IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th November 2007, 12:56
MeHe_He MeHe_He не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране :(

Аз въобще не изглеждам дебела... камо ли свиня. Прави сте нямам нищо кой знае колко в повече, малко дупето и ханша са ми по широки.. пуста му структура, нагоре съм перфектна. Но това винаги ме е подтискало, наистина излъчвам вътрешна неувереност по отношение на тялото си. Бих ви прикачила снимки но не зная как става. Аз продължавам с НВД-то и спорта, чувствам се добре, ще пиша още като забележа и резултати. Колкото до въпросният колега който ме обиди, в началото като започнах работа там 3 месеца не носеше халката си, защото мислеше, че няма кой да ми каже че е женен и че може да бъде с мен, а аз се влюбих в колегата му... ясно ви е вече защо се опитва да ме унижи нали?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th November 2007, 13:20
Bambalina Bambalina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 55
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bambalina
По подразбиране Re: :(

Цитирай:
Първоначално написано от MeHe_He
като започнах работа там 3 месеца не носеше халката си, защото мислеше, че няма кой да ми каже че е женен и че може да бъде с мен, а аз се влюбих в колегата му... ясно ви е вече защо се опитва да ме унижи нали?
Ами ето ти го.... какво повече искаш ... нали знаеш "гроздето е кисело, защото е висо-о-о-око" .... Мога да те посъветвам единствено да не обръщаш внимание... иначе е хубаво де.. думите на някакъв "мъж" са те амбицирали да направиш някаква промяна със себе си...
(а аз се обадих, защото съм "дарена" и аз с подобна структура, като твоята... та исках да ти вдъхна малко увереност)
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th November 2007, 13:33
loony loony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 74
По подразбиране

и аз да се отчета с подобаващ отговор

на такива стандартния ми отговор е: "Аз с малко усилия мога да отслабна, но за твойта глупост лек скоро няма да бъде измислен" и си тръгвам с високо дигната глава Който не харесва да не ме гледа
За мъж не си заслужава да страдаш, ако те амбицира да влезеш във форма ок но само толкова

Нищо не заслужава такъв тип, само презрение и безразличие Защото представи си се съберете и по някаква причина ти пак качиш кг, вероятноста такъв тип да започне да те депресира и да те обижда отново е голяма, случай доста познава историята

Така че горе главата мацка, с усмивка безразличие и самочуствие му натрии носа като знае толкова
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th November 2007, 09:13
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Аз не бих се подложила на каквато и да била диета,за да се харесам на някого.Единствено го правя защото аз така искам и когато аз реша.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29th November 2007, 05:34
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kukli4ka
Аз не бих се подложила на каквато и да била диета,за да се харесам на някого.Единствено го правя защото аз така искам и когато аз реша.
а така ,само така Браво
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамдасподеля
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:08.