IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #441  
Стар 17th December 2007, 01:43
Borovinka Borovinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Montana
Мнения: 33
По подразбиране

И аз съм в е...и застоя, направо се побърках да не би луната да е в неправилната фаза........... А по празниците как ще я карам незнам като за месец и половина лишения така се изкушавам вече на лакомства......
__________________
„Запазването на реда, а не поправянето на безредието е висш принцип на мъдростта”
Отговори с цитат
  #442  
Стар 17th December 2007, 09:33
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Празници не- празници, аз си продължавам с НВД. Ако се натъпча, така ще се подуя, че ще ми е лошо по празниците. Само на Бъдни вечер ще си позволя леща и малко бобче на вечеря. И по партитата 2-3 чашки вино на вечер. Няма да съм много стриктна относно количествата на храната.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #443  
Стар 17th December 2007, 09:44
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #444  
Стар 17th December 2007, 10:03
bubibob bubibob не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 21
По подразбиране

И аз така мисля - празник непразник, режима си е режим и трябва да свиквам.
Сантиметри не съм мерила, довечера веднага се измервам, защото и моите дънки ми падат и аз също си мислих, че просто са се отпуснали.
Но лошото е, че като се върнах първия път от Оги се теглих само на кантара, а см неее
Отговори с цитат
  #445  
Стар 17th December 2007, 10:30
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Празници не- празници, аз си продължавам с НВД. Ако се натъпча, така ще се подуя, че ще ми е лошо по празниците. Само на Бъдни вечер ще си позволя леща и малко бобче на вечеря. И по партитата 2-3 чашки вино на вечер. Няма да съм много стриктна относно количествата на храната.
Цитирай:
доколкото празниците - не мисля, че нещо ще ме изкуши, изобщо не ми прави впечатление храната.
Цитирай:
И аз така мисля - празник непразник, режима си е режим и трябва да свиквам.
леле хора..нз как издържате така..от една страна мн ви се кефя за волята наистина евала възхищавам се на такива силни хора..ама от друга страна нз чак до такива крайности да не можете да се насладите на 2,3 истински празника..да седнете да вечереяте нормално без да мислите за калории и такива неща, да се забавлявате и тн..нз все пак тия празници - Бъдни вечер,Коледа,Нова година са 1 път в годината а тия години толкова бързо минават
Отговори с цитат
  #446  
Стар 17th December 2007, 10:50
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Ами аз много не мисля за калории, хапвам на масата с останалите, ама внимавам какво. Празниците не са само храна, а емоции, приготовления, подаръци, виждане с близки хора и.................. готини роклички, които никак не стоят добре на подути коремчета.

Вярно, че Коледа и НГ са 1 път в годината, ама и Великден е веднъж, по 1 път имен и рожден ден, после 1 отпуска и т.н. и то става система на хапване.........................
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #447  
Стар 17th December 2007, 10:59
loony loony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Тази година съм се заканила за празниците да хапвам от всичко, само че с условието да изяждам само 1/3 от това което ми е сервирано в чинията

Хем няма да се ограничавам от разните му вкусотийки, хем пък няма да прекалявам

Ако се получи, ще съм най-щастливия човек на земята , защото по празниците по принцип винаги до сега съм се оливала яко...
Отговори с цитат
  #448  
Стар 17th December 2007, 14:16
leda leda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте, приемате ли нови попълнения? Много ме запалихте и от три дни съм на режима на Симеонов. Имам доста въпроси и се надявам да сте търпеливи и да ми отговоряте. Иначе е малко трудно всеки ден да търся Огнян и да го питам.
Отговори с цитат
  #449  
Стар 17th December 2007, 14:24
leda leda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Та първия ми въпрос е в лист 1 имам 1 филийка "Бонус,"а в лист 2 -2 филийки. Интересуваме примерно един- два пъти в месеца мога ли да ги заменя с картофи или ориз и в какво количество?
Отговори с цитат
  #450  
Стар 17th December 2007, 19:15
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от leda
Та първия ми въпрос е в лист 1 имам 1 филийка "Бонус,"а в лист 2 -2 филийки. Интересуваме примерно един- два пъти в месеца мога ли да ги заменя с картофи или ориз и в какво количество?
Не, не можеш, ако искаш да спазваш точно режима.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:25.