IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th June 2007, 09:33
vimoza vimoza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 3
По подразбиране Кредити...?!

Здравейте,
имам нужда от помощ - спешно си търся от каде да изтегля кредит, но нямам никакво време да обикалям по банките. Ако някои може да ме насочи къде са най-изгодни условията за ипотечен кредит ще му бъда много благодарна.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th June 2007, 10:09
mariapilates mariapilates не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Sofia
Мнения: 90
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariapilates
По подразбиране

www.moitepari.bg
__________________
"Добрата физическа форма е предпоставка за щастие..." Дж. Пилатес
www.yogalatesmaria.com
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th June 2007, 10:13
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

ето в тази тема сме обсъждали кредитите
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th June 2007, 11:51
Terita Terita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Варна
Мнения: 5
По подразбиране лесно решение

Да ти кажа аз също имах подобен проблем само че за потребителски кредит, просто нямах никакво време да се занимавам да обикалям по банки, и му намерих лесното казаха ми за една фирма която е посредник и работи със почти всички банки в момента в България, и те свършиха работата вместо мен аз само отидох и подадох документите. Но като гледам ти същто си от Варна така че няма да ти е проблем да се свържеш с тях, много мили момичета работят там и ти обесняват по нормален начин, а не като тия в банките, които ти приказват с термини, все пак не всички имаме такова образование.
Фирмата се казва Кредит Маркет ако искаш може да ти дам и телефоните и сайта им макар че е най добре да говориш с тях лично за да ти обеснят най добре те. А най-важното е че не взимат никакви пари за това че те насочват към банка, а не като някои други които само ти вземат парите и нищо не правят.
www.creditmarketbg.com тел.052/654 401 052/654 402
Успех !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th June 2007, 13:27
pink_pink pink_pink не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Аз си теглих кредит от Сибанк.За сега са с наи изгодна лихва...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th June 2007, 12:31
Terita Terita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Варна
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pink_pink
Аз си теглих кредит от Сибанк.За сега са с наи изгодна лихва...
Незнам според мен не са с най изгодна лихва,защото ДСК в момента имат промоция първите 6 месеца на по ниска след това на малко по висока, но пък при тях по високата е доколкото знам колкото в Сибанк. Така че е относително по добре някои, който наистина си разбира от това да те посъветва
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th June 2007, 15:07
Terita Terita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Варна
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alica
Цитирай:
Първоначално написано от Terita
Така че е относително по добре някои, който наистина си разбира от това да те посъветва
Нищо не е относително. На такъв въпрос се учудвам, че изобщо има отговори ... Нито знаете искания размер на заема, нито получавания доход на лицето, нито целите на кредита .... После било относително. И в банка да се обадите, която и да било и те няма да могат да ви отговорят.
С конкретните цифри и цели се прави запитване в банката.
Ами аз какво съм написала според теб Само че вместо тя да си обикаля цял ден по банките някой друг може да свърши тази работа вместо нея Не е ли така
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th June 2007, 16:24
Terita Terita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Варна
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alica
Да пуска мейли и факсове .... Мда права си. Защо аз, като може някой друг? и после, ама аз неисках точно това и т.н.
Ти май въобще не схващаш за какво става на въпрос Нали като отиде при конкретния човек в тази кредитна къща там ще каже какво точно търси тя и хората ще си преценят според условията на които отговаря каде да я пратят, но май номера с факсовете и мейлите ти е познат и затова говориш така Вземи прочети за какво точно говорим и чак тогава пускай мнение
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th June 2007, 17:52
vimoza vimoza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 3
По подразбиране

Много ви благодаря за съветите! Ще проверя навсякъде,където ме посъветвахте... стига да ми остане малко време и за това...! Наистина смятам че,за да изтеглиш толкова пари си е доста сериозно и би било хубаво ,ако има някой професионалист да ме насочи....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th June 2007, 20:10
Аватара на milen_40
milen_40 milen_40 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 248
По подразбиране

Можеш да провериш и в Райфайзен и Пиреос Банк. Първите дават най-лесно , а вторите не искат доход до определена сума
__________________
Жените не преследват мъжете, защото не се е случвало капана да преследва мишката.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кредити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:29.