IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 10th November 2006, 09:23
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

http://gotvarstvo.georgievi.net/a/article_21
ето тук можеш да видиш по-подробно как се комбинират храните
http://rozali.com/diet1.php?l=a&p=33
Отговори с цитат
  #32  
Стар 11th November 2006, 14:41
Aquanim Aquanim не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 256
По подразбиране

Jedira - е това се казва отговор мерси вече имам от къде да започна

сега остава и да си намеря друйка за фитнеса и съм готов нещо никак не се кефя когато ходя да тренирам сам

някой беше постнал сайт където бяха обяснени всички храно супер подробно нот ози форуме толкова огромен че вече бях забравил къде май ще се наложи пак да се заровя
Отговори с цитат
  #33  
Стар 10th May 2007, 09:55
alfietta alfietta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез ICQ до alfietta
По подразбиране поредната разделяща

Здравейте и от мен,

Аз съм на разделно хранене от близо 3 години насам. Още първия месец свалих 13 кг и в следващите 2 свалих още 3 кг. Предполагам, че свалих толкова много толкова бързо, защото бях напълняла доста. Книгата, която използвах за основа, беше "Сила за живот", но мерките там ми се сториха малко драконовски, а и почти непостижими за реалния цивилизован свят, в който живеем. Да не говорим и, че в книгата в крайна сметка разделно хранене няма, тъй като там се казва, че трябва да се яде само 1 концентрирана храна на ядене (което е протеин или въглехидрат), така че с други думи няма какво да разделяш. Затова след като изчетох книгата, нататък си го измислих аз. После намерих материали и от други умове, които са си блъскали главата да "разделят", най-вече имам една таблица, която добре описва разделението. Аз приложих малко указания за това аз какво спазвам от нея и какво не спазвам и това го пращам като мейл на познатите си, които се интересуват. Пишете ми на ЛС, ако искате да ви изпратя мейла. Не съм открила топлата вода определено, но поне режимът ми се отразява добре и затова го спазвам все още. Дори си позволявам да го развалям от време на време и въпреки това за 3 год. съм си запазила кг - поне със сигурност не качвам, може да се каже даже, че малко по малко свалям. А пък аз по природа съм си закръгленичка и досега цял живот всяка год. съм си трупала по 2-4 кг трайно.

Сега обаче съм решила да свалям и още. Включвам допълнително нюанси към диетата, без да я развалям - с други думи не пречи разделното хранене да се комбинира и с други диети, след като един път вече сте минали първоначалния етап на сваляне на кг, ако искате още да отслабнете. (Например, ядене според кръвната група - което още не съм изпробвала - или пък без вечеря)

Един прост съвет към всички, които искат само да отслабнат: без значение какво, кога и как ядете, след 16 часа всеки ден не яжте/пийте нищо, само пийте вода. Лесно е за запомняне, но е трудничко за изпълнение - въпреки това резултатът е безотказен.

А по отношение на разделното хранене - това е режим на хранене за изчистване на организма от токсини, а не диета за отслабване. Затова и ефектът е оздравителен и очистителен, а отслабването е съпътстващ фактор, но не и основната цел. Най-важното е все пак да сме здрави

Надявам се да съм била от полза

ПП. Аз със спорта съм малко скарана, така че не може да се каже, че спортувам често. Отслабването го постигнах само с хранителния режим. Но, ако успеете да си наложите да спортувате редовно, вярвам, че ще постигнете още по-добри резултати, да не говорим, че ще си стегнете тялото и ще се чувствате определено по-жизнени. Спортът изобщо трябва също да се превърне в начин на живот, точно както и режимът на хранене - аз обаче съм ужасна мърда, много ме срам от мене си
Отговори с цитат
  #34  
Стар 11th May 2007, 15:03
baby`inna baby`inna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: българия
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте, фенове на разделното хранене! Естествено, че и аз се храня така , но искам да споделя нещо, което не е без значение - следете внимателно менюто си, за да не пропуснете за дълъг период от време да консумирате определена храна .Това беше причина един близън приятел да стигне до болница и сега все още положението му е критично! Аз се храня така вече 4 година и другото, което имайте в предвид е, че отслабването може да продължи - и да е пагубно / /. Следете теглото си редовно! Няколко пъти съм падала под критичния минимум на тегло за моя ръст и ми се е налагало да започна просто да се храня нормално - с най голямо удоволствие си хапвах пържени картофки и сочна пържола, за да наваксам килограми! 8)
__________________
никога не се знае - знае ли се
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Разделнохранене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:53.