IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 4th May 2007, 15:59
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keitlin
Момичета,до какъв период от време ще намаляват и кога според вас ще останат в постоянният си размер??
Аз имах силно изразени отоци.Смея да твърдя,че една година след операцията ми спадаха.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #552  
Стар 4th May 2007, 18:25
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keitlin
Здравейте момичета,какво ще кажете за това..Трета седмица съм след операцията и гръдната обиколка ми намаля с 2см.Дали ще остане нещо от задоволителният ми бюст.
здрасти кети и аз забелязах нещо такова при мен.... не съм си мерила обиколката ама ми се струва че стават по-малки
Отговори с цитат
  #553  
Стар 14th May 2007, 11:40
Feiata Feiata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Мили момичета, на първо място искам да ви благодаря за страхотната и пълна информация, която човек може да получи в този форум благодарение на вас! След като преди няколко месеца аз влязох тук напълно неориентирана в света на пластичната хирургия и изчетох всичко казано и споделено, сформирах собственото си мнение и избрах д-р Ники Георгиев за поставянето на силиконов бюст. Имах сериозни опасения, пред вид възрастта си – 45 години. След направената консултация при д-р.Н. Георгиев вече нямах никакви съмнения, че това е моят хирург. Операцията направих на 02.05.07. Поразена съм, че в България намерих клиника на толкова високо ниво. През цялото време имах чувството, че съм в чужбина /имам впечатления и от там/. Персоналът е с висок професионализъм и невероятно лично отношение към всеки пациент. Поставих си 350 сс PIP кръгли, напълно под мулскула. Имах още два проблема, които докторът допълнително отстрани по време на пълната упойка и въпреки това цената на операцията не се промени! Болката беше съвсем нормална.. Възстанових се за няколко дни и вече се чувствам чудесно. Безкрайно съм благодарна на д-р Н.Георгиев и на целия му екип. Щастлива съм, защото само в рамките на един час бяха решени проблеми, които съм носила с години и които са променяли качеството на живота ми.
Отговори с цитат
  #554  
Стар 14th May 2007, 13:54
vili_vili vili_vili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Имах още два проблема, които докторът допълнително отстрани по време на пълната упойка и въпреки това цената на операцията не сe промени.


Здравей и честити нови придобивки със здраве да си ги носиш :P Исках да те попитам нои са другите два проблема,за които нищо не си писала?
Отговори с цитат
  #555  
Стар 14th May 2007, 14:05
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #556  
Стар 14th May 2007, 14:06
vili_vili vili_vili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте сладурки!Знам че не съм писала много но....мина 1месец от моята операция и се започна с проблемите Sad (За тези ,които са забравили сложих си 350сс на едната и 390 на другата подмускулно PIP кръгли) И така ,вече ходих 3 пъти на консултация.След като ми спаднаха отоците ми се получи дабъл бабъл ефекта и сега ще се налага реоперация.Ще ми реже около ареолата и ще маха излишната увиснала кожа,а преди самата операция го попитах дали не трябва да ми се повдигнат първо той ми отговори че при мен няма нужда.Много ме е страх
и вече не знам какво да си мисля.Това предполагам,це ще заплаща допълнително.Момичета на някоя от случвало ли се е подобно нещо??? sad
Отговори с цитат
  #557  
Стар 14th May 2007, 15:05
Feiata Feiata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Имах фиброаденом и бемка на корема.
Отговори с цитат
  #558  
Стар 14th May 2007, 20:00
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Даа, затова да не бързаме да си хвалим хирурзите...
Бюти, аз имах абдомино- и мамопластика - 3 часа продължи, като имаш предвид, че той маха и предните импланти, с капсулите.
Отговори с цитат
  #559  
Стар 14th May 2007, 20:24
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keitlin
На тези,които им предстоят такива интервенций,колкото и да имат жлеза,защото за подмускулно не е желателно да е многооо голяма,нека по мое мнение да не бъде по-малко от 400cc.
Съжлявам, че се намесвам, но, Кейтлин, обема на имплантите е само един от показателите, които трябва да се вземат предвид.

Размера на имплантите, както и формата им, са индивидуални за всяко момиче.
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #560  
Стар 2nd June 2007, 07:46
baby1 baby1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте Момичета,както виждам повечето от вас са правили увеличаване на бюста при Николай Георгиев а пак аз съм с точоно обратният проблем.
На 28 години съм и бюста ми е прекалено голям за ръста -70ДД тежи ми ужасно и ми пречи а и честно казано естетически нее добре.
Та решила съм да правя намаляване обаче много се страхувам защото не съм раждала и не знам как ше се отрази операцията на едно бъдщо кърмене а честно казано въобще не ми се чака.
Някой правил и си е таква операция при Георгиев добърли е при такива корекции-чуваласъм само че имадоста белези след това.
Моля ви помогнете с някой съвет!!
Благодаря предварително!!1
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:31.