IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd November 2007, 18:41
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Да, двойките са доста странни, май наистина ще има много секс и малко любов
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd November 2007, 11:33
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

никак не ми хареса, не че съм очаквала да ми хареса... психоложката горката за всичките двойки едно и също каза. и в общи линии това коет каза може всеки нормален човек да го каже и без да е учил психология.... пълен провал. и за последната двойка:"еми незнам как ще реагира, откъде да знам". нали това и е работата, как няма да знае....
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd November 2007, 17:42
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darimai
Хванах съвсем малко към края, само последната двойка и много се разочаровах. Как може да има толкова глупави жени и толкова нагли мъже... Жалко, че има толкова много като тях...
За въпросната двойка,Извинявай но този е егати мъжа.Такива дето се изживяват за Плейбой ( и мъже и жени са гола вода.
Този смешко отде го извади това самочувствие ,доста е самовлюбен като този Филип от третата двойка.Мислят си че всичко им е позволено ,ама май така са намерили... !

Двойката която си тръгна ,мъжът Сашо мисля беше ,единствено ми беше най-симпатичен .
Обаче да биеш път чак до Мексико и да напишеш 2 реда -и да и бие шута там пред цяла Б-я...
В писмото пишеше, че след като Тя не го слуша какво И говори ,е бил принуден да и го напише за да чуе .
Пишеше че всичко било свършило и че,ако ТЯ плаче докато чете това,то според него не е от мъка ,а от ЯД ,че този път не е станало на нейното.
Представям си колко му е било писнало и това е било единствения начин да се отърве от такава мрънкаща и нахална жена.
Браво за смелостта

За 2ката които дойдоха на тяхното място ,Как можеш да кажеш за приятеля ти ,че е прекалено тъп ..,за да можеш да го командваш..?!
Дано се изкуши най накрая ,та дори и замалко да е

[/b]Какво ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА ИЗКУСИТЕЛИТЕ И ИЗКУСИТЕЛКИТЕ?
На мен лично ,ОТ изкуситеЛКИТЕ ИМА 2,3 които хващат око,НО САМО това.Като им чета визитките изглеждат доста повърхностни личности ,в мисленето и с действията си .
А изкуШИТЕЛИТЕ са още по-зле на пръв поглед .Нито един не ме грабна с чара си ,доста простовати ми се сториха като визия,лице и като мислене.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd November 2007, 21:47
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Аз сега изгледах от торентите 1 епизод,че нямам как да го гледам, докато работя. Първите двойки са интересни, тази на мястото на Антоанет и забравих му името кой, ми се виждат по-безлични.Поне от сайта на предаването.
Иначе, според мен, са избрани категорично съгласно 'традициите' в съвременна България. Има си и жени-трофейки, мъже-п***овци, млади и наивни жени и др. Аз като се замисля, отстрани сигурно съм много по-зле и от тях. Щото съм и лигла, и обичам да доминирам, и съм по детски наивна понякога, и хем някой да ме закриля, ама пък и да съм независима.Ужас.
Вие как мислите, дали е полезен форматът на предаването? За мен поне има добър подход и ще се опитам да го следя. Този тук не ми беше толкова забавен.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th November 2007, 09:48
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

От изкусителите никой не ми грабна вниманието както и от изкусителките не видях някоя красавица обикновени нацапани с три тона грим жени но все пак да изкусиш някой май се иска и др освен да си хубав за да можеш да задържиш вниманието на човека когото искаш да прелъстиш
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th November 2007, 12:28
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

момичето от новата двойка просто ме разби... " харесва ми и, че не е мн умен и мога да го командвам.." смЕх... явно и тя не блести с Ентелект щом го казва, особено в риалити шоу

а мен ме кефи двойката с момичето танцьорка, и двамата са ми супер симпатични и се надявам да останат заедно

Изкусителките си ги бива...
а изкусителите.... имаше едно момче с опасен диалект, дето е там " за да из***а, колкот' са можи поичи мумичитъ" .... без коментар
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th November 2007, 13:11
Аватара на Witchblade
Witchblade Witchblade не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 380
По подразбиране

mallvina, напълно подкрепям твоето мнение, все едно аз съм го писала това. Няма да мога да го следя редовно това предаване, но сигурно ще си го изтегля да убия времето някоя събота.
__________________
A flower in the wasteland...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th November 2007, 18:46
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране Re: 5

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
изкусителките не видях някоя красавица обикновени нацапани с три тона грим жени но все пак да изкусиш някой май се иска и др освен да си хубав за да можеш да задържиш вниманието на човека когото искаш да прелъстиш
Целта на предаването не е да създава нови любовни истории, а да разваля такива, а затова е достатъчно три тона грим, дупета и цици, затова си мисля, че изкусителките ще имат шанс, но при изкусителите, ако мускулите са им в повече от мозъка, няма да свършат нищо
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th November 2007, 19:01
Аватара на BabyPhat
BabyPhat BabyPhat не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 130
По подразбиране Re: Островът на изкушението

Цитирай:
Първоначално написано от mitte
Мисля ,че е време за тази тема, тази вечер сиирджиите по нова започват.....................

Странно защо няма фен сайт и официален форум като на биг брадър?
Какво мислите за идеята на предаването?
Кои са продуцентите?
www.ostrov.ntv.bg

поредната глупост. Но, народа това иска "хляб и зрелища".
Явно е търсено зрелище, да гледаш някой, как се излага, страда и прочие за пари, щом формати като Биг Брадър, Острова на изкушението, Сървайвър имат топ рейтинг и се влагат в тях толкова пари.
__________________
Anything worth having is worth working HARD for!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th November 2007, 10:59
Аватара на mitte
mitte mitte не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 162
По подразбиране Re: Островът на изкушението

Цитирай:
Първоначално написано от BabyPhat
Цитирай:
Първоначално написано от mitte
Мисля ,че е време за тази тема, тази вечер сиирджиите по нова започват.....................

Странно защо няма фен сайт и официален форум като на биг брадър?
Какво мислите за идеята на предаването?
Кои са продуцентите?
www.ostrov.ntv.bg

поредната глупост. Но, народа това иска "хляб и зрелища".
Явно е търсено зрелище, да гледаш някой, как се излага, страда и прочие за пари, щом формати като Биг Брадър, Острова на изкушението, Сървайвър имат топ рейтинг и се влагат в тях толкова пари.
Обаче има една подробност,негативната енергия много бързо взима връх,но още по-бързо отшумява. Кой говори сега за шоуто ББ кой говори за Венета Райкова и т.н. къде е сега къщата на ББ?
Негативната енергия има много много кратък живот това е!
Благодаря за сайта,добре е да знам къде мога да им тегля майните по-адресирано
__________________
Ако не ти кой- ако не сега кога?
Улови мига!)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Островътнаизкушението
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:26.