IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 5th September 2009, 15:32
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Те това го мразя най-много,варосване-белосване,хич и не припарвам към тежката козметика.Обикновенно дневно кремче на GARNIER and nothing else.На крачка съм от 35-така и изглеждам на 28,а ако беше се получило и с х.киселина сигурно щях да мога да си лъжа на воля,че съм 25 Абе важното е,че пак има там някакво подобрение,а и опит предобих Мога само да кажа,че киселината е напълна безвредна,но пък за сметка на това не предоставя чудотворни резултати
Отговори с цитат
  #152  
Стар 6th September 2009, 00:21
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
Мога само да кажа,че киселината е напълна безвредна,но пък за сметка на това не предоставя чудотворни резултати
Аз ще допълня само, че ботоксът го докарва на чудотворни резултати, но пък е лимитиран откъм приложение и е по-агресивен като продукт
Отговори с цитат
  #153  
Стар 6th September 2009, 08:57
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

kerasaki , може ли да се каже , че повърхностната бразда е вследствие хода на спринцовката ?
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #154  
Стар 7th September 2009, 09:15
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
kerasaki , може ли да се каже , че повърхностната бразда е вследствие хода на спринцовката ?
Не, "браздата" стой защото е с Х.К. Така както, когато си сложих к-на на назолабиалните - попълниха се, но чертата си остана.
Някъде бях писала, все едно да прегънеш лист и след това да го опънеш, ако щеш и с ютия да го гладиш , чертата си остава.
А ,на челото когато си поставих ботокс , така се опъна и изглади и никакви черти нямаше , че чак ме питаха ,дали съм ходила да си правя пл.опер.
Отговори с цитат
  #155  
Стар 7th September 2009, 09:37
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

ina79d,
Тези дни си мислех за теб, позагуби се
Отговори с цитат
  #156  
Стар 7th September 2009, 12:25
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
ina79d,
Тези дни си мислех за теб, позагуби се
Благодаря,
ходих насам на там,сега работа , задължения.

И аз си мисля за всички тук и когато мога хвърлям по един прочит на бързо.
Чета и виждам нови , хубави интервенций - поздрави на всички доволни, за най голямите гърди за хубавите устни, за успешната брефалопластика и всички други ЧЕСТИТО За съжаление прочетох и доста неприятни , за брефалопластиката на 2-те момичета .... от един и същи оператор. Потресена съм,не знам какво да кажа, да се информират и мисля,че все по някакъв начин ще оправят нещата.
Отговори с цитат
  #157  
Стар 7th September 2009, 12:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Чета и виждам нови , хубави интервенций - поздрави на всички доволни, за най голямите гърди за хубавите устни, ....
Приемам, че поздравленията ти се отнасят в частност и за мен, но... с една мъъъънинка поправчица - далеч не са най-големите гърди; даже са по-малки и от предишните ми По-интересното е, че са се получили добре май този път , което беше основната идея на занятието
Добре дошла, липсваха и на мен мненията ти
Отговори с цитат
  #158  
Стар 7th September 2009, 13:34
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Чета и виждам нови , хубави интервенций - поздрави на всички доволни, за най голямите гърди за хубавите устни, ....
Приемам, че поздравленията ти се отнасят в частност и за мен, но... с една мъъъънинка поправчица - далеч не са най-големите гърди; даже са по-малки и от предишните ми По-интересното е, че са се получили добре май този път , което беше основната идея на занятието
Добре дошла, липсваха и на мен мненията ти
Много Благодаря,
Много се зарадвах.Eстествено, че са за теб, а не в частност.На мен ми се струва,че тук ти си с най голямите.Явно не съм достатъчно информирана. по малки от предишните ти ? Явно, осн.идея и занятието са били в синхрон и най вече с притежателката.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 7th September 2009, 13:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
На мен ми се струва,че тук ти си с най голямите.Явно не съм достатъчно информирана. по малки от предишните ти ?
Да, като кубик са може би най-големите тук, но първо аз преди нямах почти никаква жлеза, докато доста от момичетата тук са с по 200-300, че и повече жлеза отпреди имплантите...И второ - тези импланти са анатомични - почти изцяло легнаха под мускула и определено не стоят така агресивни и големи като предишните. Всеки, който ме е видял на живо - не може да повярва че 600 сс отговарят визуално на 450 горе долу кръгли Но да не разводнявам повече темата...
Отговори с цитат
  #160  
Стар 7th September 2009, 14:50
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

И така, сега има ли америк. ботокс или не, как стоят нещата , че мн.скоро ми се налага да слагам под очите.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:56.