IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #331  
Стар 1st September 2007, 11:41
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Ето ТУК има инфо за Ентеросаните.
Отговори с цитат
  #332  
Стар 1st September 2007, 14:07
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brandy
Илияна, би ли споделила и с мен координатите на Д-р Янкова, Моля те, и аз съм много заинтригувана.
дали е тази лекарка?
Отговори с цитат
  #333  
Стар 1st September 2007, 19:50
ИлиaHa ИлиaHa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Пловдив
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
Цитирай:
Първоначално написано от Brandy
Илияна, би ли споделила и с мен координатите на Д-р Янкова, Моля те, и аз съм много заинтригувана.
дали е тази лекарка?
Да, става въпрос точно за тази лекарка! Спомням си още какво ми каза на първия преглед-"Аз няма да ти обещая, че ще направя лицето ти съвършено, но ти обещавам че само за един месец ще имаш значително подобрение"Така и стана-лицето ми значително се изчисти за един месец ,макар че беше почти на 60% обезобразено от тежката инфекция .В днешно време аз нямам дори един белег на лицето...И пак повтарям аз също имах хормонални проблеми, които обаче изчезнаха след проведеното лечение. Между другото Доцент Янкова също е против хормоналните препарати На мен ми беше приготвила някакви капки които пиех известно време редом с пробиотика и останалите неща. И ако сте решили веднъж завинаги да се оттървете с акнето-първо се въоражете с търпение. Понякога се налага да се лекува по-продължително време макар, че понякога дори и тежко акне се повлява за около 4 месецал Какво да ви кажа повече? Хранете се със здравословна храна, пийте повече течности и обичайте себе си!
__________________
Красотата е форма на гениалност-дори е по-висша от нея,защото не се нуждае от обяснения!
Отговори с цитат
  #334  
Стар 4th September 2007, 18:39
Angieee Angieee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Моля ви и аз искам координатите на тази лекарка !
Отговори с цитат
  #335  
Стар 5th September 2007, 09:09
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

аз също бих желала да се срещна с нея!
Отговори с цитат
  #336  
Стар 6th September 2007, 11:05
Brandy Brandy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Бургас
Мнения: 15
По подразбиране

ИлиаНа, прощавай, но този линк дава инфо само за Мед.университет-Пловдив и само стационарен телефон, който не отговаря. Имаш ли мобилен тел. и адрес на кабинета на Доц.Янкова, просто малко повече инфо - помогни и ние да срещнем усмивка в огледалото... Моля те, искам колкото е възможно по-скоро да запиша час за преглед и да започна лечение с нова надежда, защото съм на ръба на отчаянието, отново... Очаквам отговора ти с нетърпение!
Отговори с цитат
  #337  
Стар 20th September 2007, 21:57
Sal Sal не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Да, опредеелено е видимо, когато се лекуваш отвътре. Ползвах преди време на аквадорс(май, така се казваше - много съм скарана с имената) - водорасли и ензими. Но друго ми беше мисълта - за продуктите на Вижън - има ли си консултанти, примерно!? Как да определя кое е най-подходящото? На страницата им си има наистина доста информация, но се чувствам несигурна просто да поръчам. Трябва ми консултация. Ще радвам Дани_4ка или друг по-запознат да помогнат. =)
Отговори с цитат
  #338  
Стар 20th September 2007, 23:39
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Определено трябва да се консултираш с някой дистрибутур, аз не мога да ти помогна, освен да те свържа с мойта. Има много голям опит. А и някои имат един апарат за диагностика, с който се определя причината, но все се още не съм го пробвала. При всички случай се започва поне с Детокс и Антиокс, които прочистват от натрупвания на шлаки, токсини и свободни радикали, а вече останалото се определя в зависимост от проблема.
Отговори с цитат
  #339  
Стар 21st September 2007, 13:25
Angieee Angieee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Мисля,че и на мен ми е нужно прочистване...никога не съм го правила досега.Даничка, ще може ли и мен да ме свържеш с твоя дистрибутор,след като си доволна от продуктите на Vision?Благодаря!
Отговори с цитат
  #340  
Стар 21st September 2007, 14:33
Angieee Angieee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Относно темата искам да похваля 3-те стъпки на Clinique,създадени специално за проблмена коджа-Анти-блемиш solutions. Ползвам ги едва от седмица и кожата ми е неознаваема! Слагам и от тестера на Тurnaround кремчето,след 3-те стъпки и мисля,че и то доста ми помага,особено за червените петна. За всеки случай съм решила да си прочистя и организма, и да взема нужните ми витамини или пробиотици след това. Надявам се всичко това да сложи край на проблема ми.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АХТЕЗИПЪПКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:17.