IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1431  
Стар 13th November 2012, 17:09
sea_breeze sea_breeze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iriss Виж мнението
Някой знае ли къде мога да закупя козметика на марката Тhe Body Shop ? Купувала съм няколко пъти при пътувания извън страната. Тук откривам само един сайт, който не работи. Моля, ако някой си е купувал от тук да сподели.
Тhe Body Shop аз съм виждала само в Щатите имаше и един друг Bath & Body Works продават страхотни боди спрейове, кремове и лосиони, овлажняват супер и ухаят страхотно и са трайни, аз също ги търся но не мога ги открия никъде за доставка до България
Отговори с цитат
  #1432  
Стар 16th November 2012, 16:37
iriss iriss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 18
По подразбиране

Приятели ми казаха, че ги имало в eBay. Аз си ги поръчвам на приятелка, която живее в Швейцария. Там има верига магазини на марката.
Отговори с цитат
  #1433  
Стар 16th November 2012, 18:08
sea_breeze sea_breeze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iriss Виж мнението
Приятели ми казаха, че ги имало в eBay. Аз си ги поръчвам на приятелка, която живее в Швейцария. Там има верига магазини на марката.
iriss ти от кой eBay си ги взимаш от .uk или .com и продуктите на кое си взимаш от там The Body Shop или Bath & Body Works, защото аз съм фен на Bath & Body Works от Щатите и не мога да си ги намеря никъде тук
Отговори с цитат
  #1434  
Стар 20th November 2012, 14:40
iriss iriss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sea_breeze Виж мнението
iriss ти от кой eBay си ги взимаш от .uk или .com и продуктите на кое си взимаш от там The Body Shop или Bath & Body Works, защото аз съм фен на Bath & Body Works от Щатите и не мога да си ги намеря никъде тук
Лично аз не съм поръчвала продукти на маркатаThe Body Shop от eBay. Затова не мога да отговоря на въпроса ти, лесно е да се провериш. Споделих, че знам от мои приятели за предлагането им в този сайт. Преди време си ги набавях от чужбина. Сега не пътувам, но имам приятелка живееща в Швейцария, която ми купува от магазина на марката и съответно получавам продуктите, чрез куриер.
Наистина е жалко, че тук не се предлагат!: (
Отговори с цитат
  #1435  
Стар 23rd November 2012, 14:21
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Момичета, събирам мнения за този продукт на Л'Ореал ползвали ли сте го, хареса ли ви? Благодаря ви!

Последно редактирано от el1nor : 23rd November 2012 на 17:13
Отговори с цитат
  #1436  
Стар 4th December 2012, 11:47
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето Виж мнението
Преди няколко дни си купих анти-целулитен крем, нормално ли е да пари и да зачервее кожата за известно време след масажа?
Аз бях използвала един антицелулитен крем на Нивеа, който ми охлаждаше кожата и на опаковката пишеше, че това е нормалното усещане. Може би зависи от съставките...
Отговори с цитат
  #1437  
Стар 7th December 2012, 14:40
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Момичета, пак съм аз с моите въпроси Събирам мнения за продуктите на Лавера. За мен това това е нова марка, открих я като правех коледните си поръчки на един от сайтовете, потърсих я и по други сайтове, но не я открих. Искам да попитам някой ползвал ли я е, доволни ли сте? На пръв поглед продуктите изглеждат качествени
Отговори с цитат
  #1438  
Стар 10th February 2013, 16:00
dina5 dina5 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Продават се в английския амазон.

Последно редактирано от el1nor : 12th February 2013 на 09:58 Причина: Забранено е публикуването на линкове на потребители с по-малко от 10 мнения!
Отговори с цитат
  #1439  
Стар 14th February 2013, 12:47
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Аз ги открих в ензото и ягодата
Отговори с цитат
  #1440  
Стар 28th February 2013, 09:42
Аватара на iv_andrea
iv_andrea iv_andrea не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 5
По подразбиране Кератинова терапия в домашни условия

Здравейте,
някой пробвал ли е ?
Искам да опитам, разгледах комплекти на няколко фирми, но не знам кой е добър. Ползвали ли сте нещо от което сте доволни ?
Няма да откажа и съвет за самата процедура
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:39.