IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th November 2007, 00:39
pantofcheta pantofcheta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 12
По подразбиране Hydroxycut hardcore

някой ползвал ли е,какви отзиви има и мога ли да го пия и аз....32години,2 раждания и 16 кила за сваляне.
Голям мързел съм,а имам и голям апетит (от малка )
Имам пътека-професионална,въженце и гирички,ха дайте съвет как за един месец да си сваля сланинките

забравих да кажа ,че съм жена
__________________
луда романтичка
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th November 2007, 01:16
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Е ако беше мъж с 2 раждания, шапка щях да ти сваля. Иначе мисля, че за 1 месец ако ги свалиш няма да е ефикасно за дълго. А диета някаква спазваш ли?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th November 2007, 09:43
ana-maria-magdalena ana-maria-magdalena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 200
По подразбиране

Свържи се с д-р. Огнян Симеонов-диетолог,ако спазваш режима му 100% ще ги свалиш.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th November 2007, 11:26
pantofcheta pantofcheta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 12
По подразбиране

ух,да бе ...извинявам се
голям съм майтап,ама беше късно снощи и съм се престарала с обясненията .
__________________
луда романтичка
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th November 2007, 09:04
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране Hydroxycut hardcore

Хай, гаджето ми пие в момента, т.е. от десетина дена, та засега голямо намаляване на теглото няма. Нали знаеш, че резултатите се очакват след около 2 месеца....

Иначе, за страничните ефекти: поразхлабване, ама не в оная страшна степен, като при Xenical-a.

Между другото, ние си го купихме от Щатите, в България откъде може да се купи???
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th November 2007, 11:45
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Здравей от мен! Сега чета за тези хапчета и нещо не мога да разбера на какъв принцип са?!Ти нясно ли си точно? Аз съм около 60кг, 170 висока и съм решила да сваля около 10 кг, по принцип нямам проблеми с движението, но работата ми е свързана с цяд ден седене на стол, така мисля трябва да се подпомогна с нещо допълнително!!!Наскоро чух за един друг медицамен който се внася все още нелегално, но има страхотен ефект, видях го! Казва се Супер-Слим? Бях писала тема за него, но явно никой не е чувал за тях. А също така искам да попитам и за цената на HH?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th November 2007, 12:21
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ами аз се попросветих за принципа на действие: 4 вида билки, като основната им цел е стимулиране на производтвото от собственото ти тяло на един хормон /не мога да възпроизведа името му тук, шишенцето с хаповете е в къщи, а аз съм сега в офиса/, който отговаря за изгарянето на мазнините в тялото. Специално хардкор варианта увеличава произведството на този хормон с 40%.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th November 2007, 13:57
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

много благодаря! И все пак като спрем приема на хапчетата и съответно стимулирането на този хормон, не се ли очаква обратен ефект?! А в БГ от къде можем да си го набавим?! и каква е цената?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th November 2007, 14:17
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ами това е проблема - аз не знам в България дали и къде го продават, виждала съм го само в САЩ. Рекламираше го /приживе/ Ан-Никол Смит, кето се предполага, че нейните 130 кг силно са поспаднали с негова помощ.

А за невръщането на килограмите - ще ти кажа след 4-5 месеца
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th November 2007, 16:14
pantofcheta pantofcheta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 12
По подразбиране

здрасти,сега прочетох отговорите по темата...аз си го взех от моя приятелка тук в Бургас.Те са официални вносители на едни от най-добрите добавки за спорт и фитнес в бг.Но засега съм го оставила настрана.Взех си първо да опитам lipo 6 ,но понеже ми трябва малко по-бързо сваляне на следродилните мазнотии (15 кила общо )
и почнах сега да пия редуктил.Като сваля с него,ще почвам спорт + бърнерите,хем ще си запазя сваленото,хем ще чистя останалите мазнини и ще спортувам за да се оформя.
Доста е химията ,ама след второто дете и вече на 33 ми е доста трудно да свалям.Пък и съм си мързеливичка
За инфо на желаещите да си купят от БГ ,в Бургас си взех Липо6 за 145лв , НН е някъде към 60 до 80 лв в зависимост от търговеца .
__________________
луда романтичка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Hydroxycuthardcore
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:00.