IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th April 2006, 01:33
blueberry blueberry не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4
По подразбиране За потенето

Здравейте

Искам да започна с това, че целта ми не е да правя реклама. Забелязах, че доста хора се оплакват от проблем с потенето, и бих искала да споделя своя опит в борбата с това неудобство.

За потенето е важно да се знае, че може да бъде първично (самостоятелен проблем) и вторично (следствие от друго заболяване, хормонален проблем, и тн). За това е добре преди да предприемете някакви действия срещу него да разберете какво го причинява. Консултацията с лекар е задължителна, той ще назначи необходимите изследвания въз основа на цялостното здравословно състояние на организма ви. Ако потенето е вторично, то ще изчезне или ще намалее осезаемо когато започнете подходящото лечение на причиняващия го проблем.

При мен засиленото потене беше първично, най-силно изразено под мишниците, изключително обилно, създаваше ми голям дискомфорт. Прерових нета и открих този продукт http://www.stopsweat.com/
Maxim съдържа алуминиев хлорид, няма цвяр и мирис, има гелоподобна консистенция и се нанася вечер, преди лягане. Сутрин се отмива с душа (това не пречи на въздействието му) и през деня можете да използвате обичайния си дезодорант. Не е необходимо да се нанася всеки ден, защото е доста силен. В повечето случаи две-три нанасяния в седмицата са напълно достатъчни, на някои хора са им необходими дори и по-малко. При спиране на използването му потенето се възобновява. Недостатъците са, че може да се появи дразнене, парене, щипане и зачервяване на кожата (особено ако кожата ви е по-нежна и чувстивителна), също така се появява и така нареченото компенсаторно потене - потене в друга част на тялото, но то е много слабо и почти не се забелязва. Според мен това са само минимални неудобства, като се има предвид, че се отърваваш от основния проблем.

Аз лично съм използвала Maxim само за подмишниците си, но мисля че става и за други части на тялото - ръце, крака, лице и тн. За съжаление се продава само по интернет и за да си го поръчате ви е необходима кредитна карта. Цената (продукт + доставка) за мен е напълно приемлива, особено като се има предвид, че едно флаконче стига за няколко месеца. Държа също да отбележа, че служителите от компанията производител са изклчително коректни и отзивчиви, на мен винаги лично и много изчерпателно са ми отговаряли на всички въпроси, такова отношение досега не бях срещала.

Така че ако желаете, можете да опитате с Maxim.
Скоро разбрах, че в България се предлагат продукти с алуминиев хлорид, но не съм ги изпробвала лично и нямам представа доколко са ефективни. Ето няколко линка:
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=7&l=1&id=2
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2

Пожелавам на всички успех в борбата с този неприятен проблем, ако мога с нещо друго да помогна, ще се радвам да отговоря на въпросите ви
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th April 2006, 08:26
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Аз имах проблема с обилното изпотяване под мишниците близо 2 год.
Обиколих сума ти лекари-и нищо.Последната диагноза беше вегетативна дистония.Лекувах я дълго време и при последдния преглед Д-ра ми каза:Момиче,стегни се,проблемът е само в главата ти.
Тъкмо се примирих със съдбата си да си нося в офиса резервна блуза и да я сменям,когато другата е вече мокра И прочетох за OdorEx.
Това нещо ме спаси.Вече 3мес го ползвам веднъж седмично и проблемът го няма.Горещо ви го препоръчвам!
Моят проблем вече го няма!
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th June 2007, 22:39
Nikolcho Nikolcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: sofia
Мнения: 1
По подразбиране здр

а тоя OdorEx става ли за мъже и на каква цена е
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th June 2007, 22:42
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

Ама ние някъде го обсъждахме тва потърси със търсачката.
А иначе става за мъже мн ясно а цена нз май беше околу 15тина лв.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th June 2007, 08:43
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ето тук сме обсъждали доста потенето

blueberry, исках да те питам, понеже с одорекса аз видях само временен ефект (след по-продължителна употреба спира да ми действа) така ли е и с този продукт, който ти препоръчваш?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th June 2007, 19:55
poludqh poludqh не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 40
Изпратете съобщение чрез MSN до poludqh
По подразбиране

ODOREX струва 8лв даже някъде го има и по 7лв. Когато го ползваш трябва да има почивки, защото тялото ти свиква с него..И след като починеш малко пак има изумителен ефект..1 Одорекс ще ти стигне за цялото лято да не кажа и за по-дълго.
__________________
Четях ти нощем приказки за любовта...макар да знаех, че лъжа е тя ...!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запотенето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:32.