IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 22nd March 2008, 17:01
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mo_mo
понеже видях мненията на няколко човека - че не слагат очила в солриума... да кажа - УВ лъчите проникват през клепачите и увреждат очите . рискувате да си докарате бая проблеми на главата, особено след като ходите толкова редовно. да ви питам, кое е по-лошо - някаква ралика, ако въобще я има (до колкото съм виждала, очилцата са толкова малки, че покриват само клепачите) или слепота?!
пак си помислете за очилата!
Мда,да! Очилца та са много задължителни и на соларимуче и на слънчице
Отговори с цитат
  #102  
Стар 22nd March 2008, 17:34
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mo_mo
понеже видях мненията на няколко човека - че не слагат очила в солриума... да кажа - УВ лъчите проникват през клепачите и увреждат очите . рискувате да си докарате бая проблеми на главата, особено след като ходите толкова редовно. да ви питам, кое е по-лошо - някаква ралика, ако въобще я има (до колкото съм виждала, очилцата са толкова малки, че покриват само клепачите) или слепота?!
пак си помислете за очилата!
5 мин. х 2 пъти седмично много ли ти се вижда??? Мерси за загрижеността, но имам мозък в главата си, а преценката и последствията са мой приоритет

п.п. Пак си помислих, за да бъдеш спокойна.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 28th March 2008, 12:31
dessi_dimova dessi_dimova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 2
По подразбиране

Кажете добър солариум в Пловдив, че отскоро живея тук и нямам наблюдения, пък ако е близо и до Новотела, супер!
__________________
"Chocolate Emotions" - DJ Coldi vs. Dessi /Deep Zone Project mix/
Отговори с цитат
  #104  
Стар 28th March 2008, 18:49
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

доста пъти съм ходил без очила....стискам очите и толкова...не съм ослепял....mo_mo не се вдетинявай
Отговори с цитат
  #105  
Стар 28th March 2008, 22:51
mwraki mwraki не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 107
По подразбиране

Аз никога не съм ползвала очила ... И на очите ми им няма нищо Въпросът е, че кожата на очите е толкова фина и нежна, че може бързо да изсъхне, но пък с едно подходящо овлажнителче няма проблеми
__________________
Fortes fortuna adiuvat !
Отговори с цитат
  #106  
Стар 29th March 2008, 21:02
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

хей здравейте искам да ви попитам няколко въпросчета вярно ли е че в някои солариуми има нещо като охладител смисъл неска ходих на един където ми охлаждаше много и даже чак към 3 мин почувствах горещина някак си много странно и сякаш не се изпеках много дори не се чувствах изтущена като излезнах и искам също да ви питам вие по малко ли потъмнявате на краката под коляното чудя се дали да не зема само тях да ги мажа с някакъв лосион за тен дето се използват за преди солариум или и аз не знам как ? вие как процедирате и тези лосиони за тен като цяло помагат ли добри ли са? mersi predvaritelno
Отговори с цитат
  #107  
Стар 29th March 2008, 21:10
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

тва за охладителя ме изкефи

Всеки солариум има вентилация, иначе ще се изпържиш като цаца. Аз си пускам на средно ниво и в началото имам чувстаото, че замръзвам. А иначе не съм забелязала краката специално да потъмняват различно. По скоро разлика може да се получи под гърдите или мишниците. Затова започнах да редувам хоризонтален и вертикален, казаха ми, че така се постига оптимална ефективност.
Онтосно мазането - използвай квото ти душа иска - с кремове преди е пи-силен ефекта, а за след солариум е направо задължително да се мажеш.
Успех и приятно пекане!
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #108  
Стар 29th March 2008, 21:12
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

И аз ги редувам хоризонтален и вертикален за по-добър и по-равномерен тен.Иначе на мен попринцип краката ми потъмняват най-трудно.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 30th March 2008, 08:52
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

по принцип краката хващат най трудно има специални мазила за крака както и за лице
Отговори с цитат
  #110  
Стар 30th March 2008, 12:47
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

еми да ви кажа не знам за таз вентилация обаче аз ходя на един където изобщо мога да кажа че не я усещам пък на другия направо ми стана студено и в крайна сметка ми препоръчвате да редудам легнал и прав? е колкото до мазилата ще потърся и ще видя обаче се притеснявам да не би ако си взема мазило за крака само да ми станат по ралични от горе май по добре за цялото тяло да си купя ? а това което сега го рекламират на гарниер където е просто за потъмняване добре ли е ама най - добре да си купя от ония каде са special за солариуми
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Засолариума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:04.