IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th October 2007, 11:16
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Бойко или Ю.Дончева,още се колеба, дали гласа ми няма да е безполезен ако гласувам за мацката......може би на балотажа за Бойко
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th October 2007, 12:01
Аватара на sexxy
sexxy sexxy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Sofia
Мнения: 29
По подразбиране

Естествено за БОЙКО

Не мога да разбера как хората няма да гласуват и оставят разни турци, помаци и цигани да им определят бъдещето !!!

ХОРА, ОСЪЗНАЙТЕ СЕ.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th October 2007, 12:14
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

според мен пък разните там помаци, цигани, турци, арменци или каквито и да са, искат същото като българите. все пак всички живеем тук и искаме да се оправи България и живота тук да стане по-добър.
Цитирай:
Първоначално написано от sexxy
Не мога да разбера как хората няма да гласуват и оставят разни турци, помаци и цигани да им определят бъдещето
те явно не са хора разните други там....
кой се беше изказал, да не избират пенсионерите кметове - а защо пък не??? като пенсионерите много по-добре разбират политиката от един 18 годишен и много по-трудно могат да се излъжат в обещанията на политиците, отколкото младите.
аз не разбирам ти с какво право казваш на хората да се осъзнаят, след като гласуването е въпрос на избор. който иска - да гласува, който не иска - да не гласува. аз никого няма да съдя. на тебе като ти се гласува и мислиш, че ще промениш нещо с гласа си - браво, но другите не ги мисли, нали си си изпълнила дълга.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th October 2007, 12:21
Аватара на sexxy
sexxy sexxy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Sofia
Мнения: 29
По подразбиране

Да, права си, всеки сам решава дали да гласува или не.

Но не съм съгласна за доброто на България да гласуват придошли турци /които даже не знаят български и не живеят тук/.

Те ще гласуват и пак ще си отидат в анадола. А ти стой тук и се примирявай с положението, щото ТЕ са ти избрали кмета, правителството, президента...

ОК, щом това е твоя избор.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th October 2007, 12:24
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexxy

Но не съм съгласна за доброто на България да гласуват придошли турци /които даже не знаят български и не живеят тук/.
в Турция от 5ма турци 4ма знаят български и в тяхната Анадола е доста по качествен живота...не ти го казвам, за да се заяждам, ами просто защото е глупаво да си правите заключения като не сте ходили и не сте видели и не сте живяли там живота.(където и да е, не само в Турция)
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th October 2007, 12:45
mayayo mayayo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез ICQ до mayayo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexxy
Естествено за БОЙКО

Не мога да разбера как хората няма да гласуват и оставят разни турци, помаци и цигани да им определят бъдещето !!!

ХОРА, ОСЪЗНАЙТЕ СЕ.
На същото мнение съм.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th October 2007, 12:52
ana-maria-magdalena ana-maria-magdalena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 200
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mayayo
Цитирай:
Първоначално написано от sexxy
Естествено за БОЙКО

Не мога да разбера как хората няма да гласуват и оставят разни турци, помаци и цигани да им определят бъдещето !!!

ХОРА, ОСЪЗНАЙТЕ СЕ.
На същото мнение съм.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th October 2007, 14:34
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цивилизовани страни като Австрия например не дават техните имигранти да им решават вътрешните въпроси. така е във много страни по света.
а тези специално, които пътуват с автобусите за Кърджали те не знаят ни-кой друг кандидат - не са направили своя избор- просто изпълняват безропотно каквото Партията им каже (водени от страх ли, от стадно чувство ли не знам!?) и съответно за тях това е и една безплатна екскурзия по родните места. за тях безплатна, но както знаем безплатен обяд няма и ха познайте кой им я плаща и с чий пари

Ясно е, че в Турция знаят български език. Въпроса е , че ние не пътуваме до там да им решаваме техните вътрешни въпроси ако и у нас много хора да знаят турски...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th October 2007, 15:23
Аватара на sexxy
sexxy sexxy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Sofia
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
Цивилизовани страни като Австрия например не дават техните имигранти да им решават вътрешните въпроси. така е във много страни по света.
а тези специално, които пътуват с автобусите за Кърджали те не знаят ни-кой друг кандидат - не са направили своя избор- просто изпълняват безропотно каквото Партията им каже (водени от страх ли, от стадно чувство ли не знам!?) и съответно за тях това е и една безплатна екскурзия по родните места. за тях безплатна, но както знаем безплатен обяд няма и ха познайте кой им я плаща и с чий пари

Ясно е, че в Турция знаят български език. Въпроса е , че ние не пътуваме до там да им решаваме техните вътрешни въпроси ако и у нас много хора да знаят турски...
Точно това имам предвид на много места съм била. Това никъде го няма - малцинствата /в случая турците, помаците и циганите/ да решават бъдещето на държавата.

Значи какво - малцинството излиза болшинство /така поне показват изборите/

Много се радвам, че не съм единствената, която мисли така.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th October 2007, 16:08
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Не ми се гласуваше, но отидох ,защото на нашия район се е кадидатирал Цветелин Кънчев за кмет и аз него не го искам.Пълно беше с цигани, не ми се мисли ,ако спечели Цветелин Кънчев какво ще става в нашия квартал/все едно не ни стига Факултето,та и кмет циганин да си имаме.Не съм гласувала за Атака.
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Местниизбори2007
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:26.