IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 13th June 2007, 12:30
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Karlotta
проблемът е,че след 10дни имам дървен изпит и се мъча да уча,а отгоре пробиват като за световно и таванът заплашва да се срути.
ами аз така разбрах че шумът и пречи да учи а относно разрушенията не знам...
  #462  
Стар 13th June 2007, 12:31
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Лендичкаа, дане си в София Стори м исе, че за втори път те виждам на пазарчето на Окръжна болница
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
  #463  
Стар 13th June 2007, 12:32
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Мда,между 2 и 4 и вечер не пробиват,както и събота и неделя,т.е. в това отношение спазват правилата.Обаче аз имам супер важен изпит,по дяволите,да не говорим,че това нещо продължава с месеци и аз през цялото време имах изпити и ги изтърпях.Сега обаче минават всякакви граници,даже в момента от ъгъла на тавана ми се сипе мазилка!Пълен кошмар
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
  #464  
Стар 13th June 2007, 12:34
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karine
Лендичкаа, дане си в София Стори м исе, че за втори път те виждам на пазарчето на Окръжна болница
Доколкото знам е във Варна,щот щяха да се виждат с Изито...
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
  #465  
Стар 13th June 2007, 12:35
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Чл. 195. (1) Строежи, които поради естествено износване или други обстоятелства са станали опасни за здравето и живота на обитателите [...] или са вредни в санитарно- хигиенно отношение [...] могат да се поправят или заздравят [...]
(2) Състоянието на строежа се установява от комисия от специалисти, назначена от кмета на общината. Комисията действа служебно или по искане на заинтересуваните лица. [...]
(3) Комисията събира служебно всички необходими данни за вида и състоянието на строежа и изслушва заинтересуваните лица.
(4) Комисията взема решение строежът [...] да се поправи, заздрави и хигиенизира в определен срок.
(5) Решението на комисията се одобрява от кмета на общината, който издава съответна заповед. [...]
най-добре е да идеш до общината и да попиташ или да се консултираш с адвокат по този въпрос...
  #466  
Стар 13th June 2007, 12:36
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Karlotta
Мда,между 2 и 4 и вечер не пробиват,както и събота и неделя,т.е. в това отношение спазват правилата.Обаче аз имам супер важен изпит,по дяволите,да не говорим,че това нещо продължава с месеци и аз през цялото време имах изпити и ги изтърпях.Сега обаче минават всякакви граници,даже в момента от ъгъла на тавана ми се сипе мазилка!Пълен кошмар

аз имах същия проблем по време на първите ми кандидат-студентски изпити. какво ли не правих - виках, карах се, бях мила, носих им собственоръчно приготвен кекс, виках полиция....и все се изнасях с тетрадките в парка. накрая им пратих "парламентьори" . и спряха да пробиват
  #467  
Стар 13th June 2007, 13:20
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

И аз съм имала такъв проблем. Ако спазват часовете е много трудно да се реагира.
В един форум попаднах на съвети да им го върнеш като ги будиш с химна сутрин в 6 и вечер в 12. Родолюбието не е подсъдно
Но иначе възможност за реакция почти никаква. И на мен ми падаше мазилка от тавана, в банята не смеех да се къпя докато ремонтират
  #468  
Стар 13th June 2007, 14:18
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
Цитирай:
Първоначално написано от karine
Лендичкаа, дане си в София Стори м исе, че за втори път те виждам на пазарчето на Окръжна болница
Доколкото знам е във Варна,щот щяха да се виждат с Изито...
Значи съм видяла двойничка на Лендичка
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
  #469  
Стар 14th June 2007, 09:13
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Mерси на всички за съветите и съчувствието!Вчера говорих с майсторите и казаха,че днес е последния ден на разбиване,къртене и прочие силен шум.Стискайте ми палци наистина да се окаже така!А аз вече си мислех да ги подкупвам с бира или да спирам тока от абонатната станция през деня Желая ви приятен и най-вече тих ден
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
  #470  
Стар 14th June 2007, 13:39
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Въпроса ми към вас скъпи суфорумци е :
Защо някой като е станал с лице към възглавницата, държи непременно да си го изкара на хора в публичното пространство, създавайки хаос, без да се замисля дали е уместно
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякакви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:57.