Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 19th May 2007, 22:59
Margarita_m Margarita_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
Оперативно...може, с мазане - не, не изчезват.
Моля ви кажете ми по какъв начин точно се махат стриите оперативно и ако някой знае къде могат да направят тази процедура и на какви цени пишете !Моля ви!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th May 2007, 23:12
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Не съм се интересувала, но се сещам за няколко опции - ако ти изрежат засегнатата кожа (както се получава при абдоминопластиката, например) - с нея се махат и стриите...С лазер уж се заличават, а някои козметици хвалят дермабразиото като метод за намаляване на видимите стрии...Но никой не гарантира пълно изчезване на стрии...такова чудо няма
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th May 2007, 11:15
Plam Plam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Аз родих преди 3,6 години и стомаха ми от пъпа надолу е целият нещо страшно.Като даржа да кажа че през цялата бременност съм ползвала всичко което имаше за стрий.Мазах се по 6-7 пати на ден и нищо.. накрая кожата се разшири и ... бе страшна картинка.След 2 месеца ще си правя абдоминална пластика и се надявам при изрязването на кожата да се махнат и стрийте.Но тези които имам на бедрата ще си останат.... ако знете нещо?Не са всичките бели обаче сега като ги гледам са няколко цвята.Белички,лилавички и розовки.Всички цветове си имам.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th July 2007, 11:34
Regina Regina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BG_SOFia
Мнения: 4
Изпратете съобщение чрез AIM до Regina Изпратете съобщение чрез MSN до Regina Изпратете съобщение чрез Yahoo до Regina
По подразбиране Re: Моля, препоръчайте нещо, което избледнява лилави стрии

Цитирай:
Първоначално написано от Kalipso*
появиха ми се ужасно много стрии по бедрата. мажа се с масло за стрии на икаров, но мисля, че не е достатъчно. знам, че не могат да се заличат, просто искам да станат бели. моля, кажете някой ползвал ли е контратубекс с такава цел или друго мазило.
Kalipso, аз имах съ6тия проблем и ме бе6е срам да отида на плаж заради това! Ре6их си проблема с крем Deva"anti vergetures" много е ефективен но трябва да го използва6 по 2 пъти на ден примерни сутрин и вечер препоръчително е да е след къпане! Кремчето струва около 5-7 лв и е 200 ml.Успех!!!
__________________
DeSeRT HaS CaLL OuT my NaMe....I ShoulD Go OuT TheRe aGaIn!So I CoulD HeaR somEboDy PraY..AND PraUYerS WiLL FoLLoW mE yeS!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th July 2007, 11:56
monica_bellucci monica_bellucci не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Какъв в този крем на дева против стрии ли е в сайта не можах да го открия.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th July 2007, 14:25
qnin4eto qnin4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Аз се посъветвах с дерматолог и ми препоръча гела на Lierac, ползвах го 3 месеца и действително има ефект- посвиха се и избледняха. Също ми предписа хомеопатични лекарства.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th July 2007, 16:20
pukan4e pukan4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до pukan4e
По подразбиране

и стари и нови стрии могат да бъдат изцяло заличени с етерични масла при правилна употреба, не е гарантирано, но е възможно, а какви точно етерични масла може да ви каже само козметичка, която се занимава с това, аз не ги знам.... но кремове и бля бля не могат да ги заличат напълно, само етеричните масла...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th July 2007, 17:01
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Верно ли,че с крем могат да изчезнат Аз имам само по гърдите и те се получиха след ражданията :
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th July 2007, 19:57
tini_mini tini_mini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 14
По подразбиране Защо не пробвате със "Слим" серията на "Евели

Защо не пробвате със "Слим" серията на "Евелин" - има специален серум за стрии - ползвала съм почти всичко на тази марка и искам да ви кажа че нещата са страхотни - има дори и концентрат за изгаряне на мазнини, антицелулитни, специален серум за корема и седалището ...... и до колкото знам серума за стрии е точно за редуциране на тези лилаво-розови стрии.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th July 2007, 20:48
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

Ам хора,аз имам от скоро стрий,които са бели
__________________
VOLLEYBALL!!! BEST SPORT!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Моляпрепоръчайтенещокоетоизбледнявалилавистрии
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:36.