IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 30th October 2007, 21:43
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Ами Миленка, още не съм видяла резултата, едва вчера си направих пилинга, а действието му се вижда след 14 дни, много се надявам да има полза обаче, че за тази цена...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 30th October 2007, 21:57
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Моля те да пишеш чат-пат какво се случва с теб!
Аз също съм твърдо решена за такъв пилинг. Притеснява ме колко време ще бъда "не за пред хора". Имам доста работа, повече от седмица отпуск едва ли ще мога да си позволя.

Каква цена плати? И ще бъдат ли необходими после други процедури, за които съответно пак се плаща?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 31st October 2007, 08:38
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Миленка, днес е сряда трети ден от пилинга и едва забележимо започна да ми се бели кожата в областта на брадичката, но истинското лющене е на четвъртия ден т.е. утре ще очаквам нещо по-страшно. Чесно да ти кажа не смятам да се крия от хората и да не излизам никаде, въпреки че Калкова ми каза на 4 ден да си стоя в къщи, че няма да съм за пред хора Утре ще пиша каква е гледката
А за цената платих 350 лв., но не разбрах дали е окончателна цена, майще платя оше около 100 лв. в петък, когато отида на разкрасяваща процедура! За сега си намирам кожата много опъната, но въпреки всичко гладка и като чели се харесвам повече. Би трябвало целия горен слой на кожата да падне и да се възпроизведе нова епидермална кожа!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 31st October 2007, 15:32
kalinka kalinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 18
По подразбиране

ot dermabrazioto spored men nqma po4ti nikakyv efekt. pravila sym nqkolko pyti i ako nqma6 problemi s kojata moje bi 6te ima rezultat. prosto se zaglajda leko i q 4uvstva6 po nejna, no pri polojenie 4e ima problemi kato belezi naprimer.....nqma smisyl. az specialno naskoro si pravih lazeren piling i 4estno kazano ne vqrvah, 4e 6te ima tolkova polojitelen efekt. ako nqkoj go interesuva moga da dam po-podrobna info
Отговори с цитат
  #35  
Стар 31st October 2007, 16:26
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

misheto7, ама аз не съм оспорвала че не е за проблемна кожа-напротив прави се при пигментни петна, при белези от акне и др. единственото е да няма наличие на възпалителни процеси които не са отминали за да се направи пилинга.
Аз си го правих заради пигментни петна. И както Деси по-горе е писала а и аз преди това/относно цените ставаше въпрос/ го правих по метода на Шрамек.Мн. съм доволна. Но и тя горе е написала изрично при грийн пила третираното масто не се мокри и наистина кожата се излющва ДОСТА видимо. резулатът и крайния ефект наистина е на 14-15 ден след процедурата.
ох ами аз доста съм писала по темата и вече мисля че се изчерпах. Единствено призовавам който реши да си го прави да внимава къде и при кой си го прави.Първо не е никак ефтин и второ ако попадне на неквалифициран било то лекар или козметик да не стане кофти проблем в най-лошия случай, а в най-добрия просто да стане така че да няма ефект от него.
Това от мен!
Поздрави на всички и умната с такива процедури!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 31st October 2007, 16:39
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Единствено призовавам който реши да си го прави да внимава къде и при кой си го прави.Първо не е никак ефтин и второ ако попадне на неквалифициран било то лекар или козметик да не стане кофти проблем в най-лошия случай, а в най-добрия просто да стане така че да няма ефект от него.
Това от мен!
Поздрави на всички и умната с такива процедури! [/quote]


Нали това е идеята да сме красиви и доволни ,а не да се нервираме ,че сме допуснали грешка.

п.с много хубаво си го казала
Отговори с цитат
  #37  
Стар 31st October 2007, 16:59
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Единствено призовавам който реши да си го прави да внимава къде и при кой си го прави.Първо не е никак ефтин и второ ако попадне на неквалифициран било то лекар или козметик да не стане кофти проблем в най-лошия случай, а в най-добрия просто да стане така че да няма ефект от него.
Това от мен!
Поздрави на всички и умната с такива процедури!

Нали това е идеята да сме красиви и доволни ,а не да се нервираме ,че сме допуснали грешка.

п.с много хубаво си го казала[/quote]
Отговори с цитат
  #38  
Стар 1st November 2007, 15:04
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kalinka
ot dermabrazioto spored men nqma po4ti nikakyv efekt. pravila sym nqkolko pyti i ako nqma6 problemi s kojata moje bi 6te ima rezultat. prosto se zaglajda leko i q 4uvstva6 po nejna, no pri polojenie 4e ima problemi kato belezi naprimer.....nqma smisyl. az specialno naskoro si pravih lazeren piling i 4estno kazano ne vqrvah, 4e 6te ima tolkova polojitelen efekt. ako nqkoj go interesuva moga da dam po-podrobna info
Мен ме интересува всичко-кога ,къде и при кого си го правила.Как протече самата процедура.Болезнена ли беше при теб.Колко време ти беше възстановяването и т.н.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 1st November 2007, 15:07
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

kalinka има разлика между дермабразио и микродермабразио.Ти какво си си правила.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 1st November 2007, 15:22
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

До DeSIKOS и всички които правят процедури със излющване.Наистина е много важно да не се мокрите след процедурата,защото така няма да падне обработената кожа,а има и вероятност от повече белези.Внимавайте
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПилингиGreenpeelEasypeel
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:08.