IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 22nd November 2007, 20:18
Аватара на daniella
daniella daniella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Frankfurt
Мнения: 87
По подразбиране

Аз пия кафе с мляко и захарин още от самото начало,само от това не мога да се лиша.Вече 5-ти ден съм на диета и днес за пръв път си обух дънки,които преди диетата не ми ставаха.Има резултати ,на кила не знам още защото не съм се теглила.Но се чуствам много добре и пълна с енергия.Мими,аз също пропускам едното ядене,това преди лягане,просто защото си лягам много рано,а през ноща като се събудя (да нахраня бебо) пия само чай,защото не съм гладна.Питах Симеонов,дали е окей ако пропускам едно ядене и той каза ,че няма проблеми.
Може ли някой да ми каже какви са съставките на тоя хляб "бонус".Ръжен ли е?Вие какъв ядете?
Искам още да питам има ли такива които вече употребяват тая "стевия"?Каква е на вкус?
Отговори с цитат
  #262  
Стар 22nd November 2007, 20:20
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Боровинка,за 20 дена 7 кг. не е ли доста драстично ?Нали оптималното сваляне е 3-4 кг. на месец,за да не си ги върне организма?В случая няма ли опасност от йо-йо?Аз не спазвам тази диета,но ми е доста любопитно,още повече- никой не ми каза какво се случва с теглото след спиране на диетата.
Отговори с цитат
  #263  
Стар 22nd November 2007, 20:22
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

На опаковката на Бонус пише хляб без брашно.
Отговори с цитат
  #264  
Стар 22nd November 2007, 20:41
Martha Martha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 66
По подразбиране

А може ли някой да напише менюто си за един ден, просто примерно ще умра от любопитство
Отговори с цитат
  #265  
Стар 22nd November 2007, 22:11
nausicaa nausicaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 9
По подразбиране

уф, как се подуф...

примерно меню за един ден:
Закуска: половин кофичка кис. мляко ; 1 орех
Обяд: 1 яйце ; 40гр сирене ; 2 филии бляб „Бонус” ; 2 орехa
Следобедна закуска: 30гр. пилешко ; 100гр. ябълка ; 1 орех
Вечеря: 60гр. пилешко + 40гр. сирене; 300гр. домати + 150гр чушки + 300гр. краставици ; 2 ч.л. зехтин
Преди лягане: половин кофичка кис. мляко ; 1 орех

хубавото е, че храните не са фиксирани, а сам си избираш какво ти се яде от двата списъка, които огнян ти изготвя.
Отговори с цитат
  #266  
Стар 22nd November 2007, 22:45
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

нямам търпение да се срещна с симеонов! Чувствалили сте се някога така сякаш просто света няма значение за вас, правите некви неща по навик, работа, учене...и тва е, нищо което да те накара да се чувстваш обичан, желан, красив или привлекателен, в действителност може и да не е така, но нали самочувствието за това е толкова ниско, че просто ти се ше да се затвориш в себе си и да си стоиш там докато някой или нещо не ти помогне! Знам че е супер безхарактерно и тъпо... но тва е положението при мен. Храната която приемам всеки ден е пълен боклук, но я ям, щото не ми пука или просто съм решила, че тва е по-лесния начин да се оцелява. А той не е! Ако искаш да постигнеш нещо свързано с външния си вид, са нужни жертви. Всичко е в главаа на човек. Явно аз не съм толкова силна и ще потърся човек който да ми помегне. Ситуация при мен вече излиза от всякакъв контрол и не ми се мисли как може да приключи.
Отговори с цитат
  #267  
Стар 22nd November 2007, 22:57
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Eй какъв е тоя песимизъм?Аз,която съм на толкова години не мога да си позволя да говоря такива неща.Ако мислиш,че някой друг ще ти реши проблема със самочувствието - грешиш.Я по високо главата,и въобще не се крии от света,ами се вземай в ръце!
Отговори с цитат
  #268  
Стар 22nd November 2007, 23:30
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

allstars, мисля, че самият момент на осъзнаване на проблема е най-важен! Ти вече си направила голяма крачка към промяна и мисля, че ако сама я постигнеш ще е по-трайна и ефективна. Аз имам сходен проблем-просто на моменти нямам воля да направя каквото смятам за нужно и последва недоволство от самата себе си и околните рефлективно... Но напоследък се старая да се боря с демотивираността си и всеки напредък ме радва. Опитай и ти! Просто дай всичко от себе си за постигане на желаното. Успех!
Отговори с цитат
  #269  
Стар 22nd November 2007, 23:48
Аватара на Any
Any Any не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 147
Изпратете съобщение чрез ICQ до Any Изпратете съобщение чрез MSN до Any
По подразбиране

Здравейте момчета, понеже минаха 4-5 дни от както започнах и аз режима, но за съжаление нямам никакво време да обикалям, а трябва да си купя кантарче за храна. Някой знае ли в Дружба или в Слатина или някъде около Плиска да има магазин за такива неща?
Поздрави и успех на всички Няма невъзможни неща!!!
Отговори с цитат
  #270  
Стар 23rd November 2007, 00:24
Аватара на Any
Any Any не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 147
Изпратете съобщение чрез ICQ до Any Изпратете съобщение чрез MSN до Any
По подразбиране

mimi на мен симеонов ми каза че когато се хапва сирене или кашкавал да не се вземат мазнини. да съм била полезна.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:51.