IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 28th March 2011, 10:15
katerina22 katerina22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: sofia
Мнения: 18
По подразбиране

Алайв и Самбукус на Natures Way са ми любимци зимно време.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 21st June 2011, 11:00
g.genchev g.genchev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1
Smile

Ако се интересувате по-конкретно от продуктите на АкваСорс, може да задавате въпросите си към мен. От 3 години се занимавам с тях и съм изключително доволен. От въпроси какво да пиете, до това как самите вие да станете дистрибутори и да ги купувате на изключително ниски цени - пишете тук, или ми изпратете лично съобщение. Ще се радвам да съм полезен.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 24th July 2011, 14:09
ivan1970 ivan1970 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 1
По подразбиране АкваСорс продукти

Тук има подробна информация за продуктите на АкваСорс
Продуктите са отлични, вършат работа и най-важното - запълват дефицитите, които непълноценното и понякога вредно ежедневно хранене ни причинява.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 1st August 2011, 16:17
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Аз също съм много доболна от продуктите на Аква Сорс. Препоръчвам ги на всеки много са добри.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 21st February 2012, 20:40
vanya.asenova vanya.asenova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 1
По подразбиране аквасорс

Аз също се интересувам от продуктите на Аквасорс. Бихте ли ми споделили какъв продукт сте ползвали, доволни ли сте... Аз съм доста болнава, чувала съм хубави неща за тези продукти, но дали наистина са толкова добри?!?!?! За това искам мнение от човек който ги е използвал! Много благодаря предварително
Отговори с цитат
  #36  
Стар 1st June 2012, 09:49
galpen galpen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от g.genchev Виж мнението
Ако се интересувате по-конкретно от продуктите на АкваСорс, може да задавате въпросите си към мен. От 3 години се занимавам с тях и съм изключително доволен. От въпроси какво да пиете, до това как самите вие да станете дистрибутори и да ги купувате на изключително ниски цени - пишете тук, или ми изпратете лично съобщение. Ще се радвам да съм полезен.
Здравей бих искала да те питам за Аквасорс продуктите
каква е отстъпката ако си дистрибутор
Отговори с цитат
  #37  
Стар 1st June 2012, 09:52
galpen galpen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 2
По подразбиране

galpen@abv.bg
Моля пиши ми за често боледуване стрес невроза астигматизъм напълняване високо кръвно може ли да помогнат продуктите и кои?
Ще ти бъда благодарна ако ми отговориш скоро
Поздрави
Отговори с цитат
  #38  
Стар 6th June 2012, 09:17
livorno livorno не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Варна
Мнения: 13
По подразбиране Продуктите на Аквасорс

Аз също съм много доволен от продуктите на фирмата.Станах дистрибутор преди 15 години поради много сериозни проблеми с черния дроб -бях една степен пред цироза -хроничен стеатозен хепатит ІІІ-ІV степен с увеличен черен дроб и далак и триктратно завишени трансаминази.Четири години се мъчих сам да се излекувам с традиционните лекарства -най-вече карзил и лив 52.Успях само донякъде.Четири месеца след като започнах приема на продуктите черният ми дроб беше вече в норми,както и два от трите чернодробни ензима.След още два месеца имах перфектна кръвна картина.Освен това страдах от непрекъснати ангини и бронхити поради хроничен обструктивен бронхит.От 15 год. съм боледувал само два пъти по три дни,но не съм вземал лекарства -просто увеличавах дозировките на зелената енергия и коластрата.Бях диспансеризиран и поради високо кръвно налягане -160/110. Без лекарства за кръвно налягане съм от много години и кръвното ми е 130/80.Помогнал съм и на много хора включително и на писали във форуми с чернодробни проблеми,проблеми свързани с гастроентералния тракт,високо кръвно налягане,исхемична болест на сърцето,депресии,стресови състояния и др.Помогнал съм и на много майки да имат здрави деца,а те самите да не отсъстват от работа.
Изучавал съм и чуждестранния опит, включително и този на лекарите по отношение на прилагането на продуктите.Мога да представя информация на всеки,който се интерисува по отношение на даден здравословен проблем.За целта можете да ми пишете на и-мейл rr_rtrusev@abv.bg
Отговори с цитат
  #39  
Стар 13th June 2012, 18:08
StefanPetrov StefanPetrov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 48
По подразбиране

Нещо интересно което намерих по темата цък
Отговори с цитат
  #40  
Стар 17th June 2012, 01:34
LoveGreeen LoveGreeen не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 56
По подразбиране

Нещо интересно по темата от мен на което попаднах преди време тук
Поздрави с една песничка тук и новия скеч на комиците тук
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АкваСорс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:43.