IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1441  
Стар 4th June 2013, 10:29
neli4ka02 neli4ka02 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Пусни си по-дълга коса и тя от тежестта ще започне да стои по-права Аз иначе моята с преса на Ремингтон я изправям и няма грешка (а попринцип ми е чуплива).
Отговори с цитат
  #1442  
Стар 28th November 2013, 14:01
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Здравейте искам да попитам ползвали ли сте тази марка грижа за коса и доволни ли сте http://bg.strawberrynet.com/haircare/perfect-potion/
Хареса ми, докато се ровех на сайта, но искам да чуя и мнение на ползвали тези продукти
Отговори с цитат
  #1443  
Стар 17th December 2013, 21:48
ElenaMileva ElenaMileva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly Виж мнението
Пред покупка съм на гел за измиване на лице / смесена кожа , през зимата по-клони към суха / . Насочила съм се към медицинска козметика . Някакви идейки за уклон ?
Като цяло съм доволна от продуктите на Nuxe.Ето гела,който използвам.

Отговори с цитат
  #1444  
Стар 9th January 2014, 15:28
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Съгласна съм и аз за продуктите на Нукс, много са хубави
От почистващите им продукти съм ползвала ето това мляко аз http://bg.strawberrynet.com/skincare...150854/#DETAIL
Прави кожата много мека и приятна
Отговори с цитат
  #1445  
Стар 11th April 2014, 08:50
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

За проблемна и чувствителна кожа зехтин е много добре. Моята така се успокоява и изчиства.
Отговори с цитат
  #1446  
Стар 16th April 2014, 09:43
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

Мисля, че е за дълбока хидратация. Аз лично открих нещо странно - по принцип използвам българска козметика, скоро имах възможността да ползвам продукти от доста висок клас - медицинска козметика - забелязах, че кожата ми е реагира по-зле на тях, и въпреки десеторно по-високите си цени, усетих, че са доста по-агресивни за кожата.
Отговори с цитат
  #1447  
Стар 18th June 2014, 11:02
greta.radeva.3 greta.radeva.3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 3
По подразбиране Приятели - цъкнете тук

Приятели,
много моля, попълнете анкетата, която е свързана с онлайн медии.
Тя е анонимна и попълването не отнема повече от 1 минута.
Може да я предложите и на други ваши приятели.
Благодаря!


https://www.surveymonkey.com/s/6R5MB2M
Отговори с цитат
  #1448  
Стар 20th June 2014, 12:07
Ivanaaa Ivanaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Момичета, да ви споделя за една промоция, която нацелих! Онзи ден бях в салона (в мол софия)и си купих крем на DIBI Milano и се оказа, че получавам подарък крокант за тяло на OLOS, който пука като бонбоните фризи - безплатно! Продуктите им са доста скъпички и това е голяма оферта
Отговори с цитат
  #1449  
Стар 25th July 2014, 22:29
kokona543 kokona543 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 4
По подразбиране Сватбени аромати

Как ще изглеждате на Вашия сватбен ден ?

Сватбеният ден е несъмнено един от най-важните дни в живота на всяка жена.Каква булка ще бъдеш?

На този ден е важно не само с какво си облечен, но и цялостната Ви визия. Избрали сме три различни видa парфюми за три различни вида булки. Прочетете по-нататък за да се вдъхновите...

Романтичната душа- от Vivienne Westwood

Фина и ефирна душа. Ако сте жена, която обича природата,обича свободата и нежните моменти,прекарани при залез слънце, това е правилният избор за вас- романтичен и елегантен стил. Вашата красива мека рокля перфектно се допълва с ливадните цветя, свободно оплетени в прическа от плитки и сладък аромат, който е пълен снежни цветя и сочни плодове.

Марка Vivienne Westwood проектира както ефирни сватбени рокли, така и ексклузивни парфюми, които ще станат вашите уникални аксесоари в големия ден. Открийте магията на парфюма ► http://bit.ly/1ph9bs8 ◄ - на световно известния моден дизайнер, чиито дрехи тя и Кари Брадшоу носеха в филма Сексът и Града.

Съблазнителката- DIVA от Versace

Екстравагантност и елегантност. Ако тези думи описват точно вашата личност определено е за Вас този перфектен стил. Забравете класическата визия- принцеса, рокли- това не е за вас!Вашето сватбено облекло перфектно се допълва с отличителния грим -.. С червени устни и котешки очи изглежда, че ще се приведете в състояние на екстаз в първата брачна нощ.

Versace е много екстравагантен,но елегантен.
Парфюм Versace ►http://bit.ly/1zd8DYA ◄ е елегантен, пълен с цветя от всички краища на света и определено не оставя безразличен всеки, който ще срещне Вашия съблазнителен поглед.

Елегантната дама- от Carolina Herrera

Вечно актуален и класически финес. Това е Вашият собствен елегантен стил -харесвате костюми или моден бизнес? Няма съмнение, че през цялото време се опитвате да изглеждате перфектно и гладко на този важен за Вас ден. Не бива да забравяме и грима си,който трябва да бъде доста стилен.

Модната марка CarollineHerrera е изработила стотици луксозни сватбени рокли. Винаги се характеризира със елегантност и финес.
Това са парфюми CarollineHerrera ► http://bit.ly/UsvQ9Z ◄. Lush, съблазнителна и все пак толкова класна и елегантна
Отговори с цитат
  #1450  
Стар 4th December 2014, 20:56
ElenaMileva ElenaMileva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 109
По подразбиране

Момичета има ли някоя от вас,която да е използвала подобна маша за коса ? Babyliss Pro Curling Iron MiraCurl 2665E
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:53.