IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 23rd August 2007, 12:25
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Благодаря Биби за отговорите.
Хайде други, които са си правили ринопластика да споделят.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24th August 2007, 21:20
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DoItSlow
Честито Биби хубаво е когато хорато са доволни от избора си. Чудя се как хората са убедени че някой хирург е техния. Как така си би убедена още преди операцията?
Същото си го мисля и аз

До сега имам само една консултация и за съжаление впечатлението ми не е изобщо такова, каквото описвате вие.. А на фона на многото хвалби за тази докторка, дето аз бях при нея, направо съм разочарована. Много ми е неприятно. отидох така позитивно настроена...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 24th August 2007, 21:37
venciblagoev venciblagoev не е на линия
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 41
По подразбиране

Ava-ava Сподели повече какво стана при докторката и какво не ти хареса от разговора с нея ?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th August 2007, 21:50
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

За д-р Заякова става въпрос. Отидох така позитивно настроена, бях с мъжа ми, за да мога да имам още едно мнение, освен своето...Изобщо и вадих думите с ченгел от устата, не беше никак словоухотлива, снимки ми показа на пациенти пак едва, без желание, на 3-ма пациенти общо...Като бях подготвена от рпеди това, че цената при нея е от 1000 и нещо до 2700 лв, си мислих, че 2700 взима за най-сложните случаи. НО на мен, както сама ми каза няма да има чупене на кост и пак ми прасна най-високата си цена. А ще има само леко скъсяване+ изпиляване на гърбичка.

Питах и за смешните си паласки, които макар и малки ме дразнят. За тях пък направо се шокирах- 1700 лв?!

И изобщо макар да се усмихваше, ми се стори леко лицемерна( в държанието и усмивките си)..Честно казано усещах, че едва скрива раздразнението си от мен, което ми се струва адски странно..отидох като евентуален пациент, въоръжена с въпроси и тревоги..На въпросите отговори(до някъде!), но на тревогите ми не Като и споменах, че изпитвам паника от общата анестезия и тя ми каза"Е, това е ваш проблем"...........


Абе много ми е криво. Не знам защо, но тайничко се надявах да я харесам, защото съм чела толкова позитивни отзиви от тук за нея..

Съжалявам, че се налага да и споменавам името, но иначе трябва да замълча и да ви оставя в неведение..не мисля, че второто е по-доброто...
Отговори с цитат
  #35  
Стар 24th August 2007, 22:06
venciblagoev venciblagoev не е на линия
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 41
По подразбиране

Това найстина звучи доста зле "Като и споменах, че изпитвам паника от общата анестезия и тя ми каза"Е, това е ваш проблем".". Това ми прилича на човек , който се е взел доста на сериозно , а един истински професионалист не бива да се поддава и да изпада в такава ситуация. Много съжалявам , че си разочарована от тази консултация и мисля че форума е точно за това да се споделя всичко което ни тревожи. Така че добре правиш като споделяш преживаното. Найстина може да не и е бил ден , може и тя самата да е била нещо натоварена. Но си мисля , че тези проблеми не трябва да се пренасят в/у потенциалните пациенти, още повече ти отиваш за 1 път на такава консултация. Тя е и моя фаворитка - само дето ми е малко далеч та не знам дали ше стигна до нея Единствено мога да окуража и да ти кажа давай напред и преследвай целта си. След като направиш няколко консултации претегли везните и реши и ще се радвам ако споделяш как са минали . Аз също след консултация, само да ми остане повече време, ше пиша за това как са минали .
Отговори с цитат
  #36  
Стар 24th August 2007, 22:14
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Непременно!

Радвам се, че я има тази тема, имаше нужда от нея!

На мен сега ми предстои консултация с д-р Динев и д-р Н. Георгиев. Чудя се и за д-р Тонев(Пловдив), но нямам никакви отзиви за носове правени от него...което не е добре

И за двамата(Динев и Н. Георгиев), иначе съм чувала и добри и лоши отзиви....Ще отида, ще видя и ще споделя после.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 25th August 2007, 07:41
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Лошото при тях е , че при който и да отидеш първо , така ще те успокои и предразположи професионално и човешки , че пак можеш да сгрешиш .
Отговори с цитат
  #38  
Стар 26th August 2007, 19:54
sunny211 sunny211 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 30
По подразбиране

здравейте.аз на доста места вече описах моите несполучливи операции на носа,но ще ви ги разкажа пак.първо да започна с това,че никой друг освен мене забеляаваше да имам проблем в носа.първата ми операция беше при Сердев преди около 3 години за повдигане на връхчето.местната упойка въобще не ме хвана,опищях цялата клиника.след месец,като ми се разградиха конците носа ми си върна същата форма.втората ми операция беше преди две години при Бояджиев.при нрго вече поисках да ми вземе от почти незабележимата гърбица и пак да ми коригира връхчето.сега носа ми е изпилен само от едната страна и заради това изглежда крив,а връхчето след 4 месеца пак си върна старата форма.отидох да попитам защо ми е пилен само от едната страна,а той ми вика да ми инжектира силикон там ,за да не се виждало.тръгнах си и сега обмислям при кой да си направя трета операция,но да не стана като Майкъл Джексън.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 26th August 2007, 20:08
ralala ralala не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Моята операция беше при Николай Георгиев на 10.11.2006. Вече почти съм забравила, че съм оперирана. Свикнах веднага с новия нос, то с по-хубавото лесно се свиква. Усложнения нямам, формата е хубава, скъсен е, махната ми е гърбицата. Единственият проблем е, че ми се появи едно малко топче на гърба на носа, на мястото, където беше гърбицата, то е незабележимо, само леко се напипва - нещо като пъпка. Явно костта ми се е калцирала, случва се и на други оперирани, не е виновен докторът, а е просто организъм. И тъй като това е нищожен проблем в сравнение с подобрената форма като цяло, не смятам да се подлагам на втора коригираща операция.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 27th August 2007, 15:59
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Може ли някой от Пловдив да ми помогне как да разпределя консултациите си при Джамбазов, Тонев и Анастасов, според това къде преглеждат, за да не се получи, че двама да работят в един и същ район, а аз да ги разпокъсам и да трябва да се връщам назад-напред няколко пъти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикапредставяненавашатаинтервенция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:08.