IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 8th September 2007, 18:49
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране

Не трябва да се поема храна 24 часа преди изследването и от 00,00 часа не се поемат и течности, за да няма "материал". Иначе единстването, което "дават" е спрей Лидокаин, за да блокира спазъма на гърлото при въвеждане на "маркуча".
Отговори с цитат
  #42  
Стар 8th September 2007, 18:52
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

лошо. определено е стресиращо. аз знам, че деган например се дава срещу повръщане, но то и като няма какво..
а спазъма преодолява ли се с Лидокаин?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 20th September 2007, 13:59
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

звъннах до болница Токуда - там правят изследването с местна упойка и съответно я няма тази болезненост.
в съзнание си, от предния ден не трябва да се поема храна.
цената ми се видя соленичка на мене -105 лв., но това е Иначе може по здравната каса, ако техен лекар те прегледа и те хоспитализира, тогава има някаква друга такса.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 25th September 2007, 01:19
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

стара темичка
и още една
Отговори с цитат
  #45  
Стар 26th September 2007, 16:49
universe universe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
Извинявай Мария, но това е форум ПЛАСТИЧНА ХИРУРГИЯ
Всички можем да работим с търсачката и знаем къде са Диети и Женски фитнес
Отговори с цитат
  #46  
Стар 26th September 2007, 17:11
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

извинена си, universe - и всеки може да пусне нещо, което смята за интересно. ти също. много други потребители го правя- изравят стари темички, по които имат интерес. това не те дразни, но щом е от мен е проблем! в заглавието на темата има "...и нейните алтернативи" въпросните 2 темички имат отношение към тях.

Ако се хващаме за буквата и гастропластиката в никакъв случай не спада към козметичната хирургия.
Ти колко пластични хирурзи познаваш, които правят бариатрични операции (аз само 1, но той е и онколог..)
А специално стомашните балони пък се поставят от гастроентеролог - също не са пластични хирурзи...

Така че се помещаваме в Пластична по съвместимост, понеже както вече споменах няма раздел Непластична хирургия. Ако толкова те дразни моето мнение можеш поне да не отваряш тази тема и ще имаш по-малко поводи да се дразниш. Разбира се, винаги си добре дошла, щом си позитивно настроена. За мене не е важно, дали някой ми е симпатичен или не, дали аз съм му симпатична или пък не, важното е да си помагаме и подкрепяме взаимно! Ти избираш.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 9th October 2007, 20:42
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

направих си въпросното изследване- фиброгастроскопия. не съжалявам, но определено не бих го повторила скоро... не че болката е кой знае каква, но е толкова гадно по време на прегледа издавах звуци, като от рекламата на спрайт (много ми е анти, дето се уригват)..
усетих го като насилие над организма.

чак по-късно пийнах един аолин и дремнах малко, та се посъвзех. трябваше по-рано да взема поне аналгин. през целия ден очите ми бяха като на китаец присвити и мноого изскочили от орбитите си и с торбички под тях. абе все едно бях повръщала, ама още по-тежко.

самото изследване мина бързо. първо не го усещаш така, защото има лидокаин и притъпява болката. иначе за последно си хапнах и пийнах предната вечер (и то много приятно ) - нямаше проблеми с това.

до края на деня ме наболяваше гърлото, подобно като при настинка, но по-леко. не е страшно. гадно е, но не е страшно.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 3rd November 2007, 01:24
yana_516 yana_516 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: italia
Мнения: 22
По подразбиране

Здравей Maria Vassileva
помнишлиме ?Аз съм Яна 516 ама трябвасе да се регистрирам наново и сега сам Яна_516 ,а имам да се похваля с новатаси форма :Бях търсила добър Хирург пластичен във Варна и намерих За мои голям късмет Д-р Заякова в клиника Камии (липнах се и аз) но мога да кажа само че са екип от невероятни специалисти,цистота на голямо ниво,операционен блог с голяма стерилност и много,много вежливост.Та ден след операцията се разхождах по спортна зала е благодаря Бога почти никакви синини от ,които бях се нагледала и изпитвах голям терор.Сега се цуствам прекрасно.Разкажи при теб какво ново? Специални поздрави Марияна Маринова
Отговори с цитат
  #49  
Стар 29th November 2007, 00:38
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

здравей, yana_516 - помня те! чудесно е, че си си намерила твоята лекарка.

във връзка с тази Пълна Промяна, аз почти не съм го гледала, но днес видях жената от Варна, която е свалила 60кг. за 3 години!! в шоуто кандидатствала защото като отслабвала не се е движела (сигурно има и други фактори) и имала много увиснала кожа. та я прибрали де. и не само това - и други процедури и направили. не показаха стари снимки, но изглеждаше много свежа и искряща мадамата.
хапвала само месо и зеленчуци.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 5th December 2007, 18:40
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Има една жена, свалила огромно количество тегло от себе си - ето тук репортаж за нея (отначало има малка рекламка) и още страници с нейното име Nancy Makin

полата и и ABC News



За недоспиването
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОтносноБариатричнатахирургиянейниалтернативи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:01.