IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 17th June 2007, 09:06
Mia_rBd Mia_rBd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 399
По подразбиране

здравей, знам какво ти е от както се помня винаги съм имала запек, но се свиква. Може да ползваш свещички или Dufalac. А и Активиата помага много аз всеки ден я ям и има добър ефект достааа доъбр ефект.
Отговори с цитат
  #362  
Стар 17th June 2007, 09:07
Meila Meila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 32
По подразбиране

flakita,наистина трябва да вземеш мерки и да идеш на лекр и ако там не ти обръщат внимание се връщай тука! Аз много много не скачам да се оплаквам,защото като пия 2 пакетчета сена колкото и да ми е противно и вредно-помагат! +това си знам,че от бременноста още по-зле става,но това твоето не е нормално,трябва пълни изследвания да си направиш!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #363  
Стар 17th June 2007, 09:10
Mia_rBd Mia_rBd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flakita
Оххх мацки, не знам вече какво да пия и какво да правя !
Този път е 7 дни! ! ДА, от СЕДЕМ дни не съм ходила по голяма нужда. На 09.06. ходих за последно. След това от 10 до 15(вклчително), правих тази протеиновата диета. Но тогава не ми беше тежко, поне до 4-тия ден.

амм за тебе най - добре свещички взимат се анално и поне до 30мин трябва да ти се доходи по голяма нужда някой път по - бързо действа зависи, нз от какво зависи при всеки е разли4но. Bisacodil за възрастни разбисе и има ефект дано съм ти помогнала. И късмет дано се оправиш поне ти.
Отговори с цитат
  #364  
Стар 17th June 2007, 17:23
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Вижте какво намерих, съвсем случайно . Някой пробвал ли го е? Тъй като след около 1 седмица ще ходя в България, за лятото. И там ще продължавам да се боря със запека . Сигорно ще ходя на изследвания, живот и здраве . Надявам се там някой да ме вземе по-на сериозно . Охх моля ви, стискайте палци всичко това да свърши някой ден .

ps;А понеже ще прескоча и до Лондон за няколко дена, и знам, че тук имаме съфорумници, които живеят там(май Незинка, ако не се бъркам)... Та ако знаете там какво мога да си взема евентуално. Бяхме обсъвдали някакви хапове Oxyfor, или нещо такова. Не знам просто, ако знаете нешо кажете .
PS2; Mia_rBd и Meila много ви благодаря за отговорите !
Отговори с цитат
  #365  
Стар 17th June 2007, 21:51
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

Флакитке значи аз попитах кой беше в Лондон и се оказа че Оливия е там да заеш не е Незинка
Отговори с цитат
  #366  
Стар 17th June 2007, 23:04
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от curka94
Флакитке значи аз попитах кой беше в Лондон и се оказа че Оливия е там да заеш не е Незинка
curka94, мерси много ! Вече ще знам !
Отговори с цитат
  #367  
Стар 17th June 2007, 23:07
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

Е във Говорилня попитах и те ми казаха.Нямаш проблеми.
И реших директно да ти го напиша тука.
Отговори с цитат
  #368  
Стар 18th June 2007, 13:20
Meila Meila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 32
По подразбиране

flakita, на мене специално Importal не ми помогна,а само ми изду корема,най-простото решение,но не за постоянно е като си дойдеш тука да пробваш чай от сена(майчин лист).И изследвания задължително!
Отговори с цитат
  #369  
Стар 12th August 2007, 17:52
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

искам да докладвам, за нещо малко странно на пръв поглед- обаче, понеже се убедих, че действа- веднага съобщавам тук!
Става въпрос за апарат за лимфодренаж - лимфомед се казва. Целта е, общо прочистване на тялото, използва се и при разни болежки тук и там, има най-различни програми. Действа така на човек, че започва по-често да ходи до тоалетната и се изчиства. Лек и приятен масаж (можело и ръчно да се прави).Аз нямах проблеми със запек в този момент, но все пак се усети ефекта му (без да е търсен точно този). не знам как би подействало на хора със запек, но може би си заслужава да се опита
Отговори с цитат
  #370  
Стар 3rd September 2007, 10:10
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

здр. и аз имам проблем със ходенето до тоалетната-ходя 1 път в седмицата, а понякога и по рядко. но сега имам друг проблем и не исках да пускам нова тема. през последните 3 пъти който ходих по "голяма нужда" ми се случва нещо мноого странно. изпражненията са ми жълти. какво значи това???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:21.