IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd April 2012, 11:30
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

4-5 аулина е доста но след като имаш толкова много странични ефекти, не знам...ти говори ли с твоя лекар?
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd April 2012, 14:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini Виж мнението
4-5 аулина е доста но след като имаш толкова много странични ефекти, не знам...ти говори ли с твоя лекар?
Не мога да го открия, много е сложно да си запазиш час при него, нещо като ВИП се води... Но съм най-доволна от него и при друг не ми се ходи.
Знам, че Аулина е токсичен, но аз на 3 месеца сменям болкоуспокояващите, защото привиквам и не ми действат повече..
Решението е да сменя противозачатъчните. Или да родя.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd April 2012, 16:21
Аватара на Krems
Krems Krems не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Момичета имам проблем..Миналия месец отново ми се случи,сега пак..Усещам някаква много тъпа и не постоянна болка ту от ляво,ту от дясно в яйчниците.Не ми се е случвало от години и се притесних.Обадих се на моя лекар,каза че няма смисъл да ходя при него щом болката не е остра,каза ми да пия но шпа.Според вас може ли да има връзка с противозачатъчните или не е възможно..?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd April 2012, 16:26
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krems Виж мнението
Момичета имам проблем..Миналия месец отново ми се случи,сега пак..Усещам някаква много тъпа и не постоянна болка ту от ляво,ту от дясно в яйчниците.Не ми се е случвало от години и се притесних.Обадих се на моя лекар,каза че няма смисъл да ходя при него щом болката не е остра,каза ми да пия но шпа.Според вас може ли да има връзка с противозачатъчните или не е възможно..?

Оффф, не знам, ще те излъжа, случвало ми се е понякога, но аз не му отдавам толкова голямо значение, ако не е силно и ми мине след малко...не знам при теб каква е точно болката. Според мен не е нещо сериозно, но знае ли се?!! Според него на какво може да се дължи, някаква настинка?
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd April 2012, 16:31
Аватара на Krems
Krems Krems не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Ами каза че щом не е остра болка нямало от какво да се притеснявам,можело да е от настинка или нещо подобно,ама нямало смисъл да ходя.Просто не ми се е случвало от много години и за това се притесних.Според него нямало връзка с хапчетата,ама откакто ги започнах вече на всичко обръщам внимание..Болката е много тъпа и я усещам само от време навреме..
Отговори с цитат
  #26  
Стар 3rd April 2012, 16:34
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Не мога да го открия, много е сложно да си запазиш час при него, нещо като ВИП се води... Но съм най-доволна от него и при друг не ми се ходи.
Знам, че Аулина е токсичен, но аз на 3 месеца сменям болкоуспокояващите, защото привиквам и не ми действат повече..
Решението е да сменя противозачатъчните. Или да родя.
Kоя е тази важна особа? Аз ходя при Кълвачева във Вита и съм много доволна също
Може да опиташ с други, да, но задължително да ти ги препоръча!
А най-добрия вариант е да пробваме да родиме, белкем се оправят тези болки и хормони
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #27  
Стар 3rd April 2012, 16:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз бях така целия месец докато ги пих. Приех го за нормално, казах си, че тялото ми се нагажда. Не знам от къде идва, би трябвало яйчниците да са в "почивка"...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd April 2012, 16:37
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krems Виж мнението
Ами каза че щом не е остра болка нямало от какво да се притеснявам,можело да е от настинка или нещо подобно,ама нямало смисъл да ходя.Просто не ми се е случвало от много години и за това се притесних.Според него нямало връзка с хапчетата,ама откакто ги започнах вече на всичко обръщам внимание..Болката е много тъпа и я усещам само от време навреме..
Ако му имаш доверие, го послушай и се успокой, ако не, ходи при друг на консултация.

Аз примерно съм се убеждавала много пъти в способностите на моята (изпитала съм я във времето), затова вече и имам доверие за всичко и каквото каже тя и ми звучи логично я слушам
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd June 2012, 14:19
Аватара на Krems
Krems Krems не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 14
По подразбиране пак за Ясмин..

Здравейте.Искам да попитам нещо относно хапчетата.Сега ми предстои вадене на мъдрец. Искам да попитам дали упойката или обезболяващите ще намалят действието на хапчетата? някой запознат ли е?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Противозачатъчни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:09.