IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th July 2007, 12:00
Pimpin Pimpin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 270
По подразбиране Инциатива за вече сободните медици! Вие сте на ход

До всички форумци,

Както знаете, днес във вторник 24.07.2007, петте български медицински сестри и палестинският лекар се върнаха в България след над 8 години мъчително затворничество в Либия.

Знаете колко много темата за освобождаването на медиците бе експлоатирана навсякъде, понякога по много гротесков начин. Досега нито форумът на Tialoto.bg, нито Tialoto.bg си е позволявало да печели евтина популярност на гърба на изстрадала съдба на сестрите.

Сега обаче, когато сестрите се върнаха, им предстои дълъг период на адаптация, на възстановяване на силите им след мъченията и униженията.

Мъчения и унижения впрочем за цялата ни нация, защото всички се чувствахме унизени, че не можехме да направим нищо за тях, да ги измъкнем веднага.

Сега, когато нашите момичета вече са си вкъщи, ние, от Tialoto.bg, бихме искали да се обърнем към вас – нашите форумци.

Защото смятаме, че вие от форума на Tialoto.bg сте една от най-задружните, развити, сплотени и професионални общности в български интернет. Защото разбирате и сте съпричастни на всякакви проблеми, свързани със здравето, красотата и доброто самочувствие.

Затова се обръщаме към вас – нека успеем да върнем самочувствието на нашите сестри.

Всеки, който има идеи, възможност, всякакви предложения за лечение, за рехабилитация, за по-добро самочувствие на сестрите, да пише тук.

Не става дума за събиране на пари, а за събиране на добро самочувствие и здраве.

Знаем, че може да разчитаме на вас, знаем че сред нашите форумци има лекари, рехабилитатори и всякакви здравни специалисти.

От Tialoto.bg се ангажираме всяко ваше предложение за помощ да стигне до медиците ни и те да преценят как да се възползват от него.

Вие сте на ход!
__________________
Tialoto.bg - Come and Get it
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th July 2007, 14:09
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ако питаш мен, на първо време освен от психолози, от друго нямат нужда
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th July 2007, 15:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Според мен май- съпричастни ще сме, ако ги оставим на мира със семействата им и ако ги оставам те самите да изберат, дали искат съпричастност или не.
Но много ме съмнява да стане така, най- вероятно сега ще почнат да ги влачат от студио в студио за интервюта и за срещи с тоя и оня
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th July 2007, 15:39
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

Апо много си права...Споделям мнението ти
__________________
VOLLEYBALL!!! BEST SPORT!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th July 2007, 15:51
black rose black rose не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: sofia
Мнения: 4
По подразбиране

със сигурност ще ги викат по сутрешните блокове, само се надявам да не е веднага. да ги оставят да се осъзнаят. Според мен е най-важно да им покажем морална подкрепа, а и те ще я разберат. всички концерти, мащабните кампании. за всичко те ще разберат. това,което ги посрещна на летището(много хора, отишли рано и опънали огромен постер НЕВИННИ) мисля,че беше страхотно.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th July 2007, 16:17
Nata6ka Nata6ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 77
По подразбиране

Много добре си се сетил Пимпин БРАВО! Аз също мисля, че медиците ще имат нужда от голяма подкрепа от всички нас...
__________________
Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати ... те се усещат в сърцето.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th July 2007, 17:05
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Ако питаш мен, на първо време освен от психолози, от друго нямат нужда
А, що бе, оказа се, че имат въпиюща нужда от по един милион долара за всяка излежана година.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th July 2007, 17:15
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Не схванах точно, но либия сега трябва да ъбде осъдена да плати за мъчението на сестрите ни! И то сурово!
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th July 2007, 17:27
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lok45111
Не схванах точно, но либия сега трябва да ъбде осъдена да плати за мъчението на сестрите ни! И то сурово!
Не, те искат нашата държава да плати. И ще ни съдят до дупка.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th July 2007, 17:30
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Ами прави са си. Соломон Паси не направи нищо, никой не се сети да ги изтегли както направиха другите държави още в началото на скандала. Все пак мисля, че няма да се стигне до съд за България, а само за конкретните виновници сестрите ни да останат в ръцете на терористите.
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИнциативазавечесободнитемедициВиестенаход
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:21.