IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 2nd May 2007, 11:20
derzaeshta derzaeshta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 1
По подразбиране

А, може ли да се комбинира с L-Carnitin и в какви дози?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 2nd May 2007, 19:39
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Основното е диетата, нито самия л-карнитин, нито ефедрин, кленбутерол или йохимбин ще ви свършат работа, да не говорим за тия КЛА и другите глупости. Най-силната комбинация (ЕСА) забързва метаболизма със 3%. Спазвайте диета, въртете колелото или тичайте сутрин на гладно и това е. Де да беше просто гълташ няколко хапчета за 20лв и готово. Няма такова нещо.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 3rd May 2007, 10:12
Аватара на Артур Поничката
Артур Поничката Артур Поничката не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 132
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Най-силната комбинация (ЕСА) забързва метаболизма със 3%.
Какво е това?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 3rd May 2007, 16:23
Loza Loza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте, и аз вече почти цял месец пия Clarinol, останаха ми хапчета за 2-3 дни, пиех по 2 на ден - след закуска и вечеря. За съжаление няма ефект, поне върху мен. През цялото време съм спортувала, не пазя специална диета, но винаги внимавам какво и колко ям. Това е. Може би трябва да се пие 3-4 месеца, може би трябва да се пази специална диета, не знам. Ако някой има някаква идея, може да продължа с пробите. Хората с ефект, предложете!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 17th May 2007, 15:12
Ellie80 Ellie80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, искам да отговоря на Loza. Според мен вземаш КЛА в прекалено малка доза. На опаковката пише 1 до 3 капсулки на ден, но за да се получи добро "зареждане" поне за началото трябва да вземаш 3, а може и 4 - това е по препоръка на консултанта на Кларинол, с когото говорих преди да започна и аз да го пия. Разбира се, ще ти препоръчат и подходящ режим на хранене, и аеробика, няма как
Пък и какво за тебе означава ефект?
Моят опит: при приключване на първата опаковка от 60 капсули бях свалила по 3-4 сантиметра от талията и дупето. Сега продължавам с втората. За килограми - там става по-бавно, щото, особено ако тренираш, ще правиш мускули по-бързо, които пък са по-тежки от свалените мазнини...
Наистина, ти за какво точно се бориш - колко килограма/сантиметра искаш да свалиш?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 18th May 2007, 11:23
mmm484 mmm484 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 2
По подразбиране Clarinol

Здравейте , аз пия Кларинол вече 1 месец по 2 на ден. Купих си и втора опаковка и мисля че започвам да виждам някакво действие не толкова в килограмите колкото в обиколките. Но незанам дали е от него или от диетата на която съм.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 18th May 2007, 16:01
Ellie80 Ellie80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 3
По подразбиране

mmm484, наистина по-видимият ефект трябва да е в обиколките. ако можеш да си позволиш да вземаш по 3 капсули на ден, ефектът ще е още по-добър. а иначе предполагам, че Кларинолът се допълва с диетата ти, каквато и да е тя. Но като цяло, за да има траен ефект Кларинола, е необходимо да се пие няколко месеца, така че продължавай!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 21st May 2007, 09:34
Анонимен9484 Анонимен9484 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, аз изпих една опаковка Clarinol CLA 1000 (60 капсули), пия го по 3 на ден и резултатът е точно никакъв!!! Сега си взех и втора опаковка и се надявам след нея да има поне малко ефект. Имам позната фармацевт и тя ми каза, че трябва да го пия по-дълго време за да има резутат.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 21st May 2007, 15:09
Ellie80 Ellie80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 3
По подразбиране

http://www.clarinol-bg.com/pages/q&a.html#1
Хората си казват, че за първите резултати е необходимо повече време. Ако продължава да няма резултат, свържи се с тяхната консултантка, аз съм си говорила с нея, много е любезна, да видиш какво ще те посъветва тя.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 21st May 2007, 15:26
Nosferatus Nosferatus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Варна
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Артур Поничката
Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Най-силната комбинация (ЕСА) забързва метаболизма със 3%.
Какво е това?
Ефедрин + кофеин + аспирин.

Не ти препоръчвам.
__________________
http://www.save-darina.org/

"Искам да направя с теб това, което пролетта прави със черешите."
Пабло Неруда
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КларинолКла1000
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:41.