IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st December 2007, 15:57
Аватара на justex
justex justex не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 288
По подразбиране Няколко общи въпроса

Първо здрасти на всички
А сега и с въпросите ми (малко са страннички)
1.Как би реагирало тялото ми при тренировка с 30 серии и повторения до отказ с по-малко кг. ?
2. Ендоморф как би реагирал на възможно най-ниско количество мазнини и въглехидрати (при 3 пъти хранене на ден) с програмата от въпрос 1. и подходяща ли е диетата за тази програма и най-вече за зимата ?
3. Как влиае лютивото на организмът ?
4. Кафе или чай ( в тва студено време ) ?
Мерци за вниманието
__________________
http://www.myspace.com/xixoxix
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th December 2007, 08:54
Аватара на justex
justex justex не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 288
По подразбиране

Uppp
__________________
http://www.myspace.com/xixoxix
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th December 2007, 17:33
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

1.30 серий са твъред много...т.е ще пренатовариш организма по-добре всяко упражнение 4 серий по 12 повторения с по-малка тежест.Включи кардио в тренировката си!
2.Като цяло за ендоморф,най-добрия хранителен режим е НВД,но мазнините са важни за организма също така и въглехидратите...редуцирай ги но не до минимални нива...или прави така наречените зареждани-3 дни с ниски въглехидрати и повече белтъци и един ден със същите белтъци и повече въглехидрати(от ориз или картофи за предпочитане ориз или овесени ядки),също така има разлика м/у мазнини и мазнини има животинкси мазнини и растителни мазнини(за предпочитане при НВД са вторите(от ядки и др),хапвай сирене за калций в него също има мазнини.3 хранения на ден са малко...направи ги поне 5 на ден в по-малки количества като последното ти да не е по-късно от 20 часа или не по-късно от 2 часа преди лягане..Пий повече вода(поне 2-3 литра на ден).
3.Като цяло лютото има славата на средство за горене на мазнини(говоря за лютивите чушки)не за чили и т.н,като цяло аз не съм почитател на тези храни защото натоварват организма ми.
4.Много относително аз като нелюбител на кафето бих ти препоръчал чая,въпреки че кофеина в кафето ободрява организма,т.е имаш повече енергия за тренировка а и спомага изгарянето на мазнините.

Дай повече инфорамция-ръст,тегло години и цели! Надявам се да съм ти бил полезен...някой друг да ме допълни
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th December 2007, 21:20
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

и в чая има кофеин.. но в по-малки количества...
__________________
това си е мое лично мнение... за да си сигурен чети от много места и сравнявай...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th December 2007, 03:31
Аватара на justex
justex justex не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 288
По подразбиране

flameon супер си човек най-после някой да ми обърне внимание
А иначе ето малко инфо за мен 185см 83кг на 19г и целите са ми да се върна във форма , защото спрях НВД и не съм тренирал от 2 месеца и качих малко мазнинки , а и я няма силата която я имах
__________________
http://www.myspace.com/xixoxix
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th December 2007, 18:34
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

според мене зимата не е най-удачното време за сваляне на килограми....а и твоите килограми са много добри за ръста ти...Съвета ми е почвай да ходиш в залата и гледай да възвърнеш силата си и да качиш някой килограм до пролета...а вече чак след март-април почвай да чистиш...а и сега е зимно време,няма плажове море и басейни и може да си позволиш да не си във върховна форма....та за лятото ще си екстра
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Няколкообщивъпроса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:40.