IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Виж резултатите на анкетата: Правили ли сте си лазерна епилация?
Да 8 18,18%
Не 36 81,82%
Гласували: 44. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 26th September 2007, 15:10
sylver_rain sylver_rain не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 31
По подразбиране

maariaa може ли да кажеш в кое студуи си правиш процедурите и също искам да попитам на триъгълника боли ли, а по принцип като се ходи на тези процедури как трябва да си с косми или може и след бръснене ?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 26th September 2007, 15:27
Clear Clear не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Ми...аз имам три процедури фотоепилация, но не съм доволна. Току-що се връщам от първата си лазерна, след два месеца като станат три броя ше ти кажа ква е хавата
Bimbi,

А при теб как са нещата?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 26th September 2007, 16:01
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Clear
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Ми...аз имам три процедури фотоепилация, но не съм доволна. Току-що се връщам от първата си лазерна, след два месеца като станат три броя ше ти кажа ква е хавата
Bimbi,

А при теб как са нещата?
ами минах вече 4 процедури лазерна, почти всичко се махна, останаха тук-там по някой косъм, и едно леко мъхче. ама те нали тънките и светлите уж трудно се махали. не мисля да ходя повече, поне засега, дано резултата да е по-траен
Отговори с цитат
  #44  
Стар 27th September 2007, 07:55
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

Аз ходя на фотоепилация,с много бяла кожа съм и черни косми.При мен ефекта е поразителенимам 6 процедури на мишниците и 3 на триъгълника.На мишниците са ми останали около 20-30% от космите,като за цяло лято в което не правих фото ,не са ми израствали никакви косми.Триъгълника ми е доста редичък на места,но имам още доста процедури да правя там До края на пролетта предполагамще направя всичките процедури и ще пиша подробности.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 28th September 2007, 13:12
Kaldeia Kaldeia не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Голямо мъчение си е тая епилация
Отговори с цитат
  #46  
Стар 28th September 2007, 13:23
Clear Clear не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от Clear
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Ми...аз имам три процедури фотоепилация, но не съм доволна. Току-що се връщам от първата си лазерна, след два месеца като станат три броя ше ти кажа ква е хавата
Bimbi,

А при теб как са нещата?
ами минах вече 4 процедури лазерна, почти всичко се махна, останаха тук-там по някой косъм, и едно леко мъхче. ама те нали тънките и светлите уж трудно се махали. не мисля да ходя повече, поне засега, дано резултата да е по-траен
Поздравления!!!
Много се радвам за теб!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 28th September 2007, 13:43
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Благодаря Успех и на теб
Отговори с цитат
  #48  
Стар 1st October 2007, 21:20
mikse mikse не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 106
По подразбиране

Аз съм ходила над 6 пъти на лазерна епилация. Да имаше подобрение. Не е това, което беше - истинате е сред около 2 години пак се парвят поддържащи процедури. Сега съм си записала час за по- другата седмица, в една клиника, която участва в пълна промяна. За лазера - абсолютно никакво излагане на слънчева светлина - прави се през зимата, никакав солариум. Крем с възможно най-висок фактор за третираните участъци, иначе се получава по-тъмна пигментация. За ефектът - и да, и не - намалява окосмаването, но не е вярно, че е завинаги. След време пак се прави, но вече окосмяването е по- малко.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 2nd October 2007, 08:47
Clear Clear не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 31
По подразбиране

Здравей mikse!

Значи правиш правиш процедури, докато се получ някакъв ефект и след 2 години пак? Ще разкажеш ли по-подробно за твоя опит?

Клиниката за лазерна епилация от "Пълна промяна" се казва Леграно Бюти Клиник. Правят й голяма реклама в момента. Чух даже, че в момента има 50% намаление на цените.

Отговори с цитат
  #50  
Стар 3rd October 2007, 16:38
Man_7_Utd Man_7_Utd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 33
По подразбиране

Здравейте и от мен Да споделя и аз като сте започнали. Имам 6 процедури лазерна епилация на горна устна като кум средата на месеца ще ходя за 7. Посещавам лазерно студио '' Пикасо '',но честно да си кажa...не съм много доволна. За това реших да сменя студиото,защото мисля че може и в тях да е проблема,но сега се чудя къде да отида... то вече толкова студиа се навъдиха,че направооо..обърквация голяма. Та чудех се м/у Леграно,Борекс и Hihg Center тъй като съм чувала най-добри отзиви за там. Ще помоля ако някой вече е ходил в горе посочените от мен студиа да сподели как е - има ли някакъв видим ефект,след колко процедури горе-долу,за цените нещо ии...тва е общо взето. Мерси много предварително
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лазернаепилация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:25.