IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 4th May 2007, 01:54
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Ами аз мнenие съм изказала и няма да се повтарям но който го е пробвал не се е стърпял да сподели новината с роdата и приятелите и оттам вече почва белата:) За 2 години съм изпратила има няма 80 кутии и даже шиофьорите на българската линия по които пращам понякога ме бъзикат 'Пак ли въздух под налягане''?:)

Пък и няма какво да му се коментира толкова и продукта естествен, и сrтaнични действия няма и резултата е отличен.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #272  
Стар 4th May 2007, 08:54
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
За 2 години съм изпратила има няма 80 кутии и даже шиофьорите на българската линия по които пращам понякога ме бъзикат 'Пак ли въздух под налягане''?:)
Отговори с цитат
  #273  
Стар 4th May 2007, 12:23
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

след няколко дни яко друсане с магнезий + по 10 гр хуск (colon C) преди закуска и преди ве4еря (така пише в упътването) - съм супер в 00, да чукам на дървета. да видим до кога.
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #274  
Стар 4th May 2007, 16:47
Аватара на daniella
daniella daniella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Frankfurt
Мнения: 87
По подразбиране

...друсане с магнезий cranberry по колко млгр ти е магнезия.Моя е 350,значи взимам 700 млгр на ден(2 таблетки) и са ми напълно достатъчни,не пропускам ден както вече споделих..
Отговори с цитат
  #275  
Стар 4th May 2007, 21:31
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

по 6 разтворими на ден, всяка по 150 мг
сега си взех хапове - всеки по 500 или 600 мг, н епомня, хвърлих опаковката
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #276  
Стар 6th May 2007, 11:50
Meila Meila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 32
По подразбиране

yana,моля те кажи на всички ни начина за поръчка на Oxy-то,аз искам спешно да си го поръчам
Отговори с цитат
  #277  
Стар 6th May 2007, 13:08
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Аз го поръчвам оттук www.thefinchleyclinic.co.uk и обикновено с кредитна или дебитна карта тъй като дистрибутура е бритaнска фирма, това за дебитната. Аз си ходя при тях на алтернативни терапии заради щитовидната и си го купувам понякога директно като отида на сеанс или консултасяi с Марк които е терпевта и собственика на клиниката.

Проблема за БГ е че повечето дистрибутори не включват БГ като страна за доставка и затова не се получава успешно плащането дори когато е с кредитна карта. Мисля че сега като член на EU няма проблем но пък не са много хората които имат кредитни карти а дори и тези които имат имат ограничен лимит.

Финчлей Klinik имат телефон и емейл в сайта, Марк и екипа му са много дружелюбни и може дори да извършат доставката с Western Union плащане тъй като има такава услуга в БГ или MoneyGram, ако се обадите и го помолите сигурна съм няма да откаже и ще ви даде цена с доставката по емейл и тогава които го устройва може да извърши плащане по WesternUnion и до 10-15dni ще пристигне. Знам за това защото е пращал така до Рyсiя.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #278  
Стар 6th May 2007, 13:31
Meila Meila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Аз пробвах да поръчам но някъде нещо не се получи,сега ще погледна,ако има даден меил наистина ще питам за цена и начин на доставка,благодаря ти Yana-ако има нещо,което не разбирам,обаче пак ще се обърна за помош към теб!
Отговори с цитат
  #279  
Стар 8th May 2007, 21:19
Meila Meila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 32
По подразбиране

виждам,че вече сте я позабравили тази тема,но аз искам да се поваля,че открих нещо,което действа,макара и не така както искам аз де...но и това е напредък,става въпрос за рициново масло на гладно,2 или 3 супени лъжици вършат работа съчетано с хранителен режим ,също така и парче сапун приложено ректално дразни сфинктера и нещата се ускоряват
Отговори с цитат
  #280  
Стар 8th May 2007, 21:21
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

нищо ново под слънцето-само добре забравеното старо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:46.