IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 9th October 2011, 21:59
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Много ми е слаба горната част на тялото, имам изразени ребра на деколтето... Но си мислих, че щом е подмускулно, мускула ще прикрива ръба на импланта..
Покрива друг път! То като си слаба и мускула ти е слаб.....т`ва от личен опит
Моите си личат много според мен. Сичкото ръб си личи
Не мога да разбера, как хем ми е кльощав мускула, хем ми ги мести много когато го стягам
Редовно проверявам дали са ми под него, хихиххи
__________________

Умният сам си създава щастие !

Последно редактирано от леля мичИ : 9th October 2011 на 22:01
Отговори с цитат
  #22  
Стар 9th October 2011, 22:00
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
Wink

На мен моя лекар не ми е изтъквал ротацията като причина да не се слагат анатомични импланти,явно това е модно при други застраховащи се хирурзи,които залагат на по лесния вариант
Отговори с цитат
  #23  
Стар 9th October 2011, 22:02
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33 Виж мнението
,явно това е модно при други застраховащи се хирурзи,които залагат на по лесния вариант
В смисъл ? Кое е по-лесното ?

Според мен твоят хирург е пропуснал да те осведоми, че все пак има известен риск !
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #24  
Стар 9th October 2011, 22:07
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

напротив,говорихме за всичко надълго и на широко обясни ми всички рискове при различните импланти и кубици.....и каза,че при правилно позициониране ротация е почти невъзможна
по-лесно се поставят кръгли импланти/тоест ложето за тях се прави по -лесно/
Отговори с цитат
  #25  
Стар 9th October 2011, 22:12
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

аз казвам моето мнение ,макар че тук трудно се приема различно мнение и още повече различен от наложилите се с реклама лекари.....веднага се почва кой какъв стаж имал,колко гърди правел,какво казл пък какво направил....и се почва една тирада от излияния които никак не са медицински издържани и би изплашил всяко ново момиче...
Мис,нямам предвид теб просто споделям какво ми е направило впечатление.....
Отговори с цитат
  #26  
Стар 9th October 2011, 22:15
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Нелс, ти ме разби като каза: "и с тея дренажи..." Тези дренажи са единствено и само за твое добро и само тя ги прави!

Мис, Тепавичарова отдавна не се противи на по-големи кубици, надживяла го е това

Но определено трябва й кажеш какво тоно искаш да постигнеш като визия, тогава тя ти казва точно и недвусмислено с кои импланти и как ще го постигнеш.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 9th October 2011, 22:24
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Наистина е много объркваща цялата тази противоречива информация.

Аз от една година избягвам да тренирам гръдния мускул, защото мислих, че развита гръдна мускулатура пречи на бързото възстановяване и улягане на имплантите (въпреки, че когато се тренира горна част на тяло, непряко винаги взимат участие и пекторалните). И на скоро забелязах, че на фона на добре рзвити рамене и ръце, тези ребра на деколтето наистина контрастират. Струва ми се, че дори да е анатомичен импланта, ръба пак ще се очертава.. ;(

Ще си задам въпроса за трети път в тази тема: Знаете ли, кои са предпоставките за ротация? Какво трябва да се избягва?

Защото ако аз примерно планувам да почна да тренирам бокс, а бокса предпоставя много динамика в гръдната област, а това е евентуална предпоставка за ротация, искам да си направя сметката.. а не да ги мисля тези неща при свършен факт.

Или ротацията е като КК - изниква от нищото и никой не може да я обясни?
(оставяме на страна уменията на хирурга - всеки си е преценил, че неговия заслужава доверие)
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 9th October 2011, 22:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Нелс, ти ме разби като каза: "и с тея дренажи..." Тези дренажи са единствено и само за твое добро и само тя ги прави!

Мис, Тепавичарова отдавна не се противи на по-големи кубици, надживяла го е това

Но определено трябва й кажеш какво тоно искаш да постигнеш като визия, тогава тя ти казва точно и недвусмислено с кои импланти и как ще го постигнеш.
Абе не знам дали са наложителни тези дренажи. Наложителни са само ако има прекомерно кървене, не е ли така? После не остават ли белези от тях?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 9th October 2011, 22:35
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

На теб боксът ли е приоритет? Избирай - бокс или импланти
Да. иска се все пак някакво пазене.
Но, когато джобът е направен точно, рискът почти изчезва. Затова именно е важен хирургът - гледай хирург с най-малко грешки в пракктиката си. За мен 1-2 оплакали се от даден хирург, е достатъчно основание да се откажа от него.

А и за какво ти е да тренираш и наблягаш на пекторални мускули, след като сложиш импланти??
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 9th October 2011, 22:40
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Абе не знам дали са наложителни тези дренажи. Наложителни са само ако има прекомерно кървене, не е ли така? После не остават ли белези от тях?

Нелс, тези които карат на собствени тълкувания доникъде не стигат. Тази тема отдавна е дискутирана. Но някои просто затварят очите си, не искат или не могат да го разберат. Жалко.

Как ще разбереш има ли много или малко кървене преди да ти сложат дренажите???? Ама като те зашият вече, няма как да ти сложат дренове. И тогава да не се оплачеш от хематоми и всички последствия от тях? Не те заплашвам, просто мисли.
След като можеш да предотвратиш един риск, защо да не го предотвартиш??
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КръглиКапковидниОтново
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:05.