IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th March 2011, 16:06
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране Рибено масло?

Попаднах на тази реклама и доста се впечатлих:
http://vitaslim.bg/information/vitaslim-health

Отдавна си търся перфектния продукт с рибено масло и това ми звучи мн добре. Единственото, което ме спира, е че добавката е от серията Витаслим, а аз много съм се наплашила от добавките са отслабване. Някой взимал ли го е, или има ли някаква информация за продукта? Читава ли е фирмата проичводител?
Знам, че много го рекламираха в България, все някакви известни лица, но мен точно прекомерната реклама ме отблъсква.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th March 2011, 17:40
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Гледах го този продукт, ако оставим всички други отблъскващи факти, то дори само прекомерната реклама може да те отблъсне. Иначе перфектният продукт с рибено масло най-вероятно е рибата или друг морски продукт

И без да започвам иронични отклонения, аз не бих си го взел, нито пък бих го препоръчал, дори да приемем, че е супер продукт и е естествен и се усвоява на 100%, те натякват количествата като свое основно качество, а не е ясно защо на човек му е нужно нещо 1000 пъти по-силно от витамин Я или 10 000 пъти по-мощно от Q100, смятам, че идеята ми се разбира. Като сложим и 45 лв цена, ако отклониш тия пари към бюджета за разнообразна и качествена храна, ще получиш доста по-добри резултати в замяна.

И онзи мустакатия специалист дето е взел 1000 лв, за да сложат снимката му до текста (щото текста не е изграден от негови думи) допълва отблъскващата картинка.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th March 2011, 19:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране



Разбирам ти доводите, и мен прекомерната реклама ме отблъсква. Но да ядеш риба всеки ден не става. Освен това колкото и разнообразна храна да избираш, в днешно време храната не струва. Особено където съм аз в момента. Етествените хранителни добавки са задължителни според мен.

Както и да е, най-вероятно ще се спра на нещо друго, и на мен не ми вдъхва доверие агресивната реклама.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th March 2011, 20:06
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Да, но от една страна казваме "храната в днешно време не струва", а от друга очакваме, че има някакви хора, които извличат някакви добавки от някаква храна, която струва?

Това е нещо като историята със зеленчуците, дето не било хубаво зимата да купуваме домати, щото са с нитрати, а тия лятото не били

Питай японците дали не става да ядеш риба всеки ден, не казвам, че така трябва да правим и ние, но просто има начин. Аз съм пил много рибено масло, мидени концентрати и прочие, както и доста хора около мен, но няма такава добавка, която може в дългосрочен план да замени ежедневния прием на овесени ядки и изобщо ядки, ябълки и изобщо плодове, маслини, зехтин... и може да се изброява много натам. И тук ще го кажа лично за себе си, но откакто съм се концентрирал върху храната и съм изключил добавките, това е периодът ми с най-малко проблеми и времето, в което се чувствам най-добре (на фона на всякакви периоди преди ). Естествено хора всякакви.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th March 2011, 21:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Solver
Питай японците дали не става да ядеш риба всеки ден.
Става,аз така правя.Много обичам.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th March 2011, 22:27
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз вярвам, че повечето добавки ги извличат от органични първоизточници, които са обитавали еколкогично чисти райони. Наречете ме наивница, но имам доверие на производствения контрол...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th March 2011, 17:39
Аватара на lisa_ivanova1
lisa_ivanova1 lisa_ivanova1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Мдаа и аз скоро реших да пия рибено масло ...за сега съм се спряла на Актавит Омега 3 Форте , една приятелка ми го препоръча ..като че ли за сега има ефект и съм доволна .. като цяло обичам риба , но определено немога да ям всеки ден ще ми дойде в много затова го пия
__________________
Валентина- 4г.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Рибеномасло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:45.