IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 26th July 2007, 23:25
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Fiore
Ти обаче май доста се интересуваш от слънцето и неговите лъчи
Да и тях се интересувам
Извинявам се на автора, че оспамихме темата.
Отговори с цитат
  #142  
Стар 5th September 2007, 20:26
ивелина ивелина не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: варна
Мнения: 43
По подразбиране

Едно не ми е ясно-защо девойките в солариума не задават един единствен въпрос който всъщност е адски важен-"пиете ли противозачатъчни"!Явно трябва да пообиколиш някой друг лекар преди това за да си наясно с последиците!
Отговори с цитат
  #143  
Стар 6th September 2007, 08:27
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ивелина
Едно не ми е ясно-защо девойките в солариума не задават един единствен въпрос който всъщност е адски важен-"пиете ли противозачатъчни"!Явно трябва да пообиколиш някой друг лекар преди това за да си наясно с последиците!
Я пак, че не схванах за въпроса с противозачатъчните и солриума? Какво общо има едното с другото?
Отговори с цитат
  #144  
Стар 6th September 2007, 09:39
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз не разбрах каква е връзката между двете Като ходиш на солариум,не трябва да пиеш противозачатъчни ли
Отговори с цитат
  #145  
Стар 6th September 2007, 09:56
sillver sillver не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 111
По подразбиране

Аз съм адски бяла и винаги съм искала да хвана тен. Досега се мазах с фактор 30 за тялото и фактор 100 (съвсем сериозно) за лицето. Така, естествено тялото ми едва добиваше някакъв цвят за поне 5-6 ходения на плаж, а лицето въобще не мърдаше. Тази година обаче реших наистина да почернея и си взех олио с фактор 12....вече няколко пъти бях ходила на плаж, но още след първия ден с него буквално се бях опържила, включително и лицето
И въпреки това, че ме болеше, аз се радвах защото никога не бях се виждала с такъв тен.....до момента, в който се обелих от глава до пети Затова си се върнах на стария фактор 30. А за солариума - не смея да ходя, понеже при мен има голяма опасност от рак на кожата а и мисля, че естествената слънчева светлина е по-добра
__________________
Изгори, за да светиш!
Отговори с цитат
  #146  
Стар 6th September 2007, 10:03
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

sillver,
Естествената слънчева светлина е вредната поради дупаката в озона. Солариума е доста по-безвреден защото неговото лъчение е с бета лъчи, а това на слънцето е с Алфа.
Ако ще се пазиш от рак на кожата то тогава се пази от слънцето и се печи на солариум /въпреки, че солариумния тен доста се различава от този на слънцето- не е толкова наситен и то именно поради Бета лъчението му и е по-нетраен... /
Отговори с цитат
  #147  
Стар 6th September 2007, 11:20
Аватара на Alisiq
Alisiq Alisiq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Това лято ходих на солариум поне 10-ина пъти и нищо!Изобщо не почернях!Но като отидох на море...това се казва тен!Само че вече започнах да се беля!
Отговори с цитат
  #148  
Стар 7th September 2007, 11:27
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alisiq
Това лято ходих на солариум поне 10-ина пъти и нищо!Изобщо не почернях!Но като отидох на море...това се казва тен!Само че вече започнах да се беля!
А като ходи на солариум ползва ли соларен крем за почерняване? Защото е важно да се мажеш с такъв!? А и може солариумът да е бил от слабите. / има силни, средни и слаби / Или може да не са му сменявани лампите и за това да не пече...Има го и този момент, ако не са сменяни само си хабиш парите на вятъра.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 7th September 2007, 11:53
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Аз също ходя на солариум и той е много силен Преди 2 месеца му сменили лампите и момичето ме предупреди да не стоя много.Става хубав тен.
Отговори с цитат
  #150  
Стар 7th September 2007, 21:25
Аватара на Alisiq
Alisiq Alisiq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Ами като че ли не съм се мазала много много...може би това е причината
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: солариумът
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:58.