IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th May 2007, 17:00
bibbb bibbb не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2
По подразбиране Странно кафеникаво течение

Здравейте,
цикълът ми закъснява вече с 9 дена, а преди 3 дена ми се появи това кафеникаво течение, което по принцип ми се появява в последните два дни от цикъла.Вече 2 години не ми е закъснявало с повече от 10 дена и започнах да се притеснявам доста осбено след появата на това течение.Не мисля, че това може да е симптом на бременност (поне не съм чувала за такъв), но разбира се немога да съм сигурна.И все пак утре най-вероятно ще си направя тест.Та исках да ви попитам случвало ли ви се е това ?От почти два месеца започнах редовно да ходя на фитнес, но незнам дали това може да има някаква връзка.Смятам,че трябва да посетя лекар,но тъй като в близките няколко дни няма да мога реших да чуя и вашето мнение
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th May 2007, 17:25
Аватара на rusokoska`
rusokoska` rusokoska` не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Русе
Мнения: 590
По подразбиране

За да си сигурна,че не си бременна си направи тест Ама тоя месец и на мен ми закъсня с 12-13 дена(бях откачила от притеснение),както и на повечето ми приятелки.Може да е от смяната на климата и от големите жеги
__________________
www.Ultimate-Performance.net
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th May 2007, 18:36
mo_mo mo_mo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 203
По подразбиране

по принцип би могло да е симптом за бременност - при загнездване на яйцеклетката в маточната стена се получава леко капилярно кръвотечение. така, че да по принцип е възможно, вземи си тест за да си сигурна.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th September 2007, 12:51
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

оле ужас. и аз от вчера имам някакво странно кафеникаво течение, много е малко, но все пак ми е странно за пръв път ми се случва. свърши ми на 10ти този месец. не съм бременна и умирам от притеснение какво може да е това и какво да правя. мога да отида на лекар чак в четвъртък за направление много се притеснявам, ако някой може да ми кажеюпрепоръча нещо ще съм адски благодарна.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th September 2007, 08:53
bibisi222 bibisi222 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Според датите които даваш излиза че сега си в овулация а това кафеникаво течение може да бъде от намалено ниво на хормони в кръвта.Ако е еднократно няма проблем но ако започне да се появява всеки месец е необходим консулт с гинеколог .Това е ако няма никакви други гинекологични смущения.
__________________
търси и дава съвет
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th September 2007, 09:17
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

мерси много за отговора. то спря след около 2 дена. и ако другия месец пак ми се получи така, ще отида на гинеколог, но дано да не се налага. незнам дали има нещо общо, но имам ниско кръвно 80/50 и сега пия хапчета за кръвно,дало може да се е получило от това? е, ще разбера другия месец.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th September 2007, 11:54
vali46 vali46 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 31
По подразбиране

На мен също ми се случи това миналия месец,но бях на диета за отслабване.Някъде прочетох ,че диетите могат да повлияят на цикъла
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страннокафеникавотечение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:12.