казах,че съм добре/имам предвид финансово и пътувайки/,но не съм казала,че съм щастлива.Разбира се,че ми е мъчно за детето.Но нашата професия е такава,такава сме си я избрали/синът ни също учи музика-пиано в музикалното в Пловдив/.Аз нямам условия в БГ. да работя постоянно тази работа.Предпочитам детето ми да е нахранено,отколкото да седя до него и да не мога да му платя тока и храната.представи си,че съм също добра майка и рискувам малко повече от другите,за да има с какво да си храним детето.МОята е бая по-трудна от твоята,защото пътувайки по пътищата на Европа,кирлясала и мръсна,мога просто да не стигна жива,катастрофирайки някъде или хвърляйки се с буса в някой фиорд Така,че не си мисли,че с лека ръка се разделям с детето си.Винаги напускам домът си с мисълта"А ,ще се върнем ли живи пак тук и какво ще стане с малкият".Мие сме двамата,двама заложници на детето си,за да живее добре.Много музиканти така отгледаха децата си,не сме 1-те,няма да сме последните,ами господ да ни пази.
Отговори с цитат
  #197  
Стар 9th March 2011, 03:58
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Едвали ти си задаваш въпроса"Ако ние с мъжът ми умрем,какво ще стане с децата"/и дано не си го задаваш,де/,но ние си го задаваме всеки ден до като сме тук и пътуваме.
Така,че как и с какво усилие оставям детето си в БГ.,само Алексата е свидетел на всичките ми изплакани сълзи.Но в животът ,няма гладко.
Професията ми е приятна,добре заплатена,но аз заплащам с друго.
В природата винаги има равновесия,не можеш да я излъжеш
Отговори с цитат
  #198  
Стар 9th March 2011, 04:04
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
аз затова казах, че ако се наложи ( преди да оставя децата ми да гладуват) бих го направила...но това би ме направило много нещастна.
Никой не твърди обратното.
На една моя колежка синът й ,който сега е студент във Виена и тя го издържа,преди кодини й каза'Ти къде беше когато бях малък и имах нужда от теб ,по пътищата на Норвегия"
Но тя си взе по-късно апартамент,сега го издържа студент/всеки месец летят за Виена 800евро/,сега й е благодарен,но всичко,мила се заплаща.Знам,че е по-лесно да си седя в къщи и мъжът да носи,но е по-добре като носим двамата.
Отговори с цитат
  #199  
Стар 9th March 2011, 04:08
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Габи не ти ли се иска някоя топла страна с бели пясъци и сини води...океан,слънце?
Иска ми се мила,имам приятелка живее на Гран Канария/женена с цялата БГ. фамилия ,са/все ни вика там да се установим,но честно незная.Толкова обичам да съм в моя град ,на моята улица............може би защото не съм често там,но там се чувствам по-сигурна от където и да било.Дори и понякога да не съм толкова добре финансово.
Отговори с цитат
  #200  
Стар 9th March 2011, 09:42
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

На Гран Канария океан и слънце се има, има, ама пясъка е черен
Габи, на никой не си длъжна да се оправдаваш за избора си. Едиственото, което има значение е ти да си сигурна, че това е бил по- добрият избор
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашетомястозаживеене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:44.