IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 15th April 2008, 10:35
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Това е едно много интересно реалити, в което различни хора имат една цел - да отслабнат. Някои само 10 кг., други 60-70..
даваха го по Zone Reality - TAKING IT OFF или казано на български "Да ти олекне"
Отговори с цитат
  #52  
Стар 16th April 2008, 14:16
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

А чух, че по Диема давали друго шоу Искам да отслабна. Още не съм го гледала него, но било интересно.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 21st October 2008, 13:16
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Американец прекоси пеш САЩ, за да отслабне

Цитирай:
По време на пресконференцията, на която той представи изданието на своя дневник (от където идва и името на интернетсайта му), Стив заяви пред журналистите, че вече знае тайната за стройното тяло - просто трябва да си щастлив.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 28th October 2008, 08:00
ДЕми ДЕми не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране

Проверявах, дали някой е писал след мен в темата за гастропластика и видях новата тема. Бях много изненадана като прочетох, че старата е заключена, ами според мен не е, защото сложих един emoticon за проба. Всъщност това няма значение, защото дали нова или стара темата си остава, но за съжаление със същия проблем като първата. Пише предимно М.В. и то толкова многословно и безинтересно, колкото и в първата тема. Чудя се, кой изобщо я чете, при положение че няма никакъв опит в гастропластиката, нито професионален, нито личен, нито има желание да пробва и тогава защо изобщо пише не мога да разбера? Сигурно обича да се чете, защото не вярвам някой друг да го прави. Ако някой се интересува от темата, защото иска да пробва този начин на отслабване е добре да чете мненията на тези, които са го изпитали, а не спама на М.В., който няма нищо общо с действителността. А ако нямаш планове да си правиш гастропластика, каква работа имаш в този форум, просто не разбирам. Ако ти е интересно просто да четеш за другите - моля, но защо трябва и да се намесваш това не го разбирам. Ако някой се интересува - аз съм от оперираните, писала съм в другия форум, чувствам се прекрасно и за шест месеца свалих 21 кг. Продължавам да слабея без усилие и без гладуване, без лекарства и диети. Целта ми е за 3 г. да сваля 60-70 кг. Успех на всички слабеещи!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 28th October 2008, 08:54
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

ДЕми, много ме изненада с това "заключена тема". Погледнах и видях, че няма нищо такова - убеди се сама - емотиконката е излязла, ако беше писала друго и то щеше да излезе.
Отделно - нали спрях да пиша в другата тема - какъв ти е проблема - или не можеш да траеш без да се заядеш с мене!?

Обяснявала съм вече, че бях решила за себе си да си сложа гастрален пръстен, а не гастропластика (Сигурна съм, че знаеш колко са различни двете и при това положение не ми е ясно как можеш да ги обединиш под един знаменател!??).

При консултациите с лекари се отказах (за себе си), но тъй като редовно влизам във форума на Тялото от време на време поглеждам и тези теми, съвсем естествено е. Надявам се, не си решила да кадруваш? И в този форум има хора, които не са и чували за подобни операции и си пишат щастливо с други хора примерно в Мъжки Фитнес или в Женски фитнес и прочие. Отделно в подфорума Други интервенции също има най-различини теми. Аз съм направила такава, каквато мен ме интересува - забележи последната думичка - алтернативи. Дали се чете - еми близо 7 000 пъти е прочетена до сега, а за да решиш, че пиша скучно требе и ти да си ме прочела.

---------------------------------------------------------------------------------------

Продължавам по темата:

297кг Mъж Отслабва (bTV DTV Rip) и още БТВ Новините - Как Мъж Отслабна С 52 кг.?

а скоро ще сканирам и една статия за първата Мис Макси Шоу в България, "македонката" Миропа Кьосева, която свали 85 кг. за 6-7 години, защото в нея се влюбил руски балетист-хореограф, работил с Алла Пугачова над 30 години. После стават семейство.
От 150 кг. е станала на 65 и е представителка на модна агенция "Визаж".

Цитирай:
Първоначално написано от ДЕми
Успех на всички слабеещи!
Виж, това вече ми хареса.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 19th December 2008, 13:24
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Официалната представителка на модна агенция "Визаж" в Благоевград Миропа-Кьосева:

"ОТСЛАБНАХ С 80 КГ В ИМЕТО НА ЛЮБОВТА" (интервюто е правено 2006г.) и

Мис Макси отслабна с 85 килограма и се разведе

Отговори с цитат
  #57  
Стар 25th July 2009, 16:31
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Изключително постижение: Уникална История на Момче, Което Отслабва с 181 кг.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 26th July 2009, 06:47
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Боже мили , и това е лудост . . Какво става с органите ? Ако напълнееш заради заболяване е гадно , ако напълнееш заради себе си , е ужасно . Но адът е един и същ . Защо не може да не се стига до него . . Хора , движете се .
Отговори с цитат
  #59  
Стар 5th May 2012, 12:08
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Нямам думи, с които да опиша ставащото, за което разказва този репортаж...... И никой не може да го спре!..

Частни болници убиват в името на печалбата
Отговори с цитат
  #60  
Стар 5th May 2012, 14:35
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Марийче, това е нечовешко!!!! Как може тази клиника все още да съществува?!?!?!?!?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОтносноБариатричнатахирургиянейниалтернативи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:33.