IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 20th October 2007, 14:30
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Преписвам ти инфото от каталога им:
Zeniac LP Fort
Интензивна концентрирана грижа с алфа-хидрокси киселини и салицилова киселина.Препоръчва се за ежедневна употреба при по-плътна,удебелена мазна кожа.Улеснява отстраняването на несъвършенствата и ограничава тяхната поява.Гаранатира ефективност и поносимост,осигурявайки свж матов ефект.При редовна употреба кожата става матова,гладка и чиста.

Zeniac LP-този е по-лек вариант за фина и мазна кожа.

Аз съм ги ползвала и двата.В началото бях с по-силния,нанасях го сутрин и вечер само върху проблемните места.Може да усетиш леко парене или щипене.Изсушава пъпките.Няма мирис.Консистенция-същаа като хидратанта на клиник.После го смених с по-лекия вариант,който използвах само от време на време.Той е по-щадящ и не изсушава толкова,но за по-добър резулатат ти препоръчвам да вземеш Fort,освен ако нямаш много чувствителна и фина кожа.
Отговори с цитат
  #392  
Стар 20th October 2007, 20:08
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allure_
http://www.dermstore.com/product_Effaclar+Purifying+Foaming+Gel_1497.htm Много съм доволна от нея
Чудя се дали и аз да не си взема тази пяна и това: http://www.prskincare.com/La-Roche-P...c=7&category=5 Някой ползвал ли го е и доволни сте по принцип от тази марка ?
Малко по-нагоре в тази тема се говореше и за прочистването на организма отвътре като е една от важните стъпки за по-красива кожа.Преди няколко дни си купих този чай: http://www.traditionalmedicinals.com/?id=31&pid=27 Засега нямам впечатления(освен, че не е много приятен на вкус), но предполагам, че ще има добър ефект, особено ако се съчетае с диета и или просто по-здравословна храна.Как мислите, дали този вид чайове са полезни за всеки и ще има ли някакъв ефект?
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #393  
Стар 20th October 2007, 20:54
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

За Ефаклер на ЛаРош съм чувала само хубави неща от приятелки.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #394  
Стар 22nd October 2007, 12:21
Angieee Angieee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Аз ползвам Анти-блемиш на Klinik от около месец и половина и съм много доволна. Имаше един период в които почна да ми избива всичко, което е било под повърхноstния слой-май беше около 2-рата седмица след използването. в момента кожата ми е доста добре-дори приятелите ми забелязаха промяната. определено за мен има по-добър ефект от всичко което съм ползвала до сега-проактив,авене,neutrogena,eucerin и още куп безполезни кремчета. тази седмица sthe си поръчвам детоха, за които даничка беше писала плюс някакви витамини които се вземали заедно с детох.
Milena127 виждам,че използваш и маската на Таллодерма. Аз бих те посъветвала да ограничиш прилагането и до 1 път седмично, докато използваш Klinik, защото може да предизвикаш обратния ефект-да изушиш кожата си прекалено много и тя да почне да произвежда повече себъм. Аз с маската на Таллодерма направо си изгорих кожата, като я бях оставила една вечер,след като вече се бях почистила с тоника на Klinik!
Отговори с цитат
  #395  
Стар 22nd October 2007, 15:23
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

И на мен нещо почна много да ми се изсушава кожата от тази маска,въпреки,че не спя с нея.Аз ги редувам:примерно сутрин ползвам клиник,вечер маската,след нея нанасям хидратиращ крем.
Отговори с цитат
  #396  
Стар 22nd October 2007, 15:33
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Allure_, всяка вечер на цялото лице ли ползваш маската на талодерма?

Препоръчва се 1-вата седмица да се ползва всяка вечер на цяло лице за 20-60 мин., а след това само венъж в седмицата (ако може в един и същи ден от седмицата) на цяло лице...Локално в/у пъпката можело и за цяла нощ, всяка вечер.
Аз по тази схема ползвам маската вече месец и половина и съм много доволна.
Отговори с цитат
  #397  
Стар 22nd October 2007, 15:40
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Около 3 седмично на цялото лице.Но май ще почна по веднъж вече.Иначе и аз съм много доволна.
Отговори с цитат
  #398  
Стар 22nd October 2007, 17:42
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Аз също ползвам маската само веднъж седмично. Особено сега през зимата като не ми е мазна кожата не мога повече.
През деня си слагам клиник крема и върху него крема на Талодерма с лавандула. Вие какво слагате за дневен крем? В магазина на Клиник ми казаха, че овлажнителя в комплекта не замества крема, а се слага преди него. Но не знам дали различните козметики не си влиаят зле като се комбинират
Отговори с цитат
  #399  
Стар 22nd October 2007, 18:08
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Но не знам дали различните козметики не си влиаят зле като се комбинират
и аз имам подобни суеверия... сама се опитвам да се убедя, че не е много основателно да се притеснявам от подобно смесване, защото всъщност дори продуктите на една и съща марка нямат едни и същи съставки, но... дали е така наистина? добре ли е да се комбинират различни продукти на различни фирми едновременно? ще бъде интересно да чуем повече мнения...
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #400  
Стар 22nd October 2007, 18:15
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Нещо не ми се струва добра идея да се слага крем върху овлажнителя.Преди да нанеса крем си мия лицето и най-много да сложа тоник,но обикновено и това не правя.Ползвам на Avene Hydrance Optimale,много хубаво овлажнява,без да стои мазно на кожата.Не комбинирам много продукти наведнъж,повече не значи по-добър ефект,а дори обратното,поне така съм чела
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АХТЕЗИПЪПКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:42.