IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th June 2006, 13:54
jonda jonda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Абе, да си кажа честно, ако ходиш някъде е най-добре на лекар, не на козметик... Лошото наистина е, че някои лекари нищо, ама НИЩО не разбират, а други са шарлатани... Дано имаш късмет да попаднеш на най-добрия. Ако бях на теб щях да събера 2-3 лекарски мнения, и ако съвпадат, да премина към лечение...
Успех!
Само при дерматолог, никакви козметици - това си е сериозно, а не процедура за разкрасяване или малък козметичен дефект.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th June 2006, 14:04
mayayo mayayo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез ICQ до mayayo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jonda
Само при дерматолог, никакви козметици - това си е сериозно, а не процедура за разкрасяване или малък козметичен дефект.
Моят познат - (онзи, който ме посъветва да отида на козметик), учи медицина. И все пак не му се доверих... Та той ми каза, че това било козметичен дефект... Въобще не ми се вярва
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th June 2006, 14:27
PCGeek PCGeek не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 101
По подразбиране

Да. То е с свят на кожата, и от това което прочетох до сега явно и други хора са имали подобно нещо. Но изказванията ме объркват и не знам. Вече 6-та , може би 7-ма година както го имам, и не е разтяло за през сялото това време, освен напоследък виждам че е пораснало малко. И ми се струва че има заченка на ново до него, но е рано да се каже. По горе прочетох че може и да падне от само себе си, и сега не знам какво да правя...Наистина ми се иска да се махне, не ме загрозява чак толкова, но мен ме дразни като го видя че е там...ще трябва да се посъветвам с повече лекари. Благодаря на всички за споделеното. Ако има още някои които е страдал, нека ми пише. Виждам че има и други хора като мен...
__________________
KAKVO NAPRAVIHTE DNES ZA DA PODOBRITE SVETA?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th June 2006, 16:13
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Здравейте! тъй като и аз имам бенки на лицето, две от които са близо до окото ми, много искам да ги махна. знам че трябва да отида на лекар, но просто не искам да ходя при кой да е лекар. така че ако някой от вас може да препоръча някой добър специалист, аз, а и всички останали с подобен проблем, ще сме му много благодарни.
между другото разбрах че в студио "Пикасо" премахват с лазер бенки, ама не знам това лекари ли го правят или някакви козметички, така че не съм сигурна дали е добра идея да ходя там.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th June 2006, 16:21
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

...
__________________
...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th June 2006, 17:03
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

хм, за лазер не знам но при някои интервенции извършени от некадърни доктори остават по грозни белези от самите израстъци така че...НИКАКВИ козметици, като знам какви има, съветвай се само с лекари.въпреки че на майка ми един хирург искаше да и маха от лицето нещо като брадавица,наистина неприятно и доста голямо.тя обаче се консултира с шефа на Онкодиспансера тук и той й каза-абе вие луди ли сте как ще го пипате това...ха сега де?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th June 2006, 09:39
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

мдааа...не знам какво да правя защото съм чела че има опасни бенки, които трябва да се премахнат за да не се стигне до рак на кожата, обаче съм чувала и че бенките не трябва да се махат пак поради същата причина...така че наистина не знам....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: бемка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:42.