IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 18th May 2006, 08:32
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

ЧЕСТИТО и от мен Добре дошла при нас Желая ти много късмет с новите цицки
Отговори с цитат
  #252  
Стар 18th May 2006, 09:48
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Честито и от мен ! Да им се радваш много,болките ще минат ,след 20 дни ще се чувстваш все едно винаги са си били твои !
Отговори с цитат
  #253  
Стар 18th May 2006, 11:44
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Честито и от мен!Носи си ги с удоволствие!

Болката бързо отминава и се забравя!Ако има кой да ти масажира гърба от време на време е чудесно- ще те поотпусне!
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #254  
Стар 18th May 2006, 11:48
Sandi Sandi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 27
По подразбиране

Благодаря ви 8)
Чакам да дойде момента когато ще си застанат на мястото и ще им се радвам без тези притеснения които имам в момента.Сега си мисля дали ще си стоят както трябва,да не ми се образуват стрии и кога ще омекнат.Започнах да си мажа белезите,но не мога да си мажа целите гърди с крем защото имам бинт.
Отговори с цитат
  #255  
Стар 18th May 2006, 11:57
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Кой ти прави операцията,Санди?
Отговори с цитат
  #256  
Стар 18th May 2006, 12:12
Sandi Sandi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 27
По подразбиране

При Н.Георгиев.Още не се вижда крайния резултат,но като цяло съм доволна от неговото отношение и от екипа.Аз имам фобия от болници,а в неговата клиника въобще не се почувствах в болнична обстановка.Единственото което си мислех е че би било по-добре да се остава там две вечери.В моя случай на подмускулно едвам се прибрах сутринта и бях с дренажи ,които ми ги свалиха същия ден вечерта и пак трябваше да ходя до там-по точно да ме натоварят в колата и после да ме изкарат от нея защото въобще не можех да се подпирам и ставам сама.
Отговори с цитат
  #257  
Стар 18th May 2006, 19:25
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Интересно ! И мен ме оперира той и мойте са под мускула,но нямах дренажи и не съм ходила с бинтове ???
Отговори с цитат
  #258  
Стар 19th May 2006, 09:16
Sandi Sandi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 27
По подразбиране

Мисля че си разбира добре от работата и така е преценил за теб.При мен явно е имало нужда за няколко часа.Спестила си поне този момент,защото е голяма гадория,толкова е кофти като ги маха,че бих предпочела да ме боли гърба още една седмица.
Отговори с цитат
  #259  
Стар 19th May 2006, 19:57
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Момичета искам да споделя с вас какво ми се случи: след като вече се възстанових напълно от двете операции, които преживях в рамките на два месеца, днес разбрах, че отново трябва да ме режат. Причината е, че от раздвижването с масажите незнайно от къде на повърхността на гърдите излезе още от онзи гаден хидрогел. Вече започва да става на буци и пречи на имплантите да се наместят както трябва(получава се асиметрия), за това трябва незабавно да се отстрни.
При тази новина направо се побърках, не издържам вече психически-пак упойка; пак рязане; пак дренажи......... и т.н.
Мисля, че вече мога да създам дневник, само с моите операции.
Отговори с цитат
  #260  
Стар 19th May 2006, 20:07
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ужас. съчуствам ти, направо не мога да си представя какво си преживяла, и на всичкото отгоре още не е свършило... стискам палци всичко да мине добре и да ти е за последно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:17.