IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 7th September 2007, 21:54
ивелина ивелина не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: варна
Мнения: 43
По подразбиране

Именно-противозачатъчни и солариум са абсолютно несъвместими! Последиците са -ПИГМЕНТАЦИЯ! Лицето ми е на големи пигментни петна-след дълго ходене по лекари и изследвания въпреки че още в самото начало първия лекар ми каза тази диагноза-аз не вярвах че може да се дължи на това!Ходих на втори-трети лекар за да се убедя!Сега се мажа с избелващи кремове които са на принципа на излющване на кожата-не можете да си представите каква мъка е това всеки ден да мажеш кожа която предния ден се е излющила-щипе ужасно!И така тази процедура трябва да се прави 4 месеца а след това-пилинг и незнам още какво!Не ми се мисли просто!Та така мили момичета от това което сте писали в отговор на писмото ми виждам че явно и вие не сте наясно с последиците от солариума и противозачатъчните!Дано това го прочетат повече дами за да избегнат този кошмар!
Отговори с цитат
  #152  
Стар 8th September 2007, 10:32
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Виж това наистина не го знам, но напр. аз не ползвам противозачатъчни /никога не съм ползвала / Може би наистина трябва да се знае от тези които приемат такива. И може би пигментацията се дължи на хормоните които се приемат. Ама нистина е гадно да се пигментира кожата. После мн. трудно се оправя и то не винаги до край.....
Ето, научихме нещо ново и полезно!
Отговори с цитат
  #153  
Стар 10th September 2007, 14:34
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Аз съм доста резервирана по отношение на солариумите, може би защото имам много светла кожа. Но това лято на морето направих супер тен и си мисля, че мога да го удължа и запазя за по-дълго с няколко посещения в солариума. Затова искам да ви попитам с какво се покриваха големите бенки, може и да греша, но смътно си спомням от някъде, че върху доста големите бенки се лепва червена хартия. Аз имам една доста голяма на крака и затова реших да ви попитам предварително.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #154  
Стар 13th September 2007, 20:43
vavinko vavinko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1
По подразбиране

[quote="CoHka"]Хоризонталния е по-слаб от вертикалния!
Toва,че солариума е вертикален не означава че е по-силен от хоризонталния! Когато решите да ходите на солариум просто отидете в студиото и попитайте на място кой е по-силния! Когато отидете за първи път е препоръчително 3-4 до 5 минутки,но това са неща който ще ви бъдат обеснени от човека в студиото Успех с почерняването и не прекаляваите защото този солариум си е напражо маниа
Отговори с цитат
  #155  
Стар 14th September 2007, 12:57
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И на двата солариума,където съм била,вертикалния беше по-силния.Спор няма,че се почва с 5мин и после постепенно се увеличава.А това,че като пиеш противозачатъчни и ходиш на солариум,могат да ти се появят пигментни петна,не го знаех.Полезна информация.
Отговори с цитат
  #156  
Стар 14th September 2007, 22:06
dellinda dellinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Аз пия противозачатъчни и досега (да чукна на дърво ) не са ме си появявали петна от солариума, дано не се появяват
Отговори с цитат
  #157  
Стар 15th September 2007, 09:08
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз миналата година като ходех на солариум,пиех такива хапчета,ама нямам пигментни петна.Явно е до организъм.
Отговори с цитат
  #158  
Стар 15th September 2007, 10:12
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

off// Babri как се казваше модела от аватара ти?
Отговори с цитат
  #159  
Стар 15th September 2007, 10:52
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

На моя аватар съм си аз,само че снимката е несполучлива.Днес ще ми я дооправят.
Отговори с цитат
  #160  
Стар 15th September 2007, 16:43
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

наистина е тя
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: солариумът
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:46.