IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 13th June 2006, 01:33
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

apoklistika
аз не съм ползвала макс фактор 2000 миглите ми са дълги но за гъстотата им има какво да се желае дали тази спирала ще е удачна за мен.........
мерси предварително
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13th June 2006, 01:37
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

мисля че да,тя по принцип не е за удължаване,а за обем,а и определено не залепват миглите от нея
Отговори с цитат
  #33  
Стар 13th June 2006, 02:42
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

много ти благодаря значи това ще е следващата ми спиралка
Отговори с цитат
  #34  
Стар 13th June 2006, 10:03
Magie Noire
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: спирали за мигли...

Цитирай:
Първоначално написано от Fadde
коя спирала за мигли ми препоръчвате?имайте в предвид че имам редки и къси мигли...и цената да е до 10-15 лв
На тази цена трудно може да се предложи продукт със забележителни качества.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 13th June 2006, 19:01
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: спирали за мигли...

Цитирай:
Първоначално написано от Magie Noire
Цитирай:
Първоначално написано от Fadde
коя спирала за мигли ми препоръчвате?имайте в предвид че имам редки и къси мигли...и цената да е до 10-15 лв
На тази цена трудно може да се предложи продукт със забележителни качества.
Аз пък преди имах една на Classic за 2 лв Евтинийка си беше ,но ми ги правеше супер...едни сресани и не се слепваха...абе бях мн доволна
Отговори с цитат
  #36  
Стар 13th June 2006, 19:07
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране Re: спирали за мигли...

Цитирай:
Първоначално написано от lqlqlqlq
Цитирай:
Първоначално написано от Magie Noire
Цитирай:
Първоначално написано от Fadde
коя спирала за мигли ми препоръчвате?имайте в предвид че имам редки и къси мигли...и цената да е до 10-15 лв
На тази цена трудно може да се предложи продукт със забележителни качества.
Аз пък преди имах една на Classic за 2 лв Евтинийка си беше ,но ми ги правеше супер...едни сресани и не се слепваха...абе бях мн доволна
наистина,по цената не може да се съди.пример-спиралата на Лореал.така че,ако някой има добри впечатления от някоя спирала,да си казва без значение евтина или скъпа
Отговори с цитат
  #37  
Стар 14th June 2006, 08:45
Magie Noire
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Да, възможно е. Аз само веднъж се подведох по акъла на приятелка да си купя нещо подобно и много скъпо си платих за тази икономия. Така ми се възпалиха очите, миглите ми окапаха, едва се оправих. Това е моят опит.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th June 2006, 11:37
Sofie Sofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Sofie
По подразбиране

действително цената често не съответства на качеството,например останах страшно доволна от спиралата на Maybelline Volum Express,а имаше една спирала на Loreal Intensifique май беше,от която много ми пареше на очите..но специално за Volume Shocking смея да кажа ,че макар че е трудно нанасянето,когато човек свикне,резултатът е просто несравним.в началото доста ми се слепваха миглите,затова си купих универсална четчица във формата на четка на спирала(за съжаление не знам дали се продава в България,но тук я има по дрогериите),с която допълнително ги разресвам ,ако нанеса много туш.най-важното е да не минаваш с гребенчето повече от веднъж.
но наистина с никоя друга спирала ефектът не е бил толкова добър и траен,почти всички до вечерта са се размазвали докато тази няма мърдане.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 17th June 2006, 12:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

всичко зависи от човека,на мен никога спирала на лореал не ми е парела на очите или нещо подобно,но не ми харесва нито една тяхна,а за ефекта,въобще не мога да се съглася,що за ефект е това,ако трябва да си разресвам и оформям миглите още половин час.определено аз си оставам на макс фактор,но това е лично мнение
Отговори с цитат
  #40  
Стар 17th June 2006, 15:01
Sofie Sofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Sofie
По подразбиране

да,всеки си има лично мнение...не съм ползвала никога въпросната спирала на МаксФактор и не смея да споря относно нейните качества-не изключвам варианта тя да е наистина по-добра от Лореал....
а въпросната процедура на слагането и разресването при мен определено не трае половин час ,най-много 2 минути.и под ефект имах предвид крайния резултат т.е.обемa ,който придава и устойчивоста, кой как си я слага си е въпрос на собествено решение и навик...и все пак това са си само лични впечатления,които реших да споделя, в случай че някой е решил да си купува volume shocking.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: спирализамигли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:36.