IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #29  
Стар 15th January 2008, 03:41
Аватара на heni
heni heni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 32
По подразбиране Здравейте!

Цитирай:
Първоначално написано от Slyn4islava
Цитирай:
Първоначално написано от sillygirl
Извинявам се, че изваждам толкова стара тема,но искам да попитам за габичките на ноктите на краката.
Миналата година имах,пих три месеца Ламизил,от които имах всички възможни странични ефекти,без загуба на апетита/за съжаление/ и сега пак ме очаква същото.
Та искам да попитам,с какво е най добре да се дезенфикцират обувките и за всички предпазни мерки преди и след появата им
Какво значи това- пак те очаква същото- това не го разбрах?
А за обувките- има много лесен начин да почистваш редовно обувките си- от най-евтиния оцет на пазара си купуваш- бял оцет, винен, какъвто и да е, та две три капки оцет капваш във всяка обувка, слагаш ги в найлонова торба и я завързваш много здраво, от никъде да не издиша торбата и я оставяш на слънце за целия ден. Оцета като се изпари създава един газ, който обива всички организми, живеещи в обувката и по кожата на обувката. Прави това редовно- веднъж на 2-3 седмици и ти гарантирам, че обувките ще са чисти от гъби. Също така, след носене на обувките, ако можеш да ги оставиш за 24 часа да изсъхнат, ще е много по-добре.
Здравейте момичета!
И аз да попитам,нима с 3 капки оцет е възможно да се убият всички гъби в обувката,или ботуша?Защото съм чувала за формалин,но се намирам извън България и немога да го намеря тук,а оцета ще ми дойде екстра,много лесно,но малко не ми се вярва ...изпитал ли го е и някой друг,споделете моля ви!
Поздрави и успехи на всички ни в борбата с гадинките !
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Препаратгъбичкинакраката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:37.