IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st April 2012, 19:49
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Аз пък се учудвам от написаното,чела съм и съм чувала,че по-добрият вариант е фото епилацията,а не лазер епилацията!Защо така?Дори в Търново масово в козм.центрове има предимно фото,само за едно място знам за лазер.Направих си до тук 5 процедури фото епилация на горна устна,ами има все още,и по средата са най-упорити,още си личат.Имам чувството,че най-първите паднали косъмчета пак растат.Какво да правя?Да сменя студиото ли?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 22nd April 2012, 18:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Не знам защо се е насадил мнението, че фотото е по-добро от лазера. Питам наоколо, но никой не може да ми дад конкретен отговор. Знам само, че фотото действа само на черни, твърди косми на бяла кожа. За това силно се съмнявам, че ще ти премхне лицевото окосмяване. Докато има лазери от последно поколение, които се справят с тънки косми.
Аз ходя в момента на такъв. Правя подмишници и триъгълник. Казах си, че ако има резултат другата зима ще направя краката, че идват по-скъпо. От две продцедури имам разлика - петна без окосмяване. От начало мислих, че си въобразявам, но не!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th November 2012, 21:01
Teodora Kirilova Teodora Kirilova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Съгласна съм с Nells.Аз съм на 23 години и мога да се похваля, че вече почти нямам косми по цялото ми тяло, а генетично съм си от косматите Mайка ми и сестра ми също са като мен и имаме страхотен ефект от лазерно обезкосмяване.Ние ходим в Борекс и последния път като бяхме ни казаха ,че чакат нов лазер ,който имал уред за измерване на цвета на кожата.Така лазерът сам си избирал как да работи и нямало риск от изгаряне... Имам приятелка с много тъмна кожа и се притеснява да не я изгорът, но като разбра за този нов лазер и си е записала час.Като и мине процедурата ще пи6а отново
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лазернаепилацияфотоепилация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:09.