IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 22nd October 2007, 01:47
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

А колкото до докторката мисля че е много внимателна,не е надменна,абе хубав човек е според мен.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 29th October 2007, 21:35
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Днес си правих билков пилинг и не очаквах процедурата да е толкова болезнена, сега си чувствам кожата като пергамент и цялото лице ми гори...докога ще е това състояние
Друго нещо важно, върху което докторката неперкъснато наблягаше е , че след билковия пилинг 5 дена, лицето не трябва да се мокри с вода!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th October 2007, 08:43
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

О Деси , толкова ли е зле аз мислех и аз да се подлагам ..
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th October 2007, 09:08
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Когато разпитвах за билковия пилинг моята козметичка ми обясни,че по време на самата процедура се усеща боцкане и парене,което ще отмине няколко часа след първата процедура.Учудваме ,че са ти казали да не се мокриш защото аз изрично попитах за това за Green peel и ми казаха ,че при този вид пилинг няма проблем.Както и че лющенето на кожата е съвсем слабо и спокоино ще мога да излизам и да ходя на работа.Коя марка са продуктите с които ти правиха пилинга ?Питам те защото знам,че на единия вид пилинг е изрично забранено мокренето на лицето под каквато и да било форма ,защото пилинга си губи ефекта след това.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th October 2007, 14:42
KOKITO KOKITO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 11
По подразбиране

И аз точно днес си правих хим. пилинг и изобщо не болеше. Имаше само леко щипене, което след 1 час мина. Пилинга ми е с гликолова к-на на Neostrata , мисля че е 35%. Дерматоложката ми изписа и крем за след пилинга на същата фирма със защитен ф-р 15. След 2 седмици ще правя с по-висока концентрация. Ще пиша за резултата.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th October 2007, 14:44
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Направо се изумявам на такива неадекватни съвети на козметици
Ако става въпрос точно и конкртно за Грийн пийл , то при него е абсолютно забранено мокренето, лющенето не е никак малко и невидимо и е абсурд да ходиш на работа или напред-назад по улиците защото гледката не е красива. На петия ден след третирането се ходи за последната процедура.наистина има усещане за боцкане, ама чак пък нетърпимо да е и мн.болезнено..... тц. Зависи от проф. опит на козметика
ако е за друг вид пилинг не за грийн пийл то има разл. варианти при хим. напр. може да се мокри и лющенето е едва забележимо
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th October 2007, 16:48
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

The shadow специално за теб копирам адреса тук за да може и ти и други да прочетат за какво иде реч.http://www.helpingnatureheal.com.au/greenpeel.htm.Изрично съм попитала дали беленето на кожата е много и дали мога да ходя на работа докато си правя пилинга защото нямам възможност за отпуска.В статията в сайта също така оборват още нещо написано от теб-че този вид пилинг не е за проблемна кожа с пъпки и не заличава белези от акне /показани са и снимки/.Така, че не се сърди ,но не си права за всичко написано.А болката е различна пре всеки.

п.с надявам се да не съм прозвучала грубо и да съм те обидила с нещо от написаното
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30th October 2007, 19:32
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Пилинга, който аз си правих се нарича Green Peel по метода на д-р Schrammek, правими го д-р , а не козметик!
Много е важно да не се мокри лицето въпбще с вода иначе ефекта от пилинга е безполезен, на 4 ден се почва лющенето, за сега се надявам да е поносим, защото не мога да си представя да не излизам от вкъщи!
Това го пише и в самите инструкции, освен това, не трябва да се посещава басеини, сауни, парни бани, солариуми и т.н.
Не мога да си обясня защо има такива различия ..
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30th October 2007, 19:36
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
О Деси , толкова ли е зле аз мислех и аз да се подлагам ..
Селин, ти пък какво ще си правиш на лицето, имаш много хубава кожа според мен! Аз лятото се изпъпчих много и ми останаха белези
Отговори с цитат
  #30  
Стар 30th October 2007, 21:05
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Desikos, и аз съм се насочила към този пилинг.
Доволна ли си от резултата?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПилингиGreenpeelEasypeel
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:42.