IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #751  
Стар 25th July 2007, 09:52
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Титлата Инструктор не е нова. Парадисо има такава от 2005 година.

Титлата се дава по преценка на админа, на хора, чиито мнения имат по-голяма стойност.

Аз познавам лично Тео и затова си позволих да му дам титлата по-рано от нормалното.
  #752  
Стар 25th July 2007, 10:34
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

И аз имам въпрос: Защо Тео почна да пише във форума? По негова воля или някои' го накара, в смисъл помоли го да започне да пише ... Той не е от вчера по форумите, тaка че малко странно ми се вижда че така изведнж се появи тoчно тук, "точно в такъв момент" ...
__________________
  #753  
Стар 25th July 2007, 10:37
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Имам чувството, че като нямате от какво да се оплачете, започвате да създавате интриги. Ако толкова те вълнува този въпрос, защо не го зададе лично на Тео?

Сестрата на Тео - Цурка (даже не знаех, че са брат и сестра) публикува обява, че Тео е фитнес инструктор. Но го направи по начин, който беше очевидна реклама и аз го изтрих. Може да има дори някои потребители, които са видяли тази обява (беше тук в общи приказки).

Това беше съвпадение.

Аз обаче познавам Тео, както вече казах и когато се видяхме във фитнеса му обясних, че ако иска да се популяризира като фитнес инструктор, не трябва да го прави с рекламни съобщения, а като сложи инфо в подписа си.

Това вече не е съвпадение.

Сега да попитам - какъв е проблема в това нещо? Според теб не мога да поканя някой мой познат, да пише във форума ли? Още един път питам - къде е критиката, в какво ме обвиняваш?
  #754  
Стар 25th July 2007, 10:42
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Струва ли ми се или много се издребнява вече ....
ми решил човека сега да почне да пише и тука
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
  #755  
Стар 25th July 2007, 10:44
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

няма оплаквакне шефе, но прав си него трябва да питам ... просто си помислиx, че щом се познавате лично може да знаеш ....

Няма нищо лошо, напротив много е хyбаво дори, един успял човек като Тео (в спорта имам в предвид) да пише тук.
__________________
  #756  
Стар 25th July 2007, 10:53
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Ама верно се задълба излишно. Доста хора напр. почват да влизат по разни форуми след като са чули от познати, които посещават даден форум. Аз също напр. като съм споделяла някакво инфо и ме попитат от къде го имам си казвам с Гордост че съм го почерпила от Тялото и те започват да го четат. И какво толкова кой с каква Титла е? Това пък ми се струва не детска, а направо бебешка работа....Създало се е излишно напрежение тук и се подсилва. Защо? Кому е нужно е това? .......
  #757  
Стар 25th July 2007, 12:06
Nata6ka Nata6ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 77
По подразбиране

Аз пък много се радвам, че тук има хора които могат да дават професионални съвети и не разбирам причините за това издребняване, кой каква титла има или няма... Дори според мен е по-добре, че пише под името му инструктор тъй като ще знам, че съвета ми е даден от професионалист!!! Точно това, че админа познава човека е равнозначно , че може да се вярва не Тео. Тук влизат всякакви хора и не може да си позволиш да вярваш на всеки каквото ти каже, защото може да си навредиш по този начин... Дори смятам, че е добре да се сложи такава "титла" на всички, за които се знае, че са специалисти в дадена област... ще е полезно за всички останали потребители
__________________
Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати ... те се усещат в сърцето.
  #758  
Стар 25th July 2007, 14:17
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Сестрата на Тео - Цурка (даже не знаех, че са брат и сестра) публикува обява, че Тео е фитнес инструктор. Но го направи по начин, който беше очевидна реклама и аз го изтрих. Може да има дори някои потребители, които са видяли тази обява (беше тук в общи приказки).
хехе бях мярнала обявата и снощи се чудех той ли е на Цурето брата или не
ама верно много задълбахте за глупости. аз пък отдавна щях да моля да изтриеш моя ранг, тъй че сега го правя. винаги ме е дразнел
  #759  
Стар 13th August 2007, 13:10
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Абе защо се изчистиха няколко мнения от от темата за циганите?
__________________
  #760  
Стар 14th August 2007, 09:52
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Темата бе изцяло изтрита, защото някои потребители дадоха отдушник на омразата си и се стигаше до крайности, които няма да бъдат толерирани в този форум.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:20.