IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 1st November 2007, 07:24
мъни мъни не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 42
По подразбиране

Не знам тия хирурзи мързи ли ги или толкова могат.Лека промяна му се вика на това предаване.Устата на нахалната мацка си беше същия конец.А тя не беше доволна и изказа желание за още интервенции, но никой не и обърна внимание. А Катето и Дим Дуков ми изглеждат някак страшни.А изкривената усмивка на Катето е май засегнат нерв.
Отговори с цитат
  #782  
Стар 1st November 2007, 08:56
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Че шоуто е пародия на всички вече ни е ясно. Убедих се колко невежи и неподдържани жени има в България. След 30 години много от жените се изоставят и изглеждат ужасно състарени. Всички сме виждали по-възрастни дами чужденки не приличат на нашите нали? Българинът няма никаква здравна или каквато и да било култура. Всички участници бяха с ужасно занемарени зъби, за хубави и здрави зъби не се искат само пари, но и постоянна грижа, прегледи и т.н. За едно им правя евала на Пълна промяна нека повече хора чуят за обезкосмяване, ходене на зъболекар, боядисване и подстригване месечно, не на високосна година веднъж.
Отговори с цитат
  #783  
Стар 1st November 2007, 09:08
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Подсетих се, че обезкосмяването, което им правят и с което ни замазват очите е също пълна пародия. Водят ги ВЕДНЪЖ в студио за лазерна епилация на краката и подмишниците и толкова. Ама не казват, че за да има ефект, трябва да се направят минимум 6 процедури..като се има предвид, че цената на една процедура на половин крака е около 160 лв, можете и сами да се досетите колко от участниците ще продължат да посещават студиото и да си плащат останалите 5 процедури...

Вчера Албена каза, че в устата и имало зъби за две нови коли(смятайте за кви пари става дума ). Ама след 10-15 години като трябва да се подменят, ми е чудно как ще си ги плати от джоба си...

Разсъждавам си аз....
Отговори с цитат
  #784  
Стар 1st November 2007, 09:11
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DoItSlow
За едно им правя евала на Пълна промяна нека повече хора чуят за обезкосмяване, ходене на зъболекар, боядисване и подстригване месечно, не на високосна година веднъж.
Отговори с цитат
  #785  
Стар 1st November 2007, 09:52
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Офф тази Албена ,човека и е обяснил сто пъти и на всички им стана ясно ,че всичко зависи от анатомията на човек какво позволява да се направи, не може да стане всичко точно както го искаме носа на тоя ,устните на оня та нали всичко си има най малкото различна форма структура и така хирурга преценява до къде може да стигне и какво да направи най добро за пациента си (съвестния хирург)не може да обвиним някой хирург ,че е некадърен без да сме сигурни дали всъщност е можело да стане по добре или просто само това е позволявала анатомията на даден човек ,а Албенчето нз на кой си е наумила да прилича ама мисля по добре да спре до тук ,че от много интервенции накрая да не заприлича на комедийна склубтура
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #786  
Стар 1st November 2007, 10:14
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
А тоя Айдуван, на какво отгоре имал бил самочувствие(още преди промяната)?! Чухте ли го?

А жена му - 80-ти набор милата, ама не можех да кажа, че изглежда много по-млада от него...То май тя имаше по-голяма нужда от промяна. По-момичешко излъчване да има, а не на лелка...

А и аз не видях изобщо каква е промяната в него..Все така неприятен си остана Айдуванчо
И аз мисля,че жена му въобще не изглежда 80-и набор,а доста по-голяма и самочувствието на Айдуван е на база на какво? Че има по-бели зъби ли?Ама че смешко! А пък за Албена просто нямам думи-още и 3 операции да й направят,тя ще си остане все същата-с вулгарно и простовато излъчване.
Отговори с цитат
  #787  
Стар 5th November 2007, 21:13
beberona beberona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 50
По подразбиране

Тази вечер Кременчето ме изненада.За първи път да се справи добре със стайлинга.
Отговори с цитат
  #788  
Стар 5th November 2007, 21:39
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

уфф много плаках за това момиче ама устните и станаха страхотни и аз искам такива ама само какъв оток имаше ако трябва да си ходя от Пловдив до Бургас така ужас ще уплаша сумати народ
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #789  
Стар 5th November 2007, 21:50
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

страхотни устни
Отговори с цитат
  #790  
Стар 5th November 2007, 22:49
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

не само устните бяха добре но и тоалета си го биваше /за първи път/ само ме учудва защо малко и нослето и брадичката не и пооправиха
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШоутоquotПълнапромянаquotБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:35.