IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 18th October 2007, 13:10
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране

Izabo това е чудесен резултат пожелавам ти да ги задържиш и още повече да паднеш докато достигнеш заветното тегло
утре поне ми се ще да си взема кантар че утре е 10-тия ден и съм много любопитна как е положението
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
  #202  
Стар 18th October 2007, 13:39
amapola amapola не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Момичета,знаете ли какво ме мотивира да не правя прегрешения ,когато ми се прияде нещо сладко-това е сравнението на Дюкан,че прегрешението е като топлийка в балон-заради една малка прищявка можем да разрушим всичко постигнато дотук.Представям си как отново ще се превърна в прасенце заради една бонбона,изпивам една кола-лайт и всичко е наред.Снощи измислих едно ново ,много вкусно кремче-обезмаслено кисело мляко смесвам с обезмаслена извара,слагам1-2 вани лии подсладител,един желатин,стои малко в хладилника и е готово. ИЗАБО е много права като казва,че трябва постоянно да се чете книгата-много е нахъсваща.
Отговори с цитат
  #203  
Стар 18th October 2007, 13:57
YcMuBka YcMuBka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте, Izabo браво, продължавай все така.страхотен резултат
Аз днес съм отново на пиле и така
М/у аз също си взех ел.кантар и показа с два кг. отгоре -явно при всички е така.
Отговори с цитат
  #204  
Стар 18th October 2007, 16:09
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Привет мимичета бройте ме и мен в списъка на отслабващи!! Днес си купих книгата-доста се зарибих от изчетеното във форума! НО се оказа, че няма да мога да я започна от утре, защото пише, че не е препорачително да се започва 3-4 дена преди менстуация, защото организмът задържал много вода.И така след този"период" почвам! Знаете ли в Била или в Метро има ли такива обезмаслени продукти?
Искрено се радвам, че е позволена колата лайт, мисля,че направо съм си пристрастена към нея!!
Отговори с цитат
  #205  
Стар 18th October 2007, 16:15
YcMuBka YcMuBka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 17
По подразбиране

snejinka, аз точно сега я започнах,чакам да ми дойде,надявам се след това да сваля това задържане, намя да прекъсвам. Успех на теб с диетата
Отговори с цитат
  #206  
Стар 18th October 2007, 16:44
amapola amapola не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Snejinka,добре дошла в отбора!Аз точно от Метро,Била и Кауфланд си ги купувам.
Отговори с цитат
  #207  
Стар 18th October 2007, 17:25
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране

еха как се разраства Дюкан-овия отбор
все още съм на работа но почвам да мисля какво ще ми е менюто тази вечер тъй като си мисля май пак пиле и извара
какво разнообразие само но няма да се предаваме нали момичета
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
  #208  
Стар 18th October 2007, 18:01
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Аз може би трябва да остана безмълвна...просто защото устата ми е пълна нонстоп
Отговори с цитат
  #209  
Стар 18th October 2007, 22:28
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Мерси за хубавите думи, момичета !

allstars, я не се излагай ! Ти и Орди ме запалихте, така че няма какво сега да ни се правиш на безволева, защото знаем, че не си!

По повод ел. кантара..., не бих казала, че по принцип мери повече ...., за съжаление ..(сравнявала съм го и с други кантари тоз моя новичкия )

Минах 1-ва фаза, ама то тепърва ще става трудно... . В началото всички сме ентусиазирани, а и бързото сваляне ни радва супер много..., ама сега като се започне баааааавно и протяжно...ух, много ме е страх да не ми писне и да не реша да зарежа всичко...Трябва много да се подкрепяме и да не си позволяваме издънки, че аз на малка "издънка" не съм способна.... . Ако се омажа, ще е и качествено, и количествено , затова се опитвам въобще да не допускам мисъл за храна, различна от позволената....

А да не говорим, че приятелят ми не пуши от седмица и оттогава яде непрестанно... ! Той, който преди ядеше по една вафла на 2 седмици, сега купува всеки ден шоколади и кремчета (и то какви )...Нищо де.., знам какво му е и го подкрепям (не че някога не съм му давала да яде, когато аз съм била на диета )...

Пак се увлякох , ама, както споменах вече, писането тук ми действа самонадъхващо , така че..., моля да бъда извинена за обстоятелствеността, с която обикновено ви заливам !
Отговори с цитат
  #210  
Стар 18th October 2007, 23:23
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Izabo, много добре знам за какво говориш. аз няма да обяснявам кво съм яла днес и вчера иииии всички от дни от петък насам. и съм качила и задника ми е голям, иии знам че а всичко аз самата съм си виновна! Нооооо от утре наистина пак почвам, по-добре няколкодневни издънки, отколкото издънки нон стоп, нали така! Така че за утре съм замислила да напражя един разтоварващ ден, който няма общо с диетата,аз ще си го организирам. Ще се състои във вода и евентуално едно кис мляко! И от събота ударните! Айде момичета подкрепяйте полобнието,че вижте как се изложих. Тази тема има нужда от сериозно и решителни хора!!!!Я да еидиме кой се Номер едно в тва отношение
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:00.